Сморід у місті.

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем poetka, 30 сер 2011.

  1. Bambook

    Bambook Persona non grata

    А ви справді вірите, що скажуть правду?
    Ну то буде виглядати приблизно так:
    "Причиною смороду в місті є низькі зарплати чиновників мерії та високі апетити міського голови Львова Андрія Садового, - повідомляє прес-служба Львівської міськради. Як зазначають у прес-службі, замість передбачених бюджетом 400 кг спеціальної субстанції, яка знищує каналізаційні бактерії, в відділі благоустрою планували закупити 360, злишки грошей поділивши між постачальником та керівником відділу. У такий спосіб останній компенсує низьку зарплатню, якої не вистачає, аби прогодувати сімю. Однак надалі зясувалося, що при цьому доведеться поділитися з начальником управління, тому - з директором департаменту, а йому - з міським головою. Як наслідок, закупили всього лише 120 кг спеціальної субстанції.
    Мерія Львова просить мешканців міста поставитися до ситуації з розумінням і гарантує, що за кілька тижнів сморід припиниться, адже завершиться період розмноження каналізаційних бактерій"

    :)))
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    От, слова Садового:

    «Уже створено робочу групу, яку очолив заступник голови міської ради пан Шевчук. Туди входять всі фахівці, які мають стосунок до вирішення цього питання. Сьогодні зранку є об’їзд, вони вивчають ситуацію. Сюди входять і санстанція, і МНС», - зазначив Андрій Садовий на брифінгу 31 серпня.

    За словами міського голови, засідання комісії розпочалося о 12.30. Також він зазначив, що має певні підозри щодо причин проблеми.

    «Я не буду це сьогодні озвучувати, але, якщо пригадати, така проблема час від часу виникає. Коли ми натискаємо на одне місце, вона зникає. Я думаю, ми так зробимо цього року», - зазначив Андрій Садовий.

    Відповідаючи на запитання, про яке саме місце ідеться, львівський міський голова пояснив, що йдеться про місце «болюче для певних бізнесменів».


    Хороша відповідь пана мера.
    Але якщо би мер дбав, він би прикрутив хвіст раз і назавжди тим бізнесменам.

    Та ж коню понятно, що краще не забороняти, а натискати. Натиснув - сік пішов, натиснув ше і знову сік пішов, а так заборонив і шо? Яка від того користь?

    А що до запаху, то виходить, що хтось бізнесменів спускає якусь фігню в каналізацію - про що я й писав.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Треба вибори місцеві переносити або на початок вересня, або на грудень, коли кожного року зима приходить несподівано для наших чиновників... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    А от цікаво,раз смердить г....ом то значить те шо бізнесмени зливають відходи виробництва-г...но?
     
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Я все ж думаю, що то смердить основний продукт діяльності міських чиновників :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    читайте пост номер 18.

    відходи вбивають бактерії, які пожирають смердючі бактерії.

    ---------- Додано в 16:21 ---------- Попередній допис був написаний в 16:20 ----------

    влада засмерділасі, нє?
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Нє, вона такою й була, просто поперед неї Самопоміч дезодорантами в носи і в очі виборцям бризкала...

    ---------- Додано в 17:33 ---------- Попередній допис був написаний в 17:23 ----------

    Якщо серйозно - то інша ваша версія більше схожа на правду.
    Бо що то за відходи виробництва, які викидаються тільки раз на рік наприкінці серпня?
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Locke

    Locke невиправний реаліст

    • Подобається Подобається x 3
  9. Summer

    Summer Well-Known Member

    теж Америку відкрили.... ми так і писали
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    комісія ніякої Америки не відкривала, вона просто скатала причину смороду з ЛФ з теми "сморід в місті". Комісія - це ж двійочники, вони тільки то і можуть, що скатати.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Locke

    Locke невиправний реаліст

    То може комісія зробила висновки користуючись дописами на ЛФ? :)
    Бо самі вони за стільки часу мовчали і їм ліньки було розбиратися.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Слухайте, якщо Садовий не може доумітися до чогось іншого, як красти думки у Миха, то краще ми Миха в мери висунемо? ;)
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    О, круто! У нас будет знакомый мэр. А мы плохого не посоветуем, уж точно!
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Точно, радників мені вже непотрібно буде, ото економія, нє?
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Bambook

    Bambook Persona non grata

    От і ще одна версія...

     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    шось той сморід почав на Зелену задувати.... пора вентилятор включити...
     
  17. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Не допоможе....а в нас вчора смерділо вже не го.....м, а якоюсь "єдрьоною" "фігнею",певно таки кинули в каналізацію якуюсь "фігню".
    Один сморід замінили на інший,не менш "приємніший".
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    випробовують електорат...
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Ага і Миху не тре буде штат радників,достатньо буде форум почитати
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Раніше тільки від Садового "пахло", а вчора ще й Колесников до нього в гості приїхав :)))
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)