Шо си за мода дівкам спідницю задирати на обливний понеділок?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Полковник, 7 кві 2010.

 1. Liliyah Romanova

  Liliyah Romanova Дуже важлива персона

  Це точно не нове. Я таке бачила ще коли у Львові мешкала. Тобто ще 5-6 років тому таке було.
   
 2. олекса

  олекса New Member

  Пишете:Ось тут би міліція затримала ...
  А ось що пишуть на форумі на сайті одного з фотографів: Ага, видел тебя бегающего с этой толпой :)
  По поводу властей, меня не плохо повеселил патруль около офнтана перед оперным. Один дядька стоял с одной тсороны фонтана и отбирал бутылки и выкидывал их. Второй дядька стоял с друго стороны фонтана и толпа мальчишек стояла окло него и ныла : "ну можно? ну можно? ну можно". И он разрешал :)
  Видимо тренировали расстановку "Хороший коп и плохой ко п"
   
 3. Summer

  Summer Well-Known Member

  а фотографи ніби герої.... на їх тих журналах більшість пишуть , шо такі гарні фото, руки би повідривала за такі фото, вони ж співучасники!:ireful1:
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. олекса

  олекса New Member

  От ще одна виписка з такого форуму: http://tato-sepia.livejournal.com/profile dnipro73
  2010-04-06 02:56 pm (UTC)
  а я думаю навпаки... ми зйомкою їх ше стримували... події розвивались так би і без нас, бо це не один двоє, а масово і не тільки в центрі міста... на рахунок втручання: коли наші правоохоронці які бачать це все коли вже забавки переходять в хуліганство, стоять осторонь, натомість нариваютиься до фотографів, доказуючи шо ми не маєм права фотографувати.. то про шо тут говорити... Моя особиста мета в цьому всьому показати все як було... не гарні гаївочки, не щасливі писки, а те що справді відбувалось у це й день у Львові...
  можете почитати новину захід.нету як гарно пройшов обливаний понеділок у львові... Ці знимки є провокацією, але провокацією для вас, щоб ваше обурення змінило стан речей...

  всі ми гарно вмієм розказувати як їх треба ловити, садити, бити і виховувати, проте гарантую що жоден з вас не зробив би цього стикнувшись з ними на місці... гарантую, бо бачив таких як ви на власні очі... тому лише мудрими і спільними діями, і діями з боку влади і правоохоронців, це можна поміняти...

  а фото з дівчинкою прибрав... мабуть таки так краще
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. В даному випадку репутацію міста "плюндрували" бездіяльні правоохоронні органи, а на рахунок організованості - можете подивитись на фан-сектори під час футбольних матчів, а заодно поцікавитись їх інтересами, світоглядом та діяльністю.
   
 6. xin

  xin Member

  та дайте спокій до чого тут футбол ?!
  фани у всіх країнах не зовсім культурні тому не треба ставити за приклад саме футбол адже приклад буде не вдалим !
  бо фани луплять по морді один одного ну буває влаштовують погроми і таке інше, але мирне населення я не чув щоб вони зачіпали !
  А тут зграя бикоти і рагулів з окраїн і про що мова шановний ?

  Школота заважає жити мирному населенню і паплюжить все підряд бо в їх очах безкарність і для них це нормально ось завтра вони можуть підти десь під вашим будинком і будуть знущатись з ваших знайомих чи рідних і чи можливо цей рагулізм порівняти з футбольними фанами ?!
  На футбольних матчах завжди є міліція і охорона тому там цей дурдом присікають чи стараються це зробити а у нашому випадку якось так "що є міліція що її нема однаково ..."
   
 7. ograda

  ograda Well-Known Member

  Підтримую.
  Якби не фіксація фотографами подій, обговорення швидко затихло б.
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. xin, Вас дивувала організаційність - я Вам навів приклад організації. Футбольні фанати (вони ж хулігани) - це не ті ливуни під парканом зі світлин Максима Великого, а серйозний молодіжний рух. Це досить активна молодь, і коло інтересів футболм далеко не обмежуюється, тому участь в різних акціях і флешмобах з їх сторони цілком ймовірна. Про "буває влаштовують погроми і таке інше, але мирне населення я не чув щоб вони зачіпали" - якщо не чули не означає, що не було. Можете, наприклад, ознайомитись із матеріалів про візит фанів Динамо Київ до Охтирки. І про міліцію - багато людей були свідками, як ті фани серед білого дня ганяли міліціянтів біля Стуса, що ті заховались в машині, а одного забули посеред площі, так мусів стріляти з калаша в повітря, поки автобус беркутів не приїхав.
  А "зграя бикоти і рагулів з окраїн" - це прекрасна версія для самозаспокоєння гідності "справжнього львів'янина", так і бачу, як головний "бик і рагуль всіх окраїн" дає команду "фас на центр!".
   
 9. xin

  xin Member

  Про футбольних фанів і ливунів під парканом пан Михайло виразив свою думку і я з нею погодився ! читайте уважніше пости які були написані раніше.

  І запам'ятайте у 70 % всіх футбольних фанів є "Пахан" якому вигідно щоб творився хаос і тому подібного і повірте що він за це платить певним людям які і є організаторами ... а стадний інстинкт як відомо діє дуже класно лиш би лідер був розумний ...

  А до чого тут заспокоєння ?! це обурення і крик душі бо по іншому цю всю шваль не назвеш а на рахунок футболу кажу це зовсім інше і не можливо рівняти футбол з традицієї бо це швидще хоббі ніж традиція !

  По друге ви не вірите що ними хтось керував ?! видно фігово читали, або не хотіли бачити всю інформацію про це ... а в цій ситуації було не правильно те що малі обливали одне одного поки не підійшли старші ... звичайно їм міг ніхто не давати команду, але ви уявіть якщо б їхньому батькові так хтось по печінках заїхав чи копняка дав !
  уявіть реакцію цієї рогульні котра таке творила у Львові вона би також обурилась не повірите ...
  а на рахунок бідної міліції так це її і охарактеризовує якщо таке справді було ...

  Шановний я не буду з вами сваритись бачу думки наші розійшлись ...
   
  Останнє редагування: 11 кві 2010
 10. donold

  donold миється в бані

  треба мати почуття міри. безкультурні бидло знівечило красиву традицію.
   
  • Подобається Подобається x 4
 11. Nameless

  Nameless миється в бані

  В мене була одна знайома з Луцька, і якось так трапилось що ми пішли на паску в гори і повернулися в Франківськ якраз на поливаний понеділок. А було досить тепло. Паска була пізня. Вона дуже здивувалась цій традиції. Казала що в Луцьку такого нема і не було.
  Висновок - хоч УПА і зродилось на Волині але Луцьк то більше Білорусія ніж Галичина. Не мати такої прекрасної традиції - обливати дівок і слухати як вони пищать)
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Romko

  Romko Дуже важлива персона

  Ну.чо...:dntknw:
  деякі,схожі на вас і відлупити можуть дівчину...і познущатись...вона ж пищить...:dntknw:
  Хм...
   
 13. Nameless

  Nameless миється в бані

  на городі бузина а в києві дядько. і до чого це тут було сказано? ми тут обговорюємо споконвічні традиції а не чиюсь неконтрольовану агресію.

   
 14. Romko

  Romko Дуже важлива персона

  Споконвічні традиції?
  Оце бидляцтво,що творилось у Львові - це традиції?
  Бо дівчата прикольно пищать?
  Юначе...вас там,на тих фотках нема?
   
 15. Nameless

  Nameless миється в бані

  Звідки стільки агресії? хм..

  нє, нема мене там на фото, я вже трохи виріс. але коли був малим то інколи полюбляв побавитись.

  ну так, звичайно дехто може порушувати звичні норми поведінки і робити трохи хуліганські вчинки. але це весела нешкідлива традиція. не бачу нічого поганого в тому що когось облили водою. і мене не раз обливали. це ж вода а не солярка.

   
 16. gvorn

  gvorn Well-Known Member

  Сумніваюсь що вам би сподобалося, якщо б надбігла група малоліток і облила з ніг до голови брудною водою з калюж (колір води в пляшках бачив особисто). Особливо, коли ви, наприклад поспішаєте в гості до друзів і святково вдягнені...

  Цікаво, що багато форумів східних міст, типу харківського, донецького...зразу зарясніли обурливими постами, сенс яких як завжди зводився до Західної України в цілому. На цьому навіть не хочеться зупинятися. Але 2 моменти спостерігаються дуже симтоматичні

  Один - завжди лунала думка "от если б моей девушке такое сделали...", так ніби, якщо це роблять чужій людині, то це нормально...Тобто як завжди "моя хата з краю"

  Другий - дивлячись на ту веселу юрму хлопчаків, мені чомусь згадувалися статті про бурхливе юнацьке минуле нашого теперішнього президента. І переконаний, там таких як він були не одиниці (зрештою як і повсюди в Совку). Тільки це у його електорату сприймається нормально "ну пашаліл пацан па молодості"...

  Одним словом - яка влада, такі норови
   
  • Подобається Подобається x 3
 17. Provincial

  Provincial Well-Known Member

   
 18. Nameless

  Nameless миється в бані

  Ви всі просто екстраполюєте вчинки кількох хуліганів на свято загалом. Так, бидло яке зображене на фотках не розуміє змісту традиції. Але це їх вина а не вина традиції загалом. Традиція хороша і весела, якщо дотримуватись міри.

  Може в мене таке ставлення бо я в Калуші і Франківську не бачив щоб діти поводились надто агресивно. Здебільшого вони один одного обливають, і не чіпають дорослих жінок чи ще кого. Крім того дівки самі знають чим ризикують коли в понеділок виходять на двір. Не бачив я щоб з калюж воду набирали. Це досить складно до речі. Так що традиція не винна що кілька ідіотів не вірно її сприймають.
   
 19. Максим Великий

  Максим Великий миється в бані

  А де у Львові в центрі є калюжі? Воду брудну можна взяти хіба з фонтанів.
   
 20. gvorn

  gvorn Well-Known Member

  Яке значення звідки ця вода...головне що вона брудна. Ну хай буде вода з калюж, що знаходяться у фонтанах...

  Зрештою, не думаю, що хтось буде дуже радий, якщо б його несподівано облили відром дистильованої води :)))
   
а де твій аватар? :)