Шо там у файному місті тернополі: грип, тиф... ?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Deus igrok, 29 жов 2009.

  1. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Уляна, признаться Вас сегодня вспомнил. Пришло информационное письмо из Фармакокомитета Финляндии о том, что Европейская Комиссия одобрила применение Тамифлу для детей моложе 12 месяцев в случае пандемии.
     
  2. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Запитають - і їм скажуть. Захочуть самі знайти - знайдуть, все доступно.

    Ну, триндець. Воно все таке сховане......
    Будь-які дослідження потрібні.
    і ще раз підкреслю. Поки вакцина дійде до нас, то вже будуть данні про величезну кількість людей.

    Але ж клінічні випробовування шляхом вакцинації? Чи ні? ;)

    В тому й біда, Уко, що ви поділились не думкою, а емоцією. І це на багато дієвіше (ви то знаєте). Особливо оці багато значні "я така зла..." "злості не хватає..." "я собі висновки зробила....".
    Так може все ж таки поясните - що ж то таке жахливе ви помітили?

    ______________________________________________________________________
    Щодо цитати з інформаційного листка про порушення розвитку у щурів.
    1. Ця інформація стосується не вакцини H1N1. Досліджувався AS03-adjuvanted H5N1 antigen. А це є дві величезні різниці!

    2. Ключова фраза там
    Ніяких значущих загроз не виявлено.

    Там є лінк на оновлену інформацію http://www.hc-sc.gc.ca/dhp-mps/prodpharma/legislation/interimorders-arretesurgence/index-eng.php.
    Є така ж вакцина без адюванту, її і рекомендують вагітним.

    Ще раз прошу чітко вказати - де страшне?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    клінічні випробування - це затрати для фірми, бо проводяться її коштом ще здебільшого з оплатою "кроликам". У випадку з пташиним грипом затрати не повернулися за рахунок продажу вакцини. Бо впроваджено її не було.

    овва! тобто коли дані для пташиного використовують для обгрунтування безпеки свинячого - то і вакцини ідентичні, і ад'ювант той самий, і різниці майже ніякої, а як тільки наслідки на щурах - то вже дві величезні різниці.
    Ну, якщо ставити за мету просунути вакцину, тоді я з Вами згодна. "так, два дослідження показали таку от фігню. але ми не розібралися, в чому причина, тому пов'язувати з вакциною цього не будемо, а отже значущих загроз не виявлено" - здається я правильно передала суть, ледь не дослівно?

    Так от, поскільки мені плювати на те, скільки грошей вбухала ГСК в цю вакцину, а мене цікавить безпека, то ключові фрази для мене тут інші. а саме no data, no data, no data.


    Вас зацікавило, що в мене викликало такі емоції? Я поясню. Хоча, здається? вже до всіх дійшло, окрім Вас.

    Є така собі компанія Г яка під шумок розробляє вакцину від пташиного грипу. Нова технологія, новий ад'ювант, купа грошей в рекламну кампанію, розробку і випробування. Клінічні випробування теж ой які недешеві, правда ж? І тут халепа: поки вони з цим возилися (а що поробиш - процедура така) про пташиний грип всі забули, і вакцина стала нікому не потрібна. Збитки, однако, немаленькі збитки...

    І тут треба ж, якось так склалося, що з'явився новий грип. тепер хрю і такий самий страшний-страшний. ну майже іспанка. І якщо негайно не розпочати вакцинацію, то вмруть мільйони і мільярди!!!! І благородна компанія Г терміново виготовляє вакцину за тією ж розробленою технологією, тобто фактично без затрат, а чудові уряди деяких дуже розвинутих країн героїчно рятують своїх громадян і дозволяють компанії Г почати продавати вакцину без клінічних досліджень, збираючи постмаркетингові дані. А хто платить за постмаркетингові дослідження? Правильно, покупець! Мало того, що країна перетворила своїх громадян на піддослідних кроликів, та ще й за їхні ж гроші. А канадці - не ми. Це ми завжди напоготові, що нам наш уряд підсуне чергову каку, а вони ж вірять, що їх уряд захищає їхні права, і якщо їхній моз сказав "ризик виправданий", ще й ВООЗ підтвердив авторитетно, то 9 з 10ти задовольниться отою агіткою, яку Ви приводили...

    Страшні в цій ситуації не грип, і не вакцина, страшні ті методи, і масштаби, які пішли в хід для досягнення виключно комерційних цілей. Сьогодні це вакцина від грипу на добровільній основі, хоч і після обробки панікою. Своєрідна проба пера, котра явно вдалася. Що буде завтра? Який товар і які технології?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Уко, те, що ви написали називається "брєдова конструкція". З вами особисто продовжувати цю розмову нема сенсу, бо ви просто включете мене у свою конструкцію. Безплідна суперечка - не моя мета.

    Якщо комусь із читачів потрібні коментарі чи у когось з"явились запитання до мене з приводу дискусії у останніх дописах - я відповім.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Мы с Сережей Дибровым пресс конференцию планируем в УНИАНе на начало декабря. Может, там на эти вопросы удастся ответить... :)
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Кинули на стіну:

    КАРАНТИН...та його наслідки
    1/Я люблю цю країну, де фраза: "Ми всі помремо", викликає вибух несамовитого реготу.
    2/Після епідемії грипу та тритижневого сидіння в інеті, розпочнеться епідемія геморою.
    3/А знаєте, після місяцю лимончиків, часничків, хрінчику, горілочки, салатику з редьки і чаю з шипшиною українці стануть незнищенним біологічним видом.
    4/Епідемія. Нація переїхала жити в і-нет. Для багатьох нічого не змінилось
    5/Карантин-це коли ранок починається о 15-00/
    6/Кожного ранку у 6-тій по радіо — звіт по епідситуації:
    7/«Ще не вмерла Україна…!!!»
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Ромку. Я тебя люблю. По хорошему! :) Это очень мужественно - быть оптимистом в любой ситуации!..

    11.12 буду в УНИАНе конференцию проводить по хрю-гриппу и отсутствию результатов расследования КаКи. Я это процитирую! :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

  9. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Хохма
    Кінець статті
    І коментар до неї
     
  10. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    це все в стилі інфопорну, тому треба читати оригінал, куди вони посилаються. І щось, з того, що я змогла прочитати, в мене закрадається підозра, що то не зовсім хохма. Точніше, зовсім не хохма...
     
  11. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Все таки не грип, а Ку-лихоманка, інф. захворювання, що передається від тварин до людей. сподіваюся, черговий айвай з того не роздують.
     
  12. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    • Подобається Подобається x 1
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    А как же Выборы и Выборовци?
     
  14. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Уко, ви як завжди демонструєте чудеса когнітивної діяльності....
    Лише плануються слухання. Є думка лише одного фахівця з ПАРЄ. І це нормально! Це не надзвичайна подія.
    Те, що пандемія є (вона ще продовжується) ніхто, жодна людина не заперечує.

    Де ви побачили "руйнування кридиту довіри ВООЗ"?!?!
     
  15. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Нато, його видно стало ще раніше, коли про те, що ВООЗ у своїх рекомендаціях керувалася інтересами фармкомпаній заговорили на міжнародному рівні. Зараз європейські країни, котрі тоді під тиском паніки позакуповували купу вакцин, шукають, куди їх збути. Франція прищепила менше 10% населення. Німеччина - 5%, більше половини закупленої вакцини шукають куди б збагрити Нідерланди. Частина невикористаної в Канаді вакцини опинилася в Алжирі, де здуру її вирішили перевірити і виявили надмір свинцю (до речі, та сама вакцина, котру нам намагалися втюхати, й інструкцію до котрої я перекладала).
    Сам факт таких слухань говорить проте, що"думка одного експерта" має під собою дуже вагомі підстави. Надто вагомі, щоб просто відправити її на маргінес до конспіративних теорій, як це робилося досі.
    Чи Ви гадаєте, що думка "одного експерта ПАРЄ" виникла на пустому місці?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Уко, ніхто не каже про "руйнування кридиту довіри ВООЗ". Окрім вас.

    Як зворушливо ви турбуєтесь про "європейські країни, котрі тоді під тиском паніки позакуповували купу вакцин" :)

    Думка будь-якого експерта заслуговує на увагу. Але треба розуміти контекст, Уко. А не розносити на хвості всяку маячню, як тільки почула (і зараз я не про лінки з інформацією, а про ваші безглузді коментарі до них).
    Контекст на разі такий
    - пандемія реальна і вона ще не закінчилась
    - підбивати підсумки пандмії, так само як і вакцинації - ще трошки зарано
    - правова і політична ситуація в кожній окремій країні різна, бо залежить від законодавства конкретної країни і рішень урядів. І в питанні свинячого грипу також.

    Нащастя у ПАРЄ розумні люди, яким цих прописних істин пояснювати не треба :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Дібров щось цікаве про ефективність Таміфлю на Промедмейлі знайшов. Не маю часу вникати в подробиці, але кому цікаво, даю посилання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    за месяц у нас на Глиназемном заводе два человека доктор - стоматолог, и тетя моего знакомого, кем работала не знаю, сначала чих - кхе, через неделю смерть, диагноз "атипичная пневмания", от легких ничего не осталось ... пипец ....
     
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    ПАРЄ: Епідемії свинячого грипу не було

    Холєра,може я таки пророк?:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. kontra

    kontra Well-Known Member

    Многие говорили о легочной чуме... Но быстро перестали. Тернополь вообще город интересный был в этом плане. У меня друзья живут по соседству оттуда, да и с врачами успел говорить, которые склонны считать, что это был далеко не грипп.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)