Всяке різне

СНИ

Posted by Pushystik on 24 кві 2007 відповідей - 1.924
  1. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    Кажуть, що усе це підсвідомість... якісь уже були ознаки, людина їх аналізує на підсвідомому рівні вночі...
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    Не було ніяких ознак! Інфаркт! Це був шок справжній......
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    в мене пів челюсті випало ,вже стіко родичів нема...
     
  4. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    По-перше, могли бути. Незначні: десь за серце взявся без причини, пожалівся на щось, колір обличчя змінився, задишка... Багато чого. А по-друге, можливо, таких снів (коли зуби випадають) були сотні, і нічого не траплялося (он як у Шрека). А коли трагедія сталася - цей сон і пригадався.
     
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    про зуби я чула від багатьох людей, але у мене нічого такого не справджується...
    Перед смертю когось з родичів, інші родичі бачать сни з покійними. Розмовляють з ними. Одній цьоці приснився її покійний тато, який казав, що скоро приєднається до нього ще один родич... справдилося. Випадків таких дуже багато у родині!
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    раніше часто бачив сон щодо зубів, всі казали, що це до нещастя...
    нічого не справджувалося...
    я думаю, що це просто підсвідомий страх щодо втрати зубів...
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    Я була в Польщі цілий місяць. Десь за 2-3 тижні до того, як би мала вертатися, довідалася, що помер брат моєї бабусі. Мені саме в ніч перед тим, як він помер снилося, що кутні зуби випали і дуже багато крові було. Я потім весь день сама не своя ходила. А потім батьки до мене задзвонили і повідомили, що він помер.
    Я з ним контакту не підтримувала. Живе він під Заліщиками (я у Львові). Бачилася з ним переважно влітку, коли до бабусі на літо їздила. Так що не було що моїй свідомості переварювати.
    Я з того часу стараюся просто ці сни не пригадувати. Але вони є. Інші сни - просто підсвідомість. Або пережите за день. А от ті мені з моєю раціональністю, ніде не влазяться, ні в яку шухлядку. От пишу це тут і думаю, що дурна, що пишу.

    А з іншого боку, якби Йосиф у свій сон не повірив, то би Ісуса вбили ще в утробі Марії...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    у мене єдиний раз було передчуття, але це було не у ві сні...
    сни — це підсвідоме, а воно не вивчене...
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    мені сниться дуже часто дідусь покійний. всі родичі охають-ахають, що це буде і тд.. я що може бути? я дуже любила свого дідуся, і не можу усвідомити, що його вже немає... хотілося б ще поговорити з ним... завжди хотілося передивитися всі фото за його життя... він знав багатьох відомих людей, та і сам був досить відомим... а я не встигла :sad:
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    Ольго, я вважаю, що це інше, ніж те, що мені сниться.
    Я взагалі мало в різні дурниці вірю. Але і Біблії Господь та Ангели промовляють та з'являються часто саме у снах, хіба ні?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    Та тут одна проблема. Як і у багатьох інших випадках... А хто ці сни БАЧИВ крім тих, хто про них розповідав?
     
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    я теж... і до сих пір
     
  13. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    Так і ні
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    І в чому проблема?
     
  15. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    Підтвердити ніхто не може! Тому люди вимушені вірити на слово. А так воно було чи ні...
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    А в житті багато у що доводиться вірити на слово. Хіба ні?
     
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    угу,
    погані сни здійснюються більше у моєї мами.

    Думаю, що проблема у снах є ще через сонники, які можна купити на кожному кроці. Люди ведуться на це, починають вірити і сни керують життям...
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    Я сонники не читаю.
    Я взагалі ніколи в сни не вірила. Просто із цими дивна закономірність. Цього року те саме. Тричі справдилося. Померли в чоловіка спершу бабуся, потім дідусь. А потім виявилося, що моя хресна має дуже серйозну хворобу та перенесла важкий курс лікування. :sad: І мені снилися то зуби, що випадають, то такі, що хитаються. Або що я собі сама зуби витягаю і навіть кров не тече. Дурня коротше.
    Я перша, хто завжди казав, що сни то фіґня, що то виключно підсвідомість. Особливо тому, що моя бабуся та свекруха вірять у все можливе та неможливе. Я в результаті ні в що не вірю, навіть у надзвичайні чуда (хоча стараюся не бути в цьому скрайньою).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    це певне найгидкіші сни... пів ночі тримаю руками, аби не вилетіли зуби :D

    Давайте про веселіші сни поговоримо :)
    кілька років тому мені снилися ФІЛЬМИ, завершувалися титрами навіть:) досить цікаві сюжети!! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: чи вірите ви у сни???

    Я навіть продав
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)