Сморід у місті.

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем poetka, 30 сер 2011.

  1. jFobos

    jFobos J-Fobos

    У Ензима окрема каналізаційна труба високого тиску (це означає, що вона герметична), яка йде прямо від підприємства в сторону очисних споруд (куди далі не знаю). Запах біля підприємства такий же як і в центрі і такий же як на городоцькій і хмельницького. Але це не означає, що винуватцем є дріжджовий завод. Не думайте, що я захищаю Ензим, просто якось не дуже правдоподібна теорія. Тим більше теперішній запах зовсім не подібний за запах бродіння дріжджів, згадайте який сморід був минулих років біля Ензиму, в машині з відкритими вікнами біля заводу ніхто не їздив.
     
  2. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Цікавий нюанс...

    http://versii.com/news/240465
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    то всьо від доброго житє....
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Верно.
    Они вообще из этого дерьма деньги наживают, и им выкидывать свои деньги в воздух, п. Вовк фиг позволит.
    Там еще тот дядька.
    Как сказал один мой знакомый, который там работает:
    - у меня хозяин зверь, одна фамилия чего стоит.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    1.комісія від Садового сказала однозначно: головний винуватець - Ензим.
    2. нечистоти по каналізації йдуть на очисні споруди, а повітря по тих же трубах валить у зворотньому напрямку от і вся фізика.
     
  6. Bambook

    Bambook Persona non grata

    То як в тому анекдоті:
    - Лікарю, в мене проблема, ерекції нема...
    - Так вам 76 років!!!
    - А кумові 81, а він повідає, що і з дружиною, і з коханкою...
    - Покажіть язик... Так-так, не бачу жодних причин, щоб і ви такого не розказували!
    :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..


    Вчора й по телеку це говорили
     
  8. redevz

    redevz New Member

    я живу на ул. Братьев Рогатинцев, раньше воняло жутко.
    А сейчас уже вроде полечгало, не надо постоянно окна держать взаперти
     
  9. jFobos

    jFobos J-Fobos

    Першому пункту особисто я не довіряю, самі знаєте як подібні речі у нас проводяться. Може на Ензим просто натиснути хочуть :)
    А по другому пункту - очисні споруди у нас відкритого типу, повітря в зворотньому напрямку не йде. Та й запах у місті явно не є запахом бродіння дріжджів.

    Переглянув прогнози погоди за останній місяць, вітер майже завжди дув у західному напрямку. Тобто від очисних споруд на Львів.
    А ще я звернув увагу на один цікавий факт... Мера нашого Андрій Садовий звати, а В.О. директора ЛКП «Львівводоканал» Володимир Садовий. Щось мені здається, що вони не просто однофамільці. А комісія валить все на дріжджовий, щоб відмазати водоканал, це ж водоканал відповідальний і за каналізацію, і за очисні споруди...

    Може водоканал не справляється зі своїми обов'язками (можна без проблем уявити який зараз стан каналізації у Львові, вже більше ста років пройшло з її будівництва, а капітальних ремонтів ні в срср, ні в Україні не проводилось), а може Ензим (та й Світоч з жиркомбінатом) дійсно збільшив обсяги виробництва і викидів відходів. Ми бачимо лише верхівку айсбергу, а що відбувається насправді у місті, хто кого покриває, хто кого підставляє, можемо лише здогадуватись :)

    ps: це все лише мої здогадки, я простий житель, орієнтуюсь лише по загальнодоступній інформації.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не хочу повторятися................:)
     
  11. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Я не хочу казати хто вернувся з відпустки... а хто ні ) але від смороду останнім часом можна просто схуднути і захворіти булімією... от тільки без харчування... ЗМИЛУЙТЕСЬ на людьми... я звісно не проти поправити фігуру... але не такими шляхами...
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Личаківська сьогодні смердить вся, початок Зеленої також :sad:
     
  13. Julia Sivakova

    Julia Sivakova всезнайка

    Ензим там ні при чому. Він взагалі в іншому боці від центру міста знаходиться. І до центру міста то взагалі не йде! А якщо влада міста хоче закрити завод, який виготовляє дріжжі, то вона просто забере хліб у львів'ян та усіх, до кого він іде експортом. Бо як же його будуть пекти без дріжжів.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Що значить - ні при чому?

    Ви зауважили, що процес смороду у Львові - керований. На євро-2012 смороду не було, але тільки закінчилось євро - сморід відновився.

    А те, що до центру не йде - нічого не значить. Відходи можуть і не йти, але повітря з запахом - йде тільки так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Мих,то тільки підтверджує версію про то шо хтось поклав воко на Ензим
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. kitana

    kitana Banned

    А що, під час ЄВРО Ензим не працював?

    Львівводоканал видав Ензиму попередження, що з 25 липня припинять приймати їх стоки. По суті, це зупинка підприємства.
    Ензимовці завтра збираються на мітинг перед мерією.

    http://postup.brama.com/usual.php?what=74299
     
  17. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Через погіршення стічних вод, що поступають на першу чергу міських очисних споруд каналізації, ЛМКП «Львівводоканал» постійно моніторить якість стічних вод у місці підключення напірного каналізаційного колектора ПрАТ «Компанія Ензим».

    Про це IA ZIK повідомила прес-служба Львівської міської ради.

    Місце підключення «Ензиму» до міської каналізації – вул. Тракт Глинянський-Богданівська, куди поступають стічні води лише цього підприємства. За результатами аналізів стічних вод виявлені значні перевищення граничних норм (ГН), а також допустимих концентрацій (ДК), встановлених згідно з Договором № 217 «Про приймання наднормативно забруднених стічних вод по ряду показників (БСК5, ХСК, завислі речовини, хлориди, азот амонійний та аміак, сухий залишок, фосфати)».

    «Впродовж січня-червня ми відібрали сотні проб стічної води компанії «Ензим», аналіз яких засвідчив системне перевищення граничних норм. Ми надіслали десятки листів та претензій, і врешті подали три позовні заяви до Господарського суду. Однак, керівництво компанії досі не вжило жодних заходів з приведення своїх стоків до рівня встановлених лімітів. Внаслідок скиду надмірно забруднених стічних вод очисні споруди міста не витримують навантаження, порушено технологічний процес очистки. Відтак, підприємство «Львівводоканал» змушене припинити прийом стоків від підприємства-порушника», – зазначає в.о. директора ЛМКП «Львівводоканал» Степан Пакіж


    ну то капєц,10 років не могли визначити що смердить, а тут Ензим видно не заплатив тому кому треба і бац, знайшли винуватого

    та Садівнику тре було платити а не Пакіжу і далі би собі тихенько смерділи
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ензим працював і до смороду. А ле працювати можна на 100%, а можна і 50%.


    Ясне діло, що закрити Ензим - це дурість, але вибачте, хто при владі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    нині ввечері місто пахло як совдепівська чебуречна...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нагадати панові? :)))
    Свобода, панове... ;)
     
а де твій аватар? :)