Шопінг в реалі або онлайн?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем ClockClock, 30 чер 2020.

  1. ClockClock

    ClockClock Member

    Особисто мені як людині, яке не любить людні місця, в інтернеті купувати в рази приємніше. А вам?
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  3. ArinaanirA

    ArinaanirA Member

    В інтернеті зручніше, бо не треба нікуди йти, але разом з тим, те що треба міряти, взуття наприклад, купую в простих магазинах
     
  4. LadyMarry

    LadyMarry Member

    Ніколи особливо над цим не замислювалася. Але начебто нічого складного немає, тим більше що Віоліті, що Пром, що Олх і інші майданчики на своїх каналах виставляють навчальні відео, так що при бажанні можна розібратися.
    Але ось капці таки справді треба купувати з приміркою
     
  5. ClockClock

    ClockClock Member

    Кстати по видео и научился на Виолити покупать, теперь и продавать начал, Амазоном товарищ пользоваться научил
     
  6. Mariana Alipchenkova

    Mariana Alipchenkova миється в бані

    Дівчата зараз мені здається все переходить до інтернету. Сама завжди купую речі собі та малому в І-Магазинах.
     
  7. ArinkaBil

    ArinkaBil New Member

    онлайн
     
  8. radiolviv

    radiolviv Member

    Я ЗА, інтернет-шопінг, тому, що. По-перше, зручність, тут вже було сказано, що ти не витрачаєш час на пересування, транспорт та інше, головне точно підібрати розмір. По-друге, це доставка, лежачи вдома на диванчику, можеш спокійно чекати свой одяг. По-третє, все в цбому світі йде на спрощення, та шоппінг-це не виключення.
     
  9. TomS

    TomS миється в бані

    перед тем, как купить оналайн одежду, лично мне надо обязательно ее где-то померять "вживую"
     
  10. Svitlana Grogol

    Svitlana Grogol миється в бані

    В онлайні звісно зручніше купляти, але ще треба на перевірені магазини потрапити((
     
  11. zeeroon

    zeeroon миється в бані

    По отзыву их же можно найти в интернете. Мне проще онлайн заказывать, чем тратить время на поездки в разные ТЦ. На карантине купить тренажер в интернете было гораздо проще. К тому же и сейчас им пользуюсь, не вижу смысла покупать абонемент в спортзал.
     
  12. Helen kz

    Helen kz New Member

    В интернете конечно проще купить и одежду и прочее.Единственное,чтт если не подошло то возвращать,потом заново заказывать... ну а это время
     
  13. Nagibator

    Nagibator New Member

  14. Villka

    Villka New Member

    А я шопинг разный люблю.
    Обычно в интернете отслеживаю различные акции и скидки в магазинах.
    Сейчас как раз наблюдаю за специальными предложениями в магазине EVA. Скоро у них будет "чёрная пятница". Я уже список покупок себе составила. Очень много всего нужно приобрести. Ещё сестре на подарки там очень много всего полезного. :)
     
  15. Bigus

    Bigus New Member

    Я вже давно на шопінг онлайн перейшов - не люблю юрбу. Це, до речі, ще до ковіду трапилося.
     
  16. Шопінг онлайн звичайно зручніше. Лежиш собі на дивані и кльоцаєш товари у корзину.
    Але є один великий мінус. Мені 90% речей, що були придбані онайн, не в розмір.
    Але то мабуть залежить від статури .
     
  17. SergioKapustin

    SergioKapustin миється в бані

    В залежності що купувати. Якщо це всілякі дрібнички, побутова хімія, чи продукти харчування по типу круп чи вермишелі, то інтернет рулить.
    Одяг, взуття вважаю треба міряти. Бо був ц ьому році прикрий досвід. Купував онлайн дві пари кроссівок різних брендів, але одного й того розміру. Так одні підійшли ідеально, а інші ні.
     
  18. Yanchuk

    Yanchuk New Member

    Это правда ведь не все продается в обычных супермаркетах. Есть такие места как допустим ТМ "Милитарка там военную форму и берцы брали с самовывозом, но вот заказывали именно в онлайне по каталогам на сайте. На рынке у нас такой товар не найдешь.
     
  19. olexandrr

    olexandrr Active Member

    Ну дивлячись що купувати. Деякі речі зручно і так замовити, це економить час, особливо якщо постійно купуєш одяг одного виробника, то свій розмір там вже добре знаєш. А от посуд, чи інструменти, техніку я все ж за офлайн купівлі. До речі купівлі в інтернеті то лише 30%, інше 70 офлайн просто в магазині. Хоча карантин певно вніс свої корективи.
     
  20. maxichuk

    maxichuk New Member

    Смотря что. Например, жидкие обои Стиль выгоднее оказалось заказать в интернет магазине Жидкие обои Стиль чем ездить по строительным рынкам и магазинам и тратить кучу времени на поиски нужного оттенка.
     
а де твій аватар? :)