Сльози за Совком.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Romko, 17 тра 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Ляхи це галічане(10-13 ст).Най галицькі поляки. Німці в тамти часи поляків вандалами називали.Ляхі такі ж поляки як вандали - зниклий народ.
    Може i москали з кацапами на Москве перевелися а ви їх все клянете.Новая радянська соціалістична народность за Сталіна сформувалася Вісаріонич - русский, він сам в це вірив.
     
    Останнє редагування: 8 кві 2009
    • Подобається Подобається x 5
  2. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Вот уж не думал, що Борис к рабочим себя относит. о_О Забавно. :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Робітник в Україні не буде працювати за таку зарплатню як китаєць хоча би з тих міркувань, що на аткі гроші в нас не проживеш - от і вся арифметика, і як би шановний пан з Московії не плювались, така правда життя. Раз українцям є місце в Москві на заробляння грошей, значить росіяни або зажрались і не хочуть тих грошей заробляти, або не хочуть працювати за меншу платню, але ж як тоді приклад "ЖИВИ ЯК У КИТАЇ"? В РФ криза на рівні з Україною.
    Машини: Славута, ціна найкращої комплектації - 38 тис. гривень, колись мали та їздили - проблем дуже не було, металу таки більше а ніж в китайських авто, при аварії (з досвіду колеги) поводиться краще, люди всі живі, при мінімальному зіткнені китайської автівки-тяжкі тілесні ушкодження,
    ті китайські авто, які якісні - вартість приблизно бюджетних європейських, так що не треба ля-ля.
    Українська економіка як не як функціонує, і виробництво в нас є, от біля Львова, перше що спало на думку, це розширення Яблуневого дару-виробництво соків, будуються нові склади площами до 12 тис. квадратів.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Про що спір?
    Голандське Вольво у порівнянні зі Шведської ( цензура).
    Голандци менше заробляють, або вони унтерменші . У футбол помаранчеві краще ніж шведи грають.:)
    Пам'ятаю часи в Росії зарплатня по 20-30 $ в місяць була ,це про якість праці або послуг не говорить.
    Ті ж говнюкі або майстра потім по 2-3 К $ отримували.
    Штучно занижений курс китайського юаня- така держполітика.
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    В нашій діяльності вміння паяти, розводити плати, намотати трансик та змонтувати стійку (в тому числі й системи електроживлення) - більш шанована справа, ніж тупа клерківська робота.

    І, до речі, персонал "партнерських" вузлів нас за це поважає і це значно спрощує робочі стосунки.

    Вони бачать, що ми вміємо працювати зі спектроаналізаторами, рефлектометрами, на пальцях рахуємо децибели, знаємо найдрібніші нюанси їхніх ПТЕ (правил технічної експлуатації) і навішати лапшу нам на вуха їм не вдасться.
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Борис, ну давайте я тоже похвастаюсь что умею не только бумажки писать, но и руками работать. Я ж вам про немного других рабочих говорил, тех, что у станка стоят, тот персонал, что "вас за це поважає".

    Ну так это ж пищевая промышленность, далеко не автопром и уж тем более не хайтек. :pardon: А уж складов-то понастроили... Уууу... :)
    Usmishka, речь была о качестве китайской продукции и о том, что в СНГ пока ни один бренд не открыл ничего, где нужно работать. Люди есть, они за деньгами чёрти-куда едут, а вы говорите, про то, что кто-то работать не будет. Неужели батрачить на стройках Подмосковья или Киевщины - это значительно интереснее, нежели жить с семьёй на ЗУ?

    Согласен. Последствия только разные. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Але є купа держав і в Європі, де нормальний стан економіки забезпечується без автопрому чи хайтеку, і нічого, не плачуть, якщо в нас розвивається легка промисловість, то чому би не робити акцент на цьому?
    Знову ж таки і в сфері ІТ ми далеко не пасемо задніх, наші програмісти та спеціалісти працюють на рівні , і є свої компанії із своїми технологіями, зрозуміла річ що вийти на рівень IBM чи Майкрософта навряд чи комусь вдасться, але і це не є основним.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Salata

    Salata Well-Known Member

    Интересно, какие страны плачут?

    Сразу видно человека, который не играл в Элиту. Продовольствие: большой объем, много хлопот, маленькая прибыль (даже если с процентом повезло). Драгоценности: маленький объем, никаких хлопот, большая прибыль. Все остальное - где-то посередине :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Рівні ЧОГО? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Змейка

    Змейка Well-Known Member

    И второй вопрос - де працюють?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Кожний фахівець (в тому числі і слюсар-сантехнік) має право обирати собі місце роботи за власними вподобаннями.
    Хоче працювати в Чехії - має усі можливості. Хоче працювати в Австралії - там є попит на plumbers. Єдина робітнича професія у списках (може в мене застарілі дані).

    Приклад: мій однокласник у 1989 році "від нічого робити" придумав (на 8086 процесорі) нове слово до борланд С++ (багатозадачне середовище реального часу).
    Я особисто переправив його дискету та листа містеру Філіпу Кану (Borland). Той просто обалдів, але ввічливо зауважив, що в них вже є 386 проци і в зародку - продвинуті програмні засоби.
    Передав моєму другу коди модемного доступу до своєї бібліотеки і перелік перспективних тем, цікавих для фірми.

    Якщо почну пригадувати людей, з якими був особисто знайомий і які зробили технологічні революції за бугром - гілка стане дуже об"ємною.

    Наприклад, про Оптиму-Телеком багато хто чув (тепер вона входить до холдингу "Вега" - там, де Фарлеп)?

    Двоє інженерів з Дніпропетровська колись виїхали до Ізраїлю, розвернулися там, піднялися і повернулися в Україну не тільки з інтелектуальним капіталом, але і з "зеленим капіталом". І вклали гроші в розвиток ІТ-галузі. Скільки робочих місць - зозуміло.
    І зовсім не лобіювали техніку ізраїльського виробництва.

    Шкодую, що в момент співробітництва з ними не вибив собі халявну поїздку до Єрусалима для підвищення кваліфікації (RAD Data communications).
     
    Останнє редагування: 8 кві 2009
    • Подобається Подобається x 5
  12. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Окрім теоретичних ігор є реалії, під які треба пристосовуватись, і повторюсь, розвивати те що маємо, все ж краще що ми не виступаємо тільки постачальниками сировини а продаємо вже хоча би субпродукцію чи інші товари, ну не пощастило нам, нема великих покладів алмазів, то що -життя скінчилось?
    Та ж Болгарія чи Угорщина зорієнтовані на сферу послуг, сільське господарство та ж легка промисловість.

    На рівні вимог світового співтовариства, наші програмісти вважаються кращими на рівні з індійцями.


    Звісно, багато працюють на іноземні компанії, але в основному :
    працюють дома не виїжджаючи,
    гроші витрачають тут, не вивозять за кордон.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Буду знати, що рівень індійцев - це найкращий. ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Змейка

    Змейка Well-Known Member

    Я знаю другие примеры, когда наши талантливые ребята как раз выезжают работать за границу. Мои знакомые программёры работают в США, Португалии, Германии. Подскажите, в каких иностранных кампаниях в Украине можно найти работу, что бы не выезжать за границу?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. smbds

    smbds Well-Known Member

    Спробуйте звернути увагу на оголошення в Kyiv Post. Там час від часу трапляються непогані вакансії. В неті є версія: http://www.kyivpost.com/

    десь праворуч можна там тицьнути і завантажити пдф-файл. Газета щотижнева. Рекомендую.

    На все добре
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. WIZARD

    WIZARD Well-Known Member

    А в "Космосе" не приходилось жить?
    Там " шляйок" по-более будет...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Salata

    Salata Well-Known Member

    "Сингапур. Это абсолютно свободное, но при этом совершенно недемократичное государство. С момента появления независимого Сингапура там никогда не проводились выборы. Власть в Сингапуре принадлежит государственному совету, который из числа своих членов выбирает премьер-министра. Есть там некое подобие парламента, депутаты которого фактически назначаются премьером. Ноль демократии! Никакого народовластия!.. Но при этом никто из западных поборников демократии не пытается внедрить в Сингапуре демократию, потому что к этому нет особых причин: там и так все работает как часы - соблюдаются права человека, созданы превосходные условия для бизнеса, жестко запрещены призывы к межнациональной розни, разработано отличное природоохранное законодательство... Демократия не нужна там, где и без того хорошее управление"."
    http://www.treko.ru/show_article_1306
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ми - не жили. Відправили туди жити нашого "стука" (1988 р.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Муравьедъ

    Муравьедъ Well-Known Member

    [​IMG]
    Г.А. Зюганов на встрече в МГИМО


    Каковы же пути выхода из кризиса? По словам лидера КПРФ, есть три варианта. Первый – тот, который пытаются реализовать сейчас, латая старую капиталистическую систему. Опять хотят поставить финансовый спекулятивный капитал выше производства. «Моя точка зрения, – подчеркнул Г.А. Зюганов, – такой вариант решения не имеет».

    «Есть второй вариант, связанный с созданием электронного концлагеря и диктатом МВФ. Может быть «перекрасят» доллар и будут решать, кому и сколько выделить, в зависимости от того, как вы будете себя вести. Мы этот вариант проходили 15 лет назад. Нам давали деньги при условии, что мы не будем поддерживать в науку, образование, здравоохранение, село, вкладывать средства в реальный сектор, в высокотехнологичные разработки. Результат налицо. 70 тысяч производств уничтожены, базовые, суперсовременные отрасли исчезли».

    Третий вариант, отметил лидер КПРФ, – это новый социализм. Здесь опять в качестве примера можно привести Китай, где под руководством компартии, под красными знаменами создана мощнейшая экономика. За 30 лет реформ китайцы прошли путь от велосипеда до космического корабля. Китай стал ведущей автомобильной державой, производит все виды современной техники. Огромный подъем наблюдается и в странах Латинской Америки, которые идут по пути социализма 21 века. На социалистических принципах основан и представленный недавно антикризисный план КПРФ.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    :):)клас...
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)