Сюрприз у Львові

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем bright crystal, 22 чер 2015.

  1. bright crystal

    bright crystal New Member

    Доброго дня. Плануємо з чоловіком приїхати до вашого міста. Дуже полюбляємо Львів, кожен раз їдемо, як на свято. І мені вкрай потрібна ваша допомога. У мене така справа... хочу чоловіку зробити сюрприз. В багатьох містах Львова вже були, тому мені важко щось вигадати. Підкажіть будь ласочка, може є якісь "таємні" міста, якими зможу його здивувати, може є щось таке символічне, що запам'ятається надовго... Буду дуже вдячна будь-якій пораді. А я буду рада допомогти чим зможу, в разі вашого візиту до Одеси.)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    секс на оглядовій площадці міської ратуші!- здивуєте,символічно і запам"ятається надовго
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Будь-яка стара церква в центрі вартує того щоб її відвідати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. bright crystal

    bright crystal New Member

    Дякую за пораду) Бажаю Вам побільше таких подій у Вашому житті.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Vitality

    Vitality New Member

    ДОброго дня...
    тепер і ми йдемо до Львова.
    Скажіть, чи варто замовляти екскурсію такого плану - Підземелля Львова. Екскурсія по підземеллях у Львові. Підземелля Львів Чи краще саменьким погуляти?
     
    Останнє редагування модератором: 20 гру 2015
    Reason for edit: видалено посилання
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    де у Львові ви вже були?
     
  8. alinavedmidy

    alinavedmidy Member

    Сходіть до театру, або краще відвідайте наші замки. Це надзвичайно чарівно. Влаштуйте йому щось романтичне, средньовічне. Взагалі це все в інтернеті є. Вікіпедія вам в допомогу Пам'ятки архітектури національного значення у Львові — Вікіпедія або ЛУН.ua — Список пам'яток Львова: карта, опис, фото з картою відразу.
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Яке там підземелля? Шо тільки не придумають для туристів.
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Два роки тому сходили на ту екскурсію, нуднюща просто до непристойності, хіба може змінило того дядька який монотонно бубнів дати і факти....
     
  11. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Це ви про екскурсію підземеллями Львова?Я так хотіла піти,думала буде цікаво.Тепер розумію ,що не дуже))
     
  12. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Кому як? Кому цікаво почути всякі розповіді, історичні дати, а кому ні)
     
  13. Olga Miladinova

    Olga Miladinova New Member

    я там не була , але у Львові багато мість де варто побувати..
     
  14. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    читав тему читав і прочитав як " у Львові багато місць де варто попробувати... "

     
    Останнє редагування: 3 лип 2016
  15. prius

    prius Well-Known Member

    А казачок то засланний,кацап одним словом
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

  17. Vivian

    Vivian Member

    Мені підземелля теж не сподобались. Хіба там холодно, тому у спеку буде добре)) Я б рекомендувала піти з самого ранку (десь в 6-7 ранку), коли ще немає так багато туристів на каву зі смаколиками...навіть можна взяти to go і сісти на один з фонтанів на площі Ринок. Тишина, легка прохолода...це незабутні відчуття.
     
а де твій аватар? :)