Сихів не Львів ,а що?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем duncan, 19 лис 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    не так вже й далеко..... [​IMG]
    до залізничного вокзалу, наприклад, 30 хвилин ногами....
    до пам’ятника шевченку -- 40 хвилин ногами...

    а вам?..
     
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    Знаю..
    виріс в тому селі..
    Але тепер живу троха дальше...
    До вокзалу пішки 40 хвилин.до центру - 45...
    Кошмар...
    У Львові все близенько...
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    а з "с"?....
    а з личаківської?...
    [​IMG]
     
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    Ну,то вообче заграніца...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    А я ну ніяк незмогла звикнути до Сихова. Хоча Сихів вже не такий поганий район але не моє це, не моє.
    Проживши стільки років близько біля центру і біля Високого Замку недалеко і пізніше мене закинуло на Сихів на вул. Антонича вже майже біля поля. За три роки зрозуміла що дуже дуже хочу кудись поближче до старої частини міста.
    Як я від щастя скакала :crazy: коли переїхали, досих пір тішуся що на вул. Коперніка живем.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    ну жити в самому центрі теж не дуже добре, імхо
    добре недалеко біля центру в якомусь зеленому районі :)

    а ще краще мати будинок за містом :)
    людину з села забрати можна, а село з людини ніколи (це я про себе) :D
    надоїв мені шум-гам-пил і т.д. і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    Цілком можливо , сперечатися не буду.
    Це в мене по памяті з кінця 80х , початку 90х.
    На Сихові жили(живуть?) батьки бувшого чоловіка моєї сестри.То в ті роки води не було по кілька днів.А коли появлялася , то за тих кілька годин поки вона була , треба було встигнути помитися , попрати ,... т.д. і понабирати її в тазіки і відра.Потім , правда батько зробив бак , води в якому було достатньо , щоб злити в туалеті і помити руки.
    А на Левандівці жила моя цьоця.То в неї вода була постійно -24/7.Найгірше , що могло бути , то це -деколи в "час пік" з 5 до 7 вечора , коли багато людей в один час вкючали воду , тоді міг пропасти напір води і через це незапалювалася колонка, а значить не було теплої води.Але це було деколи.А за холодну навіть мови не могло бути.

    Як зараз я не знаю.На Левандівці моя цьоця більше не живе, і з батьками бувшого чоловіка сестра звязків не підтримує.

    П.С. Я на Сихові був тільки кілька разів проїздом.Району цього абсолютно не знаю і легко би заблукав.:shy:
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    Сихів став престижний в тому плані, що там багато молоді живе. І про умови для них дбають, бо там живе значна частина електорату міста. Ну, хто би не дбав? Того й вода там довше подається, ніж іншим смертним.
    А ще добре бути на одній лінії із посадовцями чи лікарнями. Тоді проблем теж немає. На Ніжинській якщо води не було, то це була катастрофа. Хоч і там був період, через який зіпсулася не одна ванна. А ще було цікаво йти в неділю до церкви в Шевченківському гаю й зустрічати по дорозі Сенчука у спортивному костюмчику, коли він свою вівчарку вигулював... На Сихові таке не побачив би... [​IMG]
     
  9. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    Все це , Лілю, добре.Але мене воно вже не стосується.Навряд чи я проміняю свій Оксфорд(район) на Сихів , Левандівку Рясне і т.д.А якщо би і захотів поміняти , то жінка аж ніяк незахоче.
    .....колись шумна наша квартира , зараз зробилася тиха і завелика для наших батьків.Ми з сестрою тут , а батьки там.
     
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    ... що він компактний.
    зробили такий собі спальний район-вузол...
    таким самим сиховом могло бути рясне, і рясне 2, і будь-який інший район....

    головні ознаки: окремо від львова, кілька під’їзних доріг, компактність, масовість забудови...
     
  11. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    Коли проживала на Сихові там дійсно вода подавалась довше ніж в інших спальних районах, з 6 до 12 ранку і з 18 до 12 ночі.
    Але це не стосується центральної частини міста, тут на багатьох вулицях вода цілодобово. У нас на Коперніка вода теж цілодобово, хоча холодна але це не проблема у кого є газова колонка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Зануда

    Зануда така зануда

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. vanilia

    vanilia Well-Known Member

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    А я з Сихова на Дністерську переїхала :))) Хоча, Дністерська теж відноситься до Сихівського району, але як каже Ліля, це точно не Сихів.
    Тут мені якось краще, ніж на Сихові, і до центру ближче.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    Сусіди!
    А в мене на Липовій Алеї теж компактно все. Базар, пошта, жек і магазин поруч. Мені вистачало 20 хвилин, аби піти закупитися необхідним на базарі й повернутися. От із оплатою послуг довше трохи займало, але все одно досить швидко й компактно. І 2 парки поруч. І чого воно раптом сиховом стало?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    Н-да, Пупер выбросил последний козырь - пригласил на помощь армию поклонниц? :D
    Сихов - единственный район Львова ( для Пупера - именно Львова :) ) с настолько мощно развитой инфраструктурой.
    К недостаткам Сихова относятся:
    1. Отсутствие на его територии собственности Пупера в виде недвижимости.
    2. Историческая юность.
    Всё :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    Вибачте,але ця тема-це переливання пустого в порожнє :cowboy: :) .А чому не створити тему "Рясне не Львів...",Топольна не Львів.." ... Як би у мене була така можливість,то б купила собі "домик в деревне " [​IMG] і приїзджала б у вихідні прогулятись ценральними вуличками ,ала маємо ,те,що маємо.Чи точніше -живемо,там де можемо [​IMG].:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    Ну, по-перше, пупер нікого не запрошував. Кожен ходить, де хоче. Хоча, погодься, що навіть якби, то не такий уже й поганий козир. [​IMG]
    По-друге, звідки така певність щодо нерухомості?
     
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    у мене є "армія поклонніц"?.. [​IMG]
    поіменно, будь-ласка...
     
  19. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    Уверенности конечно нет. Только подозрения :) Основанные ;) Действительно, мне то откуда знать, есть у Пупера нерухомисть или нет ;)

    Додано через 1 хвилину
    Судя по этой ветке появилась :) По именам не знаю, по никам - все vs Сихов :)
     
  20. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    Ой Пупере-Пупере, при всій моїй повазі до вас, хочу забрати в вас всю карму за дописи про мій НАЙГАРНІШИЙ. НАЙЗЕЛЕНІШИЙ, НАЙЗРУЧНІШИЙ, НАЙРОЗВИНЕНІШИЙ СИХІВ. Ну ніколи я не згоджуся з тим шо можна так відгукуватися про якийсь район, бо і там є люди для яких він ОСОБЛИВИЙ.....РІДНИЙ...... Не гарно так робити..... стидно має бути вам..... сихівчан ж болить......
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)