Шопінг в реалі або онлайн?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем ClockClock, 30 чер 2020.

  1. MatthewLey

    MatthewLey New Member

    Есть промокод для новых пользователей Aliexpress, недавно сам использовал, купил на 5 $ получил скидку 4 $, ALI600
     
  2. Kurtz

    Kurtz Member

    В интернете.
     
  3. Good man

    Good man Обычный человек

    Почему? Какими площадками пользуетесь?
     
  4. Vikki Vikki

    Vikki Vikki New Member

    Також переважно купую в онлайні. Хоча деякі види товарів важко підібрати без попередньої примірки. А ось сумки, аксесуари, іграшки купувати онлайн дуже зручно. І ціни зазвичай приємніші, ніж в офлайн магазинах) Нещодавно знайшла класний інтернет магазин Mr.Sumkin https://mrsumkin.com.ua/ із сумочками, замовила і собі, і мамі, якість дуже гарна і в реальності така ж, як на фотках.
     
  5. OlegBaidar

    OlegBaidar Member

    І я також люблю купувати в інтернеті. Нещодавно замовляв окуляри на сайті https://tochnooptyka.com.ua/ і це просто супер. Непотрібно нікуди йти і шукати окуляри в людяних місцях
     
  6. Oliviia

    Oliviia Member

    Онлайн завжди можна знайти все дешевше.
     
  7. MarkTven

    MarkTven миється в бані

    В інтернеті купувати вигідно, тому що завжди можна знайти товари по кращій ціні. А ще на сайті Promokod.com.ua я обираю промокод Ансвер чи інший магазин, де збираюсь зробити покупку. Дуже вигідно виходить. Промокоди безкоштовні та завжди робочі.
     
  8. Marila

    Marila Member

    Колеги, а освітлювальні прибори вигідно так у форматі онлайн купувати? Як гадаєте?
     
  9. MariaLivonn

    MariaLivonn миється в бані

    Звичайно що так! І дивно, що ви самі в цьому зараз сумніваєтесь... Наразі усе вигіднішу купувати в інтернеті і це факт! Що стосується освітлювальних приладів - все так само. Нам коли потрібні були прожектори світлодіодні , ми їх купували через профільний інтернет-ресурс. В місті в магазині ціна була значно вищою.
     
  10. Oliviia

    Oliviia Member

    Ищу сейчас хорошие распродажи зимней одежды онлайн.
     
  11. Virna

    Virna Member

    В интернете покупаю себе одежду, но не во все магазины хочется возвращаться. Чего не скажу об интернет магазине BRAGGART, тут всегда лучший товар и обслуживание. Размерная сетка соответствует и всегда дополнительно проконсультируют, чтобы не ошибиться с выбором. Сейчас на сайте скидки, можно по лучшим ценам купить зимние куртки https://braggart.ua/kurtki-zhenskie-zimnie/ . Так что, кому нужны обновки на следующий сезон, рекомендую заглянуть пока есть выбор размеров.
     
  12. MariaLivonn

    MariaLivonn миється в бані

    Онлайн зараз набагато вигідніше робити покупки і це факт
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Oleksandrivych

    Oleksandrivych миється в бані

    Вигідніше, але не цікаво.
     
  14. Marila

    Marila Member

    А чому ж не цікаво???? Можете пояснити свою думку, бо щось мені не дуже зрозуміло.... Я от знаю, де у Львові можна подарункові сертифікати обирати. Магазин працює у форматі онлайн, але для мене це точно не є проблемою. Навпаки навіть зручніше, бо подарунок можна підібрати не виходячи з дому.
     
  15. Gorov

    Gorov Member

    В інтернеті завжди простіше знайти потрібні товари, тому я за покупки онлайн. Шукав запчастини до газових плит , швидко підібрав потрібні мені в магазині Майстер Плюс. Хто має ремонтувати техніку, заходьте сюди за всім, що необхідно для ремонту. Тут до різної побутової техніки все підберете.
     
  16. Stepan Girdov

    Stepan Girdov Member

а де твій аватар? :)