Шо там у файному місті тернополі: грип, тиф... ?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Deus igrok, 29 жов 2009.

  1. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Та саме то ! :good:
    Тільки не забудьте - його треба гарненько спіртом розбавлити - прополіс здрарма не втрачати, так більш менш лижечку на шклянечку.
    І усе буде гаразд - вірусам не зашкодить, а Вам допоможе :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Таке от надибав.....

     
  3. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Але все-таки різниця є, побічні дії реленци незначні
    А отаке пишеться про таміфлю:
    http://club.blog.tut.ua/646/4987/
    Не знаю, як до цього ставитись,може просто конкуренція, але як кажуть на базарах : "Дорого - мило, дешево - гнило", в США чомусь вибрали "для своїх" набагато дорожчу реленцу, хоча американці вміють рахувати гроші краще нас... Коли хворіє власна дитина, хотілось би що краще, а не що дешевше...:)
    Миху, цей грип - це серйозно, коли грип важкий, прополіс не допоможе,така особливість "свинячого" - тисячу захворіє, а один - і як правило молодь - помирає, а хто - наперед ніхто не вгадає...:sorry:
    Маски - це тимчасово, однаково щоб сформувався імунітет, потрібно або щепитись, або перехворіти, і хотілось би щепитись тою вакциною,що в США, якою чвиркають в носа , а не російською чи індійською...;)
     
  4. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Але і тут тої вакцини нема на всіх і від звичайного грипу теж нема:sad:
     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Копіюю зі свого жж

     
    • Подобається Подобається x 3
  7. QWERTAS

    QWERTAS Member

    Так, до недавнього часу я дещо зневажливо відносилась до грипу, поки не захворілі моя дитина.
    Мабуть в Тернополі вже все добре, на що ми всі і сподівались, а от в Києві почалось. В неділю в доньки зненацька підіймається температура до 40. В районній швидкій кажуть - збивайте парацетомолом, бо виїхати фізично не встигаємо - багато викликів. В понеділок вдалося збити до 38,7, викликала терапевта - прилетіла, послухала - каже запалення правої легені, каже що ж це робиться - у вашому підїзді всі дітки похворіли і у всіх як одного запалення легенів. З нижнього поверха у малят 2 години як з'явилась температура і одразу запалення. А за понеділок наш випадок запалення легенів по її дільниці вже 20-й. То щось у мене вже підозри щодо статистичних даних.
     
  8. Arthur

    Arthur Well-Known Member


    Недавно виступав один лікар і казав. Якщо в певному, районі, місті 1 людина захворіла на «свинячий грип», то потім всіх можуть лікувати по одному шаблону. Може тепер і діагнози ставлять всім по одному шаблону. Захворів хтось в під’їзді на пневмонію, то вони потім всьому під’їзду такий діагноз ставлять.
     
  9. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    це офіційні рекомендації ВООЗ щодо оптимізації збуту таміфлюборотьби з пандемією
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Лікарі вимушені користуватись офіційними рекомендаціями МОЗу або місцевими. Нажаль, ті рекомендації не завжди співпадають з рекомендаціями ВООЗу.

    Але лікарі мусять виконувати "указівки".....

    Подивилась я до того опису вакцини. Уко, Ви, як завжди, накрутилли.
    По-перше, от знайшла російський переклад опису, але там без технічних характеристик вакцини http://www.toronto.ca/health/cdc/h1...adjuvant/russian_h1n1_vaccine_adjuvant_fs.pdf
    Про виявлену загрозу для плоду – ви вигадали. Там такого нема.
    «Обмежені дослідження» означає, що є данні лише щодо декількох сотен людей (чи так це вже мало?)

    Це не правда, нема в одній вакцині двох штамів. Лише один штам Н1N1. Точніше самого штаму в вакцині нема (вона не є живою і не містить вірусів), є лише антигени цього штаму.

    Вакцини від пташиного грипу є і вакцинація була. Але звичайно ж не по всій Землі, бо не було потреби.
     
    Останнє редагування модератором: 17 лис 2009
    • Подобається Подобається x 2
  11. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    ууу, нато, Ви спершу подивіться документ, про який я говорю, а тоді починайте суперечку.

    брешете, є. чи спотворення скелета і затримка розвитку в щурів - це не виявлена загроза?

    Щодо людей - то нема взагалі жодних досліджень ні щодо плоду, ні щодо виношуваності чи періоду лактації, ні щодо дітей до 3х років, ні щодо підлітків 9-17 років. Щодо решти (а це діти 3-9 років і дорослі 18-60), то є дані обмежених досліджень. З максиимальним відслідковуванням - 6 місяців. І то не на всіх. І більшість - не цією вакциною.


    Ви перекрутили мої слова. два штами - не в вакцині. я говорила про дві групи ідентичних вакцин з різними штамами - канадські і німецькі.

    А, ну і ще дві смерті після "аналогічного" Пандемріксу в Німеччині.
    А мудрі поляки взагалі послали ВООЗ подалі з її вакцинами.


    цілком можливо, я не в курсі. Можете розповісти де? ну, окрім клінічних досліджень на польських бомжах
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Що ж Уко, я цілком допускаю, що я була не уважна.
    прошу кожну свою фразу українською підкрепіть цитатою з документу.
    Дякую.
    Тоді я і зараз не розумію Вашої думки. Про які різні штами ви кажете, що в тому поганого і до чого тут штам H5N1? Поясніть, будь ласка.

    Про вакцинацію від H5N1 можете пошукати самі, якщо вас це на стільки цікавить. Заходите сюди http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez і шукаєте. Логічно припустити, що така вакцинація була в країнах Азії. Але впевнена, що не масово, бо потреби не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    певно Вам цього не зрозуміти...

    послати б Вас... до документу, як Ви мене на пабмед, але най буде... На відміну від Вас, я голослівних заяв не робила.



    Ще щось?

    До речі, наполегливо рекомендую всім подивитися на російськомовний інформ.листок, посилання на яке дала ната-к. І порівняти з даними повного документу, пам'ятаючи, що це продукт не нашого мозу, а мозу високорозвиненої Канади. sapienti sat
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Максим

    Максим Well-Known Member

    No data have been generated = нема взагалі жодних досліджень ?
    :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    та ні, дослідження провели, тільки даних не зібрали. нафіга проводили? :dntknw: Певно, щоб гроші списати.... але ні, тоді б дані принаймні намалювали....
     
  16. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Уко, а ви спробуйте пояснити. Бо Ви надаєте цьому свому розумінню якось великого значення. Ви підкреслюєте цей емоційний ефект. То на якому розумінні грунтуються ваші емоції? Поясніть.


    Уко, дайте будь ласка лінк на цей документ. Бо скористатись лінком з рапіди я чомусь не змогла (хоча намагалась 2 дні поспіль). Я знайшла на сайті канадійсько МОЗУ цей докумен http://www.hc-sc.gc.ca/dhp-mps/alt_...-med/nd_ad_2009_arepanrix_h1n1_132070-eng.pdf
    В ньому нема такої цитати
    Щодо інших, то там є фраза
    Повні клінічні дані можуть бути лише після застосування. І люди, яки будуть використовувати ту вакцину першими- знають про це.

    Поки вона дійде до нас - уже будуть результати на тисячах людей :).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Максим

    Максим Well-Known Member

    No studies have been performed = дослідження не провели
    No data have been generated = дослідження не провели
    Ergo:
    No studies have been performed = No data have been generated

    Навіяло:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    і замість того, щоб попросити мене про лінк, Ви кинулися дискутувати - достойний підхід....

    те, що Ви знайшли - це дозвільний документ. Інформаційний листок - тут
    цікаво, звідки? Ви ж самі навели показали ту фількину грамоту, з якої їм пропонують черпати інформацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Дякую, намагатимусь вивчити у найближчий час.

    Уко, у дозвільному документі англійською все вказано. Ні від кого не приховували.
    До російськомовного простору вакцини ще не дійшли. Чи не так?

    І таки чекаю пояснення ваших думок щодо чогось страшного про штами.
     
  20. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Логіки я Вашої тут не зрозуміла. Приведений Вами документ - інформація для російськомовних канадців. Така ж є й іншими мовами. плюс є вкладка, вона наприкінці того документу, що я Вам показала. теж гарно порівнювати. а все решту левова доля пацієнтів, які отримають вакцину - не побачать.

    Справа в тому, що зараз би мали бути її клінічні випробування. Тоді так, їх учасники з великою долею імовірності знали би більш-менш про ризики. Але це вже не клінічні випробування, а збір постмаркетингових даних. А це дві величезні різниці. Уряд сам вирішив, що ризик виправданий, і пацієнтам вакцина подається саме так, як у тому російському аркуші. Тобто звісно, ніхто нічого не приховує, але і не показує. от тому це все і треба витягувати на світ Божий.

    А про вакцинацію від пташиного Ви, схоже, ляпнули просто так, "логічно припустивши". Я не знайшла даних про її застосування окрім клінічних випробувань.


    а хто сказав, що там щось страшне? це мої думки, я їх не нав'язую:
    З чого Ви взяли, що я робитиму для Вас виняток?
     
а де твій аватар? :)