Сиріял

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем medwedo berlogsoni, 6 жов 2015.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    ААААААА. Як завжди пішли по гриби в Брянські ліси, а вийшли в Сирії...
     
    • Смішно Смішно x 2
  2. Bastard

    Bastard Well-Known Member

  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Нагадаю шановному панству, що Сиріял продовжується. Я мав честь започаткувати цю тему.
    Туреччина продовжує сипати путінському другу Асаду по саме "нємагу".
    Турецька армія зруйнувала військовий аеродром в Алеппо
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ціхо-ціхо...

    Пане @medwedo berlogsoni, комусь з пєсєт я би того не сказав /бо вони нічого і так не розуміють/, але от Вам скажу свою думку

    А чи не робить султан Ердоган в Сирії те саме, що робить гаспадін Хуйло в Україні?

    На яких умовах війська Туреччини ведуть бойові дії в Сирії? Хто їх туди запросив?

    І, по-друге, Ердоган відкрив фіртку для сирійських біженців в Європу, і завтра-післязавтра всякі меркелі з макронами почнуть просити у хуйла, щоб він не воював в Сирії, бо ці біженці заважають європейцям спокійно жити.
    А що хуйло захоче навзаєм від меркелі з макронами? Відповідь тут тільки одна;)

    І не такий цей Ердоган антихуйло, як його тут показують наші пєсєта. І рашка нічого аж такого не втрачає від тих турків.
    Бо за збиті турками рускі вертольоти і РЗК заплатить Сирія, а вбиті рускі найманці взагалі не рахуються, бо їх рускі баби ще нарожають тих наркоманів від чеченських гарячих джигітів.

    Моя думка - Ердоган підігрує Хуйлу.
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Моя думка - обоє рябоє. "Регіональні, блін, лідери".
    Звичайно, тут пуйло захищає рускоязичних, а там Ердоган - тюркчеділілер.
    Обидва надовго окопалися при владі.
    Але те, що Ердоган проганяє Росію з Сирії, не може не радувати.
    Взагалі існує така думка (не моя, але я чув такий варіант), що після того як Путін обісрався на Донбасі, і не вийшло ніякої Новоросії, йому хтось (того Хтося недавно вбили за наказом Трампа) підказав підняти престиж Росії, як світового гравця, в Сирії. От Путін туди й посунув зі своїми ЧВК та авіаносцями Кузями. От і догрався цей "світовий гравець". Зараз ще цна на нафту падає, бабла в Росії все менше, весь мозок витік на Захід - Путін на днях бідкався. Коротше, жопа Росії наближується. Швидкість наближення, звичайно, в історичному масштабі - може кілька років, може пару десятків. Але тенденція помітна.
     
  6. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    ...кебабом
     
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Угу. Тільки є один нюанс: доки товстий всохне - худий здохне
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Споглядаючи долі Фінляндії і СРСР, цього не скажеш.
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Основний костяк СРСР (кацапстан), як бачите ще й досі не здох. І продовжує ще й досі срати навкруги і розпускати навколо свої метастази
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Офіційне сирійське інформаційне агентство Sana повідомило, що "ізраїльський противник здійснив повітряну атаку на місто Дейр-ез-Зор і район Альбу-Камаль", додавши, що "результати агресії в даний час перевіряються". Представник ізраїльської армії від коментарів відмовився.
    S A N A

    зі
    ОБС, що в результаті авіаудару Ізраїлю по сходу Сирії загинули 57 сирійських військовослужбовців і іранських ополченців. Це було саме смертоносне повітряний напад ізраїльських ВПС з початку збройного конфлікту в Сирії,.
     
  11. Good man

    Good man Обычный человек

    А Порошенко нет вопросов, а Зеленский как это приближает?
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А от так і наближує.
    Ти згідний з тим, що Росії скоро жопа (дупа)?
    Враховуючи те, що Хуйло уже просить у Зеленського перемовин і називає його не наркоманом, що захопив владу в Україні, а українським партнером?

    Зеленський виявився шанованим в усьому світі політиком, а Хуйла звідусіль поперли. На Балі воно засрало поїхати, послало коня Лаврова, з матерями загиблих мобіків зустрічати боїться, весь час сидить у бункері. В зерновій угоді Туреччина поклала на Путіна свій мусульманський, через десять днів почнеться ембарго на російську нафту. Росія визнана спонсором тероризму.
    І це ще не все. Так що сиріял тепер і в Україні продовжується. То молотити вагнерівців у Сирії, тепер - в Україні. Пригожіна, Хуйлового кухаря уже чекають у Гаазі.
    Я оце заглянув у старі міжнародні теми, і аж поцікавився, що ти тут минулої зими писало?

    А пам"ятаєш, що я казав? Цитую:
    Але те, що Ердоган проганяє Росію з Сирії, не може не радувати.
    Взагалі існує така думка (не моя, але я чув такий варіант), що після того як Путін обісрався на Донбасі, і не вийшло ніякої Новоросії, йому хтось (того Хтося недавно вбили за наказом Трампа) підказав підняти престиж Росії, як світового гравця, в Сирії. От Путін туди й посунув зі своїми ЧВК та авіаносцями Кузями. От і догрався цей "світовий гравець".


    На довгій дистанції виявився правий я.
     
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Ты бы ещё через три года ответил.:))) Ничего, думаю, ответишь ты мне раньше, чем через три. Значительно раньше.
     
  14. Good man

    Good man Обычный человек

    Сам придумал, сам натянул сову на глобус и сам объявил себя правым.:facepalm:
     
а де твій аватар? :)