Шо си з дітьми робиться 0_0 ?

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Deus igrok, 4 гру 2008.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    нормальні відпочивають, а такі віддихають
    http://www.youtube.com/watch?v=z0pMup_aKcI
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. dr1ve

    dr1ve Well-Known Member

    "почти вся молодежь пьющая и курящая
    я считаю это личным делом каждого
    кто не хочет, тот не будет
    остальное не важно"
    з якоїсь пісні
    то не лише проблема виховання, йде трохи з вище, стадом легше управляти))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Shlyak

    Shlyak Well-Known Member

    В название темы - нескрываемые нотки восхищения.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. deva

    deva Well-Known Member

    та не вся молодь така. Про нас також можна всяке говорити і ми різні буваєм.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

  6. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Так не я заливав його на youtube
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Але могли вибрати інший, такий наприклад

    http://www.youtube.com/watch?v=ke-RCuFAmBk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. sani

    sani Well-Known Member

    такий каще:

    http://www.youtube.com/watch?v=pfHQZD4g2lY



    http://www.youtube.com/watch?v=dYEXNJsO-1o

    чого дивуватись, той на п"яну голову неможе висказатись, а цьому і на тверезу тяжко... вже би слона в цирку навчили, за стільки років та й за такі гроші..
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. dr1ve

    dr1ve Well-Known Member

    "держава не створила такої си-ми"
    все в його руках, хай "дєрзає".
    А поки вони тільки говорять і гризуться за владу, діти так і будуть помирати в школах і на вулицях))
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Поки вони гризуться?

    У тоиу випадку може Ваші й будуть помирати, перепрошую за грубість, якщо Ви їх так виховали.

    Мої - ні, бо вони так не "віддихають".

    А можна спитатись, що означають смайлики на кінці Вашого допису?
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. dr1ve

    dr1ve Well-Known Member

    а що за цирк робиться в політиці, я підібрав слово "гризуться" як вовки по-іншому й не скажеш. Ну я взагалі то писав про дітей сиріт, а ви перейшли на "моїх"...
    якщо ви думаєте, що проблема тільки в вихованні, хай так і буде! Дітей віком від 13-16 дуже легко підсадити на будь-що від алкоголю, тютюну, маріхуани до психотропу.
    Ви не можете бути на 100% впевненими, ви ж не ходити з ними за ручку на вечірки або їхні гуляння...

    Підсідають діти, не тільки з малозабезпечених або проблемних сімей, а й діти з ідеальних сімей! Тому що зараз "тверезість і адекватність" не в моді!
    А держава не робить нічого, починаючи з телебачання, кінчаючи контролем продажу алкоголю! Повірте дуже багато людей знає, "що" "де" "як" і "звідки" привозиться в Львів, але наркотрафік так далі і пульсує, а хтось заробляє на смертях дітей

    нічого не означають, обернем їх в іншу сторону
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Хм... сподіваюсь, мене хтось зрозуміє.

    Моя донька іноді п'є вино, іноді більш міцніші напої (їй вже було 18), інколи приходить з вечірки, на котрій пила тільки чисту воду.

    Я не говорю про контроль у формі "додому не можна п'яному ходити, бо від мами дістанеш", а про те, що дитині можна прищепити інші цінності - у розвагах також. Моя донька, як і я, ловить кайф від інших речей. А ще почуття міри можна прищепити.

    До речі, ми інколи ходимо на одну дискотеку, інколи бавимось у одній компанії. І я тішусь, що нам є про що говорити. Тобто, мене тішить, що вона тягнеться до мого рівня, а я ще не відриваюсь від досить молодіжних тем.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. dr1ve

    dr1ve Well-Known Member

    вам дуже пощастило з дочкою або ви дуже хороша матір, або і те, і інше!
    гаразд тоді розвернемо проблему в інший бік, молодь так гуляє і не всі мають міру, вашим дітям або онукам буде безпечно ходити по вулицях такого міста??
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Дякую. Я просто виховую їх так, аби боялись мого розчарування в них, не мого гніву.
    Не буде, але це вже справді інша проблема, і тут це оффтоп, бо говоримо про виховання, а не про правопорядок, якщо Ви це мали на увазі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. dr1ve

    dr1ve Well-Known Member

    мене виховували так само, але тато не ходив зі мною на дискотеку, а я б хотів:)
    я мав на увазі, що діти напиваються або закидуються чимось і "ріжуть" один одного, творять "безпредел", а цю проблему треба вирішувати, підсиленням патрулювання вулиць тут не відбудешся!
     
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви пропонуєте виховувати чужих дітей?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. dr1ve

    dr1ve Well-Known Member

    я пропоную, "отому дядьку", що був на відео, яке я коментував, не тільки говорити, а вже починати щось робити!
    треба думати ширше своєї родини!
    "за дєржаву абідна"
     
    Останнє редагування: 13 жов 2010
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Маєте конкретні пропозиції?
     
  19. dr1ve

    dr1ve Well-Known Member

    я типу не політик, але декілька пропозицій є! Почати розгрібати зверху, з наркоконтролю! І нарешті належно фінансувати спортивні заклади й сферу охорони здоров'я...
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Добре, а чому саме Янукович має "нарешті" взятись? Проблема ж не вчорашня.

    І взагалі, мені здається, що виховання - це в першу чергу завдання батьків, не державних органів. Будуть всі виховані - не буде кого боятись.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)