Скільки ви заробляєте?

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Stepan_Bandera, 26 чер 2008.

?

Скільки Ви заробляєте в середньому на місяць (грн)

  1. Менше 200 $

    48 голосів
    18,5%
  2. 200 - 400 $

    59 голосів
    22,7%
  3. 400 - 800 $

    67 голосів
    25,8%
  4. 800 - 1200 $

    37 голосів
    14,2%
  5. 1200 - 2000 $

    17 голосів
    6,5%
  6. 2000 - 4000 $

    17 голосів
    6,5%
  7. Бліьше 4000 $

    15 голосів
    5,8%
  1. manur

    manur Well-Known Member

    То таки не настільки ТАКІ. Ще є в Закарпатті село Біла Церква - отам ХАТИИИИИИИ !!!!!!!!!
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В українців взагалі якийсь культ хати...Знаю кілька випадків коли люди знімаючи хату в Чикаго за пару сотень баків весь заробіток вбухували в хату в провінційній дзюрі, то ше мало того, вфігачували 20-30 тисяч в халупу за яку більше 10 ніхто не дасть....:facepalm:
     
  3. prius

    prius Well-Known Member

    Про яку хату за пару сотен в Чикаго ви кажете? За три чотири сотні ви знімете кімнату десь в підвалі в неблагополучному районі
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    та про кімнату і говорю, студіо...про благополучність району судити мені важко, але з слів знайомого район тихий, польський, і навіть чужі машини з'являються дуже рідко...
     
  5. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    В Закарпатті не був (я взагалі там ніколи не був) , то сперечатися не буду.
    Але це що бачив під час моїх приїздів до Коломиї - Яремче то справило враження.
    Люди собі якось дають раду.
    І дуже багато мерседесів -лексусів з київськими номерами біля вже збудованих , або ще не докінчених хатів.
    Видно що ця місцевість популярна в "сталічних".
    Чого не скажеш про Львівську обл. , особливо села навколо Бібрки і самої Бібрки.
    Там відчувається якийсь занепад.І цей занепад підсилює бачення хлопів середнього віку які збираються біля магазину щоб випити.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  6. prius

    prius Well-Known Member

    То було давно і не правда поляки вже з пять років мігрують на північь від Чикаго ,на їх місця заселяются різні бандюки,а по цінах я вам кажу то маленька кімнатка в basement(підвалі) а студія це як у Львові однокімнатна квартира яка на пару сотен девевша від односпальної квартири
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а ви звідки знаєте?
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    В Гугл-мепс видно.
     
  9. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Бо я там був , коли приїзжав до Львова.
    Бібрка , Перемишляни , Підкамінь. І дальше до Рогатина - один депресняк.
    Навіть Черче , село де раніше за СССР був курорт всесоюзного значення по лікуванню ревматизму болотними ваннами.
    Це Черче було славне ще за Польщі , що там жили свідомі українські селяни , які викупили цей курорт ( по-анг. shareholders) і він (курорт) був українською власністю.
    Що в ті часи такі заклади були власністю поляків , або євреїв.
    Зараз там відчувається занепад. Один мясокомбінат що біля Рогатина виглядає на західний манер.Чисто , квіти , все акуратно.

    А в Коломийщині ситуація краща.Як і саме місто , видно що багатіше.І туристів більше з цілого світу.Тобто в Рогатині їх взагалі і не має.
     
  10. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Раніше поляки і українці жили в одному районі.Забув назву вулиць.Вони навколо Церков Володимира і Ольги і старої Миколая.
    Там памятаю багато українських і польских склепів було.
    А на півночі Чікаґо є гарний район Скокі.Там гарні будинки , не має бомжів .
    Я там колись в гостях був.Навіть грав ґольф в місцевому ґольфклубі.
    В цьому ґольф клубі було весілля родича моєї жінки і ми туди їздили.
    Клуб закрили виключно для весілля і тому хто хотів дозволили пограти ґольф.Тільки ми перебралися і перезулися.
     
  11. prius

    prius Well-Known Member

    я там прожив перші чотири роки як приїхав в Америку,коли Чікаго готували до олімпіади то в центрі позносили субсидованне житло де мешкали чорне населення і їх переселили в Skokie,коли я там жив то навіть авто не замикав ,тепер там авто страшно залишати
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. prius

    prius Well-Known Member

    Це все в районі вулиць Harlem,Belmont Millwaukee
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    ..що з районом зробилося за неповних 10 років?!!!
    А які тепер гарні райони в Чікаґо?
    Де тепер селиться рускоязичная совкова публіка , яка приїхала з грошима с бившева Саюза?
    Ще є North Shore ( в фільмі Home Alone - Один в Дома хати знімали) , він недалеко вiд Скокі.Невже це саме?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  14. prius

    prius Well-Known Member

    Це дорогий район,там совкам хату не продадуть,там навіть колись президент міста і борд не дозволили купити хату Майклу Джордану
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А вам, наприклад, продали б? Чи теж в совки запишуть?
     
  16. prius

    prius Well-Known Member

    Їдте спробуйте купити,ще плюс податок в рік тисяч десять мінімум image.png
     
  17. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Ну Майклу Джордану не дозволили купити з причин того що його темношкірі друзі будуть їздити туди-сюди на своїх дорогих автах з голосно включеним гіп-гопом/репом. I потенційно можуть появитися наркотики.
    А це гірше від хатних тарганів.В таких районах перш за все люблять спокій.
    А бувші совки з грошима (які накрали) тоже люблят пакой.
    Але хата за півтора мілліона - це щось ДУЖЕ мало для такого району.

    В мене в спокійному , де я теж не закриваю авто, районі і абсолютно не знаменитому - хати такого розміру коштують по 1.2млн - 1.3млн .
    Це в мене в сибірському Едмонтоні , де зими з мінус 40.І багачі переважно таких міст не люблять.
    А в Сан Дієґо - де порівняно з Лос Анжелосом і Сан Франціском , це місто рахується не дороге.
    То хата в половину з тої буде коштувати під 5млн.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  18. prius

    prius Well-Known Member

    То старе відео ,півтора млн вона коштовала коли ринок нерухомості впав
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дивно, що в Америці такі дорогі будинки, наскільки я знаю, всі живуть там, де є робота і мало хто привязаний до будинку.
     
  20. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Люди живуть в цих містах де є робота.Це так.
    Але райони для проживання в тих містах вибирають в основному - наскільки позволяють фінанси щоб купити хату в кращому районі.
    І школа для дитини.Щоб добра школа була близько.
    Якщо має бути компроміс - то хай до роботи добиратися буде довше , лиш би добра школа була недалеко.
    І хай буде старіша/менша /гірша хата в кращому районі , ніж більша/новіша в гіршому.

    До будинків люди привязані і ні.При частому переселенні згадують свої кращі помешкання.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)