Сміття, або як зробити Україну чистою.

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Hyligan, 12 бер 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, не кіпішуйте.
    Якщо хочете, то поцікавтеся станом речей з вашим сміттєзаводом. Я хоча і не львів"янин і ним ніколи не буду, але там тоже свій п"ятак вставляв. Багатьом львів"янам мої пропозиції подобалися ;)

    зі

    До речі, якщо мерії віддадуть сміття Львова, а президентом буде дальше Порошенко, то Львів чекає ще масштабніша сміттєва криза.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ігор, але скільки вже про те сміття йдеться?
    Але біда з ним.

    Якщо президентом буде Зеленський, то ми разом з сміттям втратимо Україну. Зеленський не є президентом. Він зажене Україну в російське стойло.

    Можна боротися з недоліками - сміттям, корупцією, бідністю, але якщо ми втратимо Україну, то це буде кінець всьому і в кращому випадку на років 15. І знову з кровю.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А при чому тут Зеленський? о_О
    Я ж не агітую за Зє і ніколи за нього не агітував. Навіть навпаки - я від самого початку противник клоуна.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А голосуватиме за кого?
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я вже це сказав.
    Зміню думку тільки в одному випадку /про це я тоже вже казав/

    зі

    @Мих, якщо хочете, то допишіть в своєму дописі в слові "голосуватиме" пару букв, бо то вам не моя пунктуація ;)
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У Швеції закінчилося сміття

    Нeдавно світ вразила новина про те, щo в Швeції зaкончілося сміття і влaда країни гoтова ввозити його для утилізації з інших країн. Про те, наскільки нaлагоджена системa переробляння сміття в Стoкгольмі, розповімо на прикладах.

    У oдин момент в Швеції сортування сміття досягло загального мaсштабу. Завдяки цьому звалищ в країні майже не залишилося, а відходи стaли або паливом, або використовувалися заново. Влада проводила постійну роз’яснювальну роботу і так домоглася високого рівня свідомості населення.

    Більшість жителів держави знають, що з викинутого пластика можна зробити новий ще сім разів. І аж після цього він піде на електростанцію для спалення.

    Так перероблений сім раз пластик все одно принесе користь у вигляді електрики. Кожна сім’я має по 6 або 7 відер для різного сміття – пластику, паперу, скла, картону, металу та іншого.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    На Тернопільщині затримали фуру із львівським сміттям (фото)

    Сьогодні, 4 травня, працівники поліції запобігли спробі незаконного скидання львівського сміття в Монастириськах, що на Тернопільщині.

    Про це повідомив монастириський міський голова Андрій Старух.

    "Фуру затримали. На львівських номерах. А найцікавіше те, що одна людська істота із команди професійних активістів пропонувала два дні тому керівнику КП "Монастириський комунсервіс" забезпечити скидання 6 фур сміття.

    Зрозуміло, що не просто так. Істоті відмовили звичайно. Але це їх як бачимо не зупинило", - каже мер містечка.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. Sukivak

    Sukivak Active Member

    Я хочу розподільний збір сміття. І не лише "пластик на все інше", а нормально, як у Европі: органіка, скло, папір, пластик і т.д.. От тоді можна буде говорити про чистоту. А поки практикуються лише звалища - тут прибрали, туди перевезли і так само кинули - це не вирішення проблеми.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Суківак, це, що ви хочете - це дуже добре.
    А що ви для цього робите?

    /бо я трішки роблю, я десь тут про це писав/
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Sukivak

    Sukivak Active Member

    Компостую мізки своєму оточенню, аби про це питання хоть хтось ще почав задумуватись.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Суківак, а для чого тим "хоть хтось" ще починати над цим задумуватися?
     
  16. Sukivak

    Sukivak Active Member

    @ІгорМ, тому що тоді у населення буде запит на переробку сміття. Поки це потрібно 1/10 000 - владу це не зацікавить. А от коли 9 000/10 000 зацікавляться, якого біса ми досі на звалищах живемо, от тоді доведеться відповідати.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та я це розумію і з вами погоджуюся.

    Справа в тому, що поки ви про це компостуєте мізки своєму оточенню, дехто це бере і робить :)

    Суківак, а ви не пробували це робити, а не тільки говорити?
    Я маю на увазі - ви вже сортуєте своє сміття і здаєте його на переробку, чи по старинці - і кусок хліба, і пакет з молока, і банку з шампуню кидаєте в один пакет і відносите в контейнер?
     
  18. Peririm

    Peririm миється в бані

    Может я конечно не прав, но если каждый сортировать будет мусор, то будет ли у городских властей мотивация создавать отдельные сортировочные баки? Лично я получил мотивацию сортировать свой мусор только после того, как у меня под домом появились контейнеры разные. В ином случае, я вряд ли бы начал это делать.
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Що ви ділите. Я знімаю 100 на 100.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В Харкові стоять баки під пластик і під стекло досить давно. Не знаю, чи у всіх районах, бо місто дуже велике, але біля мого будинку так.
    І якоїсь засміченості не побачиш, навіть на ринках.
    Міськрада працює.Все в цвітах, газонах..
    А Гепа "роздає" мажорітарщикам округи)
     
Tags:
а де твій аватар? :)