Скільки коштує ваша Автоцивілка?

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем comisar, 4 лют 2014.

  1. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Дивно, бо компанія відноситься до кращих на укр. ринку. Треба вникати в документи і обрахунки. По законодавству мах термін 90 днів,але думаю до кінця січня буде вже на виплаті. Щодо суми - треба надати інфу врегулювальнику, що Ви не купите аналогічної б\у запчастини.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Знаєте... може фірма і не зла, але представник фірми так і не сфоткав пошкодження - було лєнь. Сказав, щоб я сфоткав.
    Потім перефоткував я сам, бо не так, потім дофоткував...
    Коротше, фірма - рога і копита.

    Гнати таких тре з ринку, як поганих псів.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Як законослухняний громадянин купую цивілку вже напевно років 8. І от минулого тижня вона врешті мені стала в нагоді. Зловив гаву і на перехресті легонько догнав чорний бумєр 5 серії. В мене практично ніц, хіба рамка під номер тріснула. А в БМВ покоцаний задній бампер. В голові зразу включився калькулятор. Попандос на ремонт (зняти, пофарбувати, поставити на місце) десь 2000 грн. Але добрі люди порадили використати ОЦВ. Зателефонував в страхову, сказали скласти європротокол. Діло було по обіді в тяпницю. В понеділок з європротоколом приїхали обидвоє в страхову, показали пошкодження, написали по заяві. Результат - потерпілий їде на СТО ремонтувати свій бампер, рахунок виставляє моїй страховій. Всьо.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Добре коли є європротокол, бо інакше суд, тяганина, штраф за аварійну ситуацію і т.д... А 3тя сторона на складання європротоколу не завжди згодна.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а як бути з тим, що ремонт триває 3 дні, а виплата - 3 місяці?
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Це вже проблема СТО напевно?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    проблема потерпілого...
     
  8. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    В потерпілого немає проблем. Йому СТО робить машину і він їде спокійно. А оплачувати ремонт буде страхова.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    СТО ремонтуватиме без передоплати? Ну може....
     
  10. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Скоріше за все там безготівковий перерахунок, все по квитанціях і накладних. То ж так.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так і є, але що це міняє?
     
  12. KurT

    KurT Well-Known Member

    Кому цікаво можу запропонувати автоцивілку ( Українська Пожежно-Страхова компанія) відгуки і все інше при бажання з легкістю знайдете в інтернеті

    Приклад тарифів по місту Львів для легкових автомобілів пораховано вже із знижкою:

    до 1600 см3 - 560 грн
    1601-2000 см3 - 640 грн
    2001 - 3000 см3 - 660 грн
    більше 3000 см3 - 1050 грн
     
а де твій аватар? :)