Сморід у місті.

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем poetka, 30 сер 2011.

  1. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Я таки впевнений, що каналізацію чистять тоді, коли це мають робити.
    А от той дикий сморід виникає в час, коли хтось зливає відходи виробництва, які назбирались за певний час.
    І наші влада знають тих, хто цим грішить.
     
  2. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    не вірно. Що є вище по течії каналізації від нового львову ? Вірно ніц, як може смердіти вище по течії ніж місце де зливають ? Я на висоті умовно 450 м над рівнем моря, точно не пригадую, кожен смартфон з GPS може показати , якось переміряю . Який завод вижче? Не можуть відходи текти вверх.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а я знаю, що не так.
    Недавно приватно заплатив тим дігерам за чистку каналізації, інакше чекай місяць у черзі. Ось як вони роблять, коли мають робити.

    по великому рахунку якщо каналізація чиста, то смороду все одно не буде. А якщо вона напівзабита, то не справляється і смердить. Чому тоді півроку не було смороду? Думаєте хтось той сморід накопичував і тепер злив?
     
  4. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    А як інакше пояснити, що раптово починає смердіти, а потім раптово той сморід пропадає?
    Ось на Новому Львові, на куті Полярону, де починається виїзд на сихівський міст, або внизу біля заправки ВОГ, каналізація смердить завжди.
    Правда, часом сильніше, а часом не дуже.
    Але цей сморід зовсім не такий.
     
  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Я щось не дуже зрозумів як медична старіхівка\зарплата і патріотизм в Канаді, у впливає на сморід у м.Львів Україна ? Чи канадські патріоти Канади готові виділити нам грант на розкрадання ? і пролобіювати його , або зібрати гуманітарку всім канадським селом для прочистки каналізації у Львові ? а що ? з кожного канадійця вашого села по 100 долларів канадських і то все можна мені дати , я половину вкраду а на половину почищу все що можна :) ну на що вистачить. І то повірте буде досить классний проект і менеджмент найкращий у Львові , бо Через Садового буде дорожче :) а я скромний мені 50% вистачить
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    1.
    2.

    View: https://youtu.be/0mpoJh7eWjk


    :)
     
    • Не подобається Не подобається x 1
а де твій аватар? :)