Шопінг у Львові або Де ми купуємо

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Іспанка, 3 лют 2013.

  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Нещодавно зловила себе на думці, що таки дуже люблю робити покупки, ходити магазинами, вибирати якісь речі для себе чи купувати подарунки друзями і рідним. Захотілося обговорити це з вами:)
    А ви любите ходити за покупками? Які ваші улюблені львівські магазини? Де ви зазвичай купуєте одяг, взуття, аксесуари? Чому надаєте перевагу - великим торговельним комплексам чи ринкам?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    тільки секонд-хенд,---модно, красиво , дешево.
     
  3. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    В інтернет-магазинах, сама або як учасниця СП.
    Деколи секонд відвідую.
    Можу завітати в магазин, де гарний розпродаж.
    А оці всі псевдо-бутіки та засилля типу "брендів" з захмарними накрутками мене просто дратують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я в інтернет - магазинах одяг не ризикую купувати, бо мала кілька разів негативний досвід (не вгадувала з розміром). Як на мене, то добре купувати тим, в кого фігура підпадає під модні стандарти:mocking:А таким нестандатним фактурним дівчатам як я, вгадати з правильним розміром важче.
    Тому мій вибір - Єврошоп. Практично більша половина мого нинішнього гардеробу - це речі звідти. Там можна знайти гарні нові речі з бірками відомих брендів і дуже хорошої якості, ще й за дуже доступними цінами.
    Взуття купую виключно у магазинах, базарному не довіряю (це те, на чому, НМСД, не варто економити - переконалася цієї зими, коли виклала за чоботи суму, практично еквівалентну моїй зарплаті). Це, по - перше, якість ,а по - друге - наше здоров"я.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Наталі, всьо насправді дуже просто. Якщо ти купуєш в Єврошопі речі якихось брендів, то потім можна з легкістю брати участь і в СП по тих брендах, оскільки ти вже чітко орієнтуватимешся, якого розміру штанці потрібні - 10 чи 12 чи 14, якого розміру кофтина і т.д. Плюс на сайтах завжди є дуже гарні розмірні сітки в дюймах і сантиметрах, склад тканини, є купа відгуків (іспанською теж дуже багато, особливо в Манго). Це допомагає зорієнтуватися ;)
    Українським продавцям, коли сумніваюся, то пишу параметри і особливості фігури, як правило, дуже фахово радять, який розмір краще взяти ;)
    Звісно, ризик все ж є, можна придбати річ не того розміру чи відтінку, але я віддаю перевагу інтернет-купівлям.
     
    Останнє редагування: 5 лют 2013
    • Подобається Подобається x 2
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Нє, штанці то взагалі така річ, яку треба міряти і перебрати не один десяток пар, щоб то добро гарно на мою паню сіло:mocking:
    А от всякі суконки (від яких я останнім часом зафанатіла), светрики, туніки, футболки - то, в принципі, можна спробувати придбати.
    Ще згадала моїх дві любові - це Пінк і Мілавіца. В Пінку купую суконки (гарний якісний одяг українських виробників за доступними цінами), а в Мілавіці - шикарну білоруську білизну.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    І де ця радість знаходиться???
     
  8. Locke

    Locke невиправний реаліст

    А знаєте, що насправды означає модне слово "бутік" ? - Б/У Товары Из Китая :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Пінк - то мережа магазинів, є вони на Шпитальній, Городоцькій і на Шуварі на 2 поверсі. А Мілавіца - в ТЦ "Плазма" на проспекті Свободи (то біля колишнього кафе "Корона").
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)