Шустер LIVE

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем ostrov_Rabin, 6 лют 2009.

  1. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    Я от думаю, як всі ці агенції погодилися? Їм же менше відвідувань...

    До речі, мені ще подобається Об`єктивно (obk.lviv.ua)
     
  2. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Об'єктивно і чесно, і без всякої лишньої реклями скажу: дуже файнючий сайт! :good: Зручний надзвичайно у пошуку всіх останніх львівських подій - всі новини як на долоні. :pardon:
    І дизайн сайту класнючий!
    Тестування пройдено. :) Зауваження і пропозиції можуть виникнути згодом.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    1. На сайтах у них пише, що при використанні інформації вимагається посилання - посилання є у кожної новини, навіть логотип першоджерела присутній.
    2. З одного боку ніби-то пропадає необхідність ходити до них, а лише до нас, з іншого боку, така ситуація насправді не реальна, оскільки у сайтів свої позиції в пошукових системах, сотні і тисячі посилань по інтернету, все це приносить 90% (якщо не більше) відвідуваності. Окрім того кожне цитування підвищує їх рейтинг і "вагу".

    Наразі добро дали ЗІК і Суботня пошта, взагалі, планую чесно домовитися зі всіма.

    ОБК наразі нема оскільки в них нема традиційної тематичної рубрикації. Їхні рубрики це "Статті", "Новини", "Інтерв"ю" і тд, натомість традиційно новини "сортуються" за принципом Політика, Економіка, Кримінал, Спорт, Культура і тд. І оскільки імпорт і сортування новин у нас процес гавтоматичний, з ОБК він не спрацює. Якщо вони зможуть організувати експорт з врахуванням цієї специфіки, то їх новини теж будуть у нас.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Цікаве речення :)
    Всюди ся ходить і буде ходити. :preved: Просто буде спершу до вас, а потім на інші сайти. :) Приклад: зайшли відвідувачі до вас, клікнули на якусь новину, хай буде, із ЗІКу, далі клікнули на сам ЗІК і читають, що там і до чого зіківці пишуть. І так-то.

    Питання. А домашньою сторінкою цей сайт можна зробити? :) І якщо можна - то як? (де яку кнопочку натиснути?) :pardon:
     
    Останнє редагування: 17 сер 2009
    • Подобається Подобається x 1
  5. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    на комп’ютері
     
  6. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    добре, шо сказали, а то б не знала де :)
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Сподобався легкий дизайн і можливість переставляти блоки з новинами. Зауваження:
    1. Трохи відволікає різноманіття кольору тексту в тих блоках. Особливо червоний колір - він сприймається якось ненатурально (ще й асоціюється з пустими лінками в Вікіпедії). Мені здається, що краще було б зробити текст чорним, а фони тих блоків в легких відтінках різних кольорів (приклад - IJ).
    2. На сайті трапляються новини з інших областей, то нормально?
    3. Внизу на панелі з лінками на * lvivport.com * Львівський Форум * Дівочі посиденьки * Volkswagen Клуб * ПРОСПОРТ можна було б додати тематичні іконки-аватарки біля сайтів :)

    Загалом ок, тепер буду сюди заходити :), до того користувалась укр.нетом (розділ "Львівські новини").
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Є таке. Переважно львівські ЗМІ орієнтуються не лише на Львів, але й на інші західні області, тому і матеріали подають із дещо ширшою географією. Але ми будемо намагатися максимально фільтрувати інші регіони, працюємо над тим.

    до речі, для зручності і легшої запам"ятовуваності, сайт має паралельний домен www.novyny.net
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Що ж, сталося:все, шо ся діє у Львові, тепер можна дізнатись на одному сайті! (а так доводилось перед тим ходити на 5 сайтів по черзі, крім автопорталу і "Галінфо"(не знала адреси сайту)).
    І то є супер :yahoo: - вже другий день в інтернеті починаю з "Львівських новин" - так файно...:give_rose:
    Жаль, тіко що з компа не йде запах як від щойно видрукуваної газети :))) ну і, звичайно, не можна інтернет-сторінки перегортати пальцями...ех...
    ЗІ: але "живу" (тобто, видрукувану) пресу все одно купую, правда менше...щоб понюхати :mocking: і щоб тато почитав - шось він не любить "втикати" в комп, а чо' - не знаю :dntknw:

    Стосовно різних кольорів текстів, то мені дуууже таке різноманіття подобається - видно, дається в знаки любов до веселки і до ялинки, одягненої в різнобарвні іграшки. :) Різнобарвність і насиченість сайту додає якогось позитиву і піднімає настрій, і що найголовніше, влучно виокремлює розділи: "Життя", "Політика", "Культура" і ін. (але то просто моя особиста думка і про смаки не сперечаються :girl_wink:)
    Те, що трапляються новини не тільки про Львівщину, то, мабуть, закономірно, бо сайт розповідає про що пише львівська преса, а наша преса пише не тіко про львів'ян і мешканців області.

    Нірванка, +100 за
    "3. Внизу на панелі з лінками на * lvivport.com * Львівський Форум * Дівочі посиденьки * Volkswagen Клуб * ПРОСПОРТ можна було б додати тематичні іконки-аватарки біля сайтів"

    ...але то таке...одна скромна думка :blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Пропозиція: додати курс валют ;)
     
  13. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Дякую, знаю, заходжу туди. Але постійно треба по гуглу шукати, або з інших сайтів заходити. То ж можна прямо на ЛН дати табличечку з курсом валют хоч би для найпопулярніших валют :)
    Ті всі новини, що на сайті, теж десь є в неті. Але ми не лазимо окремо по авто-новинах, економічним нових, культурних, а все хочемо по трошки, ну як в газеті. То ж можна додавати і інші речі, за якими доводиться лазити в неті.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

  16. nlopes

    nlopes Member

    А чому б не скористатися РСС-агрегатором? Є дуже гарненький вітчизняний агрегатор, http://www.:cesored:
    Кажуть, що український Google Reader не дозволяє додавати свої стрічки...
     
    Останнє редагування модератором: 15 жов 2009
  17. Парусник

    Парусник Скиталец

    Телевидение открыло новый сезон "самой свободной" (от чего??) программы "Шустер лайв".И первое,что бросилось в глаза:во время кризиса,
    при отсутствии денег на выплату зарплат,строительства жилья,подъема медицины, "выброшены" огромные средства на сооружение новой "космической студии".:sad:
    Нет нужды искать сделавших это "благодетелей".Ведь подобные цирку, телешоу, выгодны тем,кто хочет "зомбировать" население.:dash:
    Особенно некануне выборов.:ireful:
     
  18. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Ну так Ринат Леонидович постарался.
    Решается судьба будет ли его коллега по фракции главой государства или нет;)
     
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    а чи не пора того Шустрого трохи приструнити....,вчора притягнув в ефір ісламських фундаменталістів,ті відкритим текстом погрожували Україні показати Америку 11 вересня.Москаль каже: їх давно пора садити ,бо вони хочуть оголосити Крим незалежним халіфатом.Шустер під дурачка замолотив,чи насправді нічого не розуміє.51-а хвилина http://shuster.kanalukraina.tv/video/3033_pyatnichnyi_vypusk/
     
  20. ostrov_pupsa

    ostrov_pupsa Ягода Маринка

    Я смотрю Савика.
    Ну вот он мне нравится.
    Своей ненапористостью, интеллигентностью.
    Ну не понимаю я обвинений в провокациях, хоть убейте- не вижу я их...

    А все остальные такие шоу- это всё с Савика содрано.
    Все , кроме программы А. Безулык "Я так думаю..." Это которая на 5 канале идёт..
     
а де твій аватар? :)