Сморід у місті.

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем poetka, 30 сер 2011.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та? А не Садовий?
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ось він який, аромат свободи. Але то провда. До свободи так смерділо хіба на рогатці від мнєсокомбінату, у нас на кайзервальді такого не було
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Так не Садовий же аналізи робить та рішення про закриття приймає. Є кому...
     
  4. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Запахи прям, як у Венеції :)))


    Тільки замість великого каналу, у нас "Велика Полтва", та Ензим :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    всь ясно. Запахами влада заманює туристів, озираючись на досвід венеції
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    депутати роблять аналізи - поняв.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ну а шо з депутата візьмеш, крім аналізів?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Андріана Стас

    Андріана Стас у вічному пошуку

    Закривають сьогодні Ензим. А якщо його закривають, що стається - розказував вчора їхнай директор Орест Вовк по всім телеканалм та на усіх сайтах, яких тільки можливо. Бактерії дріжжів рости не перестануть, а полізуть наверх з ємкостей, в яких їх вирощують. Та і працівників усіх звільнять. 500 людей, які звикли до повного соц.пакету. Вони ж там цілими сім'ями працюють. Династіями. І пенсії мають по 5 тис. гривень. Будете бачити - від завтра в Україні буде хлібна криза.
     
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    як я вас розумію
    чим сім'ю годувати будете?

    ---------- Додано в 12:34 ---------- Попередній допис був написаний в 12:30 ----------

    а може не буде?

    Відімкнення «Ензиму» відклали. О 13.00 – переговори керівництва із Львівводоканалом
    Відімкнення ПрАТ «Компанія Ензим» від міської каналізації наразі відкладено. О 13.00 відбудуться переговори керівництва компанії із представниками «Львівводоканалу». -AAA+

    Про це повідомив президент Асоціації роботодавців Львівщини Зеновій Бермес, якому, в свою чергу, про це у телефонній розмові розповів президент ПрАТ «Компанія Ензим» Орест Вовк.

    «Переговори відбудуться на предмет самої проблеми. Думаю, ми дочекаємось, які вимоги будуть поставлені. Очевидно, є кілька паралельних процесів. Це судовий спір, який неможливо зупинити – оскільки йдеться вже про юридичні способи вирішення питання. З другого боку – про ті речі, які пов’язані з чистим популізмом, зокрема, намаганням закрити підприємство, мотивуючи це незадоволенням населення щодо запахів», – сказав Бермес.

    Нагадаємо, як раніше повідомили IA ZIK у прес-службі підприємства, о 9:40 представники «Львівводоканалу» приїхали до місця перекриття колектора «Ензиму» на вулиці Богданівській. На місці були й працівники компанії.
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А взалалі у світі є дріждзаводи, які не смердять? Чи це такий обов"язковий атрибут цього виробництва?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Целлюлозобумажные комбинаты смердят больше. В Светогорск въезжаешь - хоть противогаз одевай. А местные даже не замечают. Привыкли.
    Кстати, у вас их продукция есть, видел в магазине, бумага "SvetoCopy" в зеленых пачках.
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    то конкуренти Чітатєля?
     
  13. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Он целлюлозный магнат? Я не знал.
     
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Якщо хтось їхав в Крим через наш Вознесеньск, то я думаю добре запам"ятав той "аромат" , що виділяє шкірзавод ВОЗКО і м"ясокомбінат, який розташований поруч.:) там такий мікс ароматів, що й закриті вікна в машині не допомагають
     
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 2
  16. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Я Вам, господа, скажу так...
    - вот так почитаешь кое кого на ЛФ и точно знаешь - от куда воняет на весь город.
    Может переименовать форум ?
    Например в "Форум резиденции президента", а остальное оставить... пусть ему там воняет, заслужил по крайней мере.
     
  17. Fon

    Fon whom how

    айзек азімов писав про майбутнє так: щою забезпечити 40 мільярдів населення землі у продуктах, були розроблені грибкові поживні культури. котрі насичували організм усіми потрібними вітамінами, білками і жирами. запашком від них відддавало, але їсти можна було. і вся їжа по талонах. залежно від статусу більший-менший пайок. самі грибкові ферми були винесені на 40 км від великих міст.

    зрозуміло що дражджі нам потрібні. але запах ні. пропоную винести виробництво за 30-40 км від львова і створити свою систему фільтрування і захоронення відходів, а то, вибачте, у гівні живемо
     
  18. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    о_О
    Вы в переносном смысле... я надеюсь?

    ---------- Додано в 15:12 ---------- Попередній допис був написаний в 15:10 ----------

    Эт не теща на заваленке!
    Что выносить - что закрыть и построить новое - один фиг.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    як це винести? на руках? Уявляєте кіко коштів тре, щоб все виробництво перенести? Напевно легше нове збудувати, ніж старе демонтувати, перевезти і змонтувати. А що робити з людьми на час монтажу і демонтажу? А що робити з клієнтами, що купують дріжджі? Як їх потім позбирати докупи знову?

    Та вже легше потроху ту каналізацію модернізувати, що йде від Ензиму, поставити додаткові фільтри, організувати вторинну переробку відходів.
    Неможна завод загробити, ми вже не одне підприємство загробили на Львівщині. Треба, щоб місто йшло на зустріч і Ензим не стояв осторонь і проблему можна подолати.

    Сьогодні зі сторони міста крім "закриємо" нічого не робиться. Та то легше всього - закрити і то ми вміємо.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)