Сморід у місті.

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем poetka, 30 сер 2011.

  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    цікаво було б почути від вас вашу пропозицію по вирішенню проблеми. Граблі і лопати не пропонувати.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та ні... таки зливає в общак.

    З Головним інженером балакав... Доречі, що до смороду у Львові. Я переконався точно в одному: сморід у Львові контрольований!

    Я це переконався під час євро2012, до євро2012 і після. Значить відоме джерело походження. А раз так, то чергова коміся - це для простаків-лохів, а для комісії нові прибутки, для сморододавця - збитки. Не жалійте останнього! Накормити комісію у 1000 раз дешевше, ніж подолати сморід.
     
    Останнє редагування: 16 тра 2014
    • Подобається Подобається x 3
  3. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Господа, есть реагенты, которые заставят город пахнуть лавандой.
    Но, чем больше проблема, чем дольше непонятно откуда она длится, ищите ЧТО?
    Правильно! КОМУ ВЫГОДНО!
    Вы нюхаете г..но, а у кого-то вилла на Лазурном берегу. Он же член долгоиграющей комиссии...
    Был бы не питерцем, а львовянином, да при хотя-бы нынешних погонах, воняло бы не в городе, а в камере № 26 на Лоцького.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Та в принципі всі знають, що смердить - каналізація, очисні споруди і те, що витікає з них і називається річка Полтва.

    Ось цей сегмент міста

    [​IMG]

    Це значною мірою пустирі та непрохідні смердючі болота. Деякі щасливці там мають дачі. Співчуття мешканцям села Кам"янопіль, вони напевно постійно в тому смороді живуть
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    кожна каналізаційна труба \ тунель \ коллектор з часом "заростає" екскрементами і т.д. і т.п. забивається всім тим що кидають у каналізацію і стікає під час дощу а там все від гігієнічних засобів до трупів домашніх тварин і гомосапієнсів. Відповідно логічно припустити що ВСЮ каналізацію потрібно чистити починаючи від "зливу будинку" і так далі КОЖЕН тунель\ колектор має бути відчищений від "наростсів" -
    коли востаннє бригада чистила відтік каналізації від вашого будинку ? відповідь - ніколи хіба ви самі її викликали і особисто з кишені то оплатили , для того є і спец інструмент і спец пристрої.
     
  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Що робити

    http://vodoprovod-24.ru/prochistka-kanalizacionnoj-seti.html ДЕТАЛЬНА ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ЩО ТРЕБА РОБИТИ
     
  7. Neva

    Neva Well-Known Member

    Можно я здесь спрошу, хоть и не в тему : в новостях пишут, что села возле Львова сильно затопило после урагана, люди бедствуют... Что нибудь слышно об этом? И что там так разливается?
     
  8. Wili

    Wili Well-Known Member

  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якщо перейти на гужовий транспорт, то сморід нівелюється.
     
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    І знов безбожно смердить:sad: Причому на Новому Львові це відбувається все частіше і частіше. Все-таки щораз переконуюся, що найбільше смердить перед дощем (а якраз на завтра Метеопрог його малює).
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Wili

    Wili Well-Known Member

    пані я знімаю хату на польовій, за 200 м. від очисних, от тут справді безбожно смердить))))) а недавно я робив рейд на самі очині, так там мраки, при чому 10 років тому я провід декілька незабутніх місяців на наших очисних в ролі практиканта, і повірте такого смороду навіть біля аеротенків небуло.
     
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Пане, я вам щиро співчуваю. Бо якщо я в себе вікна від смороду відкрити не можу, то що тоді казати про вас...

    Розкажіть про ті мраки, будь ласка :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. muravey

    muravey Well-Known Member

    подтверждаю, духота, а окна не открыть :sad:
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ну от, брат по нещастю:sad:
     
  15. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    а може сморід залежить від якості харчування населення,тому що колись такого смороду не було?
     
  16. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    проснулась від того, що мені стало складно дихати....люди, що це? хімічна атака? ще такого не було, я з переляку побігла спочатку на кухню, подумала, може що у мене так....та де там, давай всі вікна і балкон закривати.
     
  17. iliv

    iliv Member

    Мне вот что интересно, а в новостройках, те что в старом городе, тоже воняет говном как и в старом фонде? Ведь они подключены к той же самой канализации.
     
  18. iliv

    iliv Member

    Ваш район, а еще лучше улица?
     
  19. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Як вам свіжий запах Новорічних свят у Львові :) ? То фірмовий запах Садового !
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. iliv

    iliv Member

    Прекрасно. Что-то мне кажется это не в старой канализации дело совсем. Воняет и в Сокiльниках, и на Сиховi где насколько я знаю канализация не такая старая.
     
а де твій аватар? :)