Skype!

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем Forpost, 12 лип 2009.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    Skype веб-плагін дрібномягкі вже пів -року роБлядь ПиСи ще тепер тре в Оутлуці регітись щоб контакт -лист перенести
     
  2. Volynyanyn

    Volynyanyn Member

    https://web.skype.com/ua/ поступово перейшов на веб-версію.
    Досить хороша річ, враховуючи, що дорослий скайп солідно навантажує систему
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Смішно Смішно x 1
  4. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  5. Yaakodan

    Yaakodan миється в бані

    Забудьте про скайп, дзвоніть у телегу чи мессенжер мета.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    телега - вороже
     
  7. Yaakodan

    Yaakodan миється в бані

    Чого, дуров поїхав до Ірландії, він там живе, йому ж мабуть чужда расея, він же не зміг остатися остатися біля свого керма у ВК.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Поїхав - не означає, що не працює на ФСБ. Він Телеграм розкручував за гроші Абрамовича.
     
  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ну... він не захотів (безкоштовно) пускати фсб у базу вконтакті... мабуть він її... продав лояльним кремлю олігархам :pardon:

    і на ті гроші заснував телеграм... логічно?
    де гарантія, що така ситуація не повториться? :scratch_one-s_head:
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    У мирового общества сейчас есть большой запрос на объективность. Я верю в значительную независимость (не полную) телеграмма не по причине веры Дурову, а потому что это очень выгодно в коммерческих целях. Фейсбук и ватсап откровенно под АНБ. Много раз скандалы были на этот счёт. Мировая статистика показывает огромный рост популярности телеграмма из-за желания людей иметь альтернативные и независимые источники информации.
     
  11. Yaakodan

    Yaakodan миється в бані

    Логічно, але дорожче продати десь та чим самій ФСБ.
     
  12. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Уже несколько стран пытались запретить телеграмм, не получилось. Сложно выдумать формулировку, под которую не попадут другие интернет технологии.
     
  14. Yaakodan

    Yaakodan миється в бані

  15. Yaakodan

    Yaakodan миється в бані

    Інтернет, просто зробити сайт, та через нього спілкуватися, традиційний спосіб нікуди не зникне, звісно що через смартфон зручно, але якщо знадобиться, то людина буде навіть через браузер заходити, можна навіть проксі замутити на самому сервері.
     
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    спитай у Буданова, він мабуть більше знає

    я телеграмом і вайбером взагалі не користуюся...
    і з фейсбуку видалився

    раз це безкоштовно, виникає питання - як там люди заробляють?
    або реклама, або торгують даними...

    і ніякого контролю :dntknw:

    не те щоб, у мене була якась там секретна інформація... просто не подобається...
    періодично бувають витоки з мільйонами зламаних паролей... хтось у цьому копається...
    намагаються якось маніпулювати :facepalm:

    жили ж якось раніше без цих соцмереж :scratch_one-s_head:
     
  17. Good man

    Good man Обычный человек

    А ватсапом пользуешься?:popcorm1:
     
  18. Yaakodan

    Yaakodan миється в бані

    Так, звісно, я теж іноді міркую, ніби людство жило без со мереж не погано, а вийшло так що більшість не може жити без них. Але якщо подумати, то це все тільки частина світу, там де людство живе бідно, інтернету мабуть взагалі не має. Реклама це добре, а ось заробляти даними це погано, ось тому у мене у фейсбуці не має фото, тільки ім'я та дата народження, цього досить, навіть забагато. Мені подобається сайти та форуми, як тут, навіщо вигадувати що друге, якщо добре поміркувати, можна написати код так що навіть дзвонити можна було б с форуму чи сайту, дуже зручно, ніяких ніків, тільки цифровий ідентифікатор.
     
  19. Yaakodan

    Yaakodan миється в бані

    Ватсап и фейсбук мессенджер из одной компании, очень паливные все, более менее телеграм, сигнал, но у Сигнала для групп всего 1000 человек, поэтому думаю он не сильно распространен, если бы было больше, он стал бы более популярный чем телеграмм. Вспомнил, есть все еще рабочие jabber та xmpp :)
     
  20. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    буває все цікавіше...

    бідна країна... всі з телефонами...
    а куди діваються мільярди дешевих б\в смартфонів ?
    усі сидять у соцмережах... час іде... життя минає...

    дешева їжа в супермаркеті... навколо гори сміття... страшні екологічні проблеми

    але всі в інтернеті... хліб є, видовища є...
    що ще владі потрібно... :cools:
     
а де твій аватар? :)