Школа танців?

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем ЮрКО_П, 25 лис 2007.

 1. Натагідра

  Натагідра Well-Known Member

  ну ми скромно називаэмо себе "ктулхами"

  Для мене особисто хороший партнер, це той хто не збиває мене з осі , не ламає мені спину, не примушує мене робити ті елементи які я не хочу чітко відчуває мій настрій в танці і добре інтерпретує музику. Той партнер зя ким ми танцюємо разом, а ен кожен виконує свою партію. Той партнер з яким хочеться танцювати ще і ще.

  Відносно танцювати в будь який час, в будь якому настрої, в будь я кому місці, тут не згідна , якщо у партнера поганий настрій, то я вважаю хамством запрошувати мене на танець, адже я це неодмінно відчую. Це що, спосіб зіпсувати настрій комусь іншому, злити на партнершу свій негатив? Тай танцювати коли я до цього не готова .. . Інколи я приходжу на мілонгу, щоб подивитися і послухати, я звичайно можу танцювати у будь якому взутті і в будь якому одязі, але це створить дискомфорт для мого партнера, а партнерів я поважаю, не залежно від того новачки це, чи досвідчені партнери

  П.С.Свої недоліки я знаю і працюю над ними, твої знаю теж ;) , але коментувати їх тут вважаю недоречним, як хочеш коментар прийди на тренування я тобі все скажу і покажу і вислухаю твої зауваження відносно себе.

  станцювати так може кожен , а ось постояти так щоб переопило подих... це майстерність

  Загалом суть танго не зробити купу рухів в танці, закинути ногу партнерки собі на шию чи стрибнути вище голови - це все зовнішній ефект- фізкультура , це робиться на глядача , для мене суть танго в тих емоціях які бушують в середині пари в танці, ті які глядач не бачить, а як бачить то лише їх відголоски того, що в середині і лише по ним здогадується, що відбуваеться насправді. Я ніколи не танцюю на глядача на мілонзі і так, - я не вчу цього. Я вчу іншого - "отримати задоволення, від того, що партнер отримає задоволення, від того, що я, отримаю задоволення"
  І коли я танцюю в цей момент мені абсолютно байдуже дивиться на мене хтось чи , в цей момент існуємо тільки партнер музика і я. Я можу бути бандонеоном, можу бути скрипкою, можу плести свою музику.
   
  Останнє редагування модератором: 8 вер 2009
  • Подобається Подобається x 5
 2. Nitti Palermo

  Nitti Palermo Member

  На тему махання ногами і і емоційного стояння (ламання ніг і спини, і питання комфорту не розглядаєм - бо вправний парнер все - ВСЕ - зробить ВПРАВНО ) - можна розказувати довго і багато. Не на одному форумі сторони ламали списи відстоюючи свою точку зору.

  Я вищий цього. Я приймаю 2 варіанти самовираження в танці. І махання ногами і артистично-емоційне стояння. Чому - ви спитаєте ??? Та тільки тому що в досконалості опанував оба способи прояву емоцій через танець. Але у мене експресивна і вибухова натура - тому я виражаю свої емоції через динамічні рухи. Ви хочете сказати в моїх маханнях не має емоцій ??? Спитайте в партнерок - що вони під час танцю зі мною переживають. Послухайте як калатається їхнє серце. Я кільканадцять разів чув від знайомих і незнайомих партнерок після танцю шепіт на вухо - "це зі мною було уперше... це прекрасно..." І я не приховую свою пристрасть.. я не ховаю її від оточуючих - що глядач тільки здогадується що там відбувається... ні... я потужним водоспадом посилаю свої емоції парнерці і навколишнім... Тому вони заворожені моїм танцем.
  Хоча можу і просто чуттєво обняти парнерку і пройтись з нею по колу. І повірте в моїх рухах буде не менше емоцій, грації, естетики - ніж в "маханні ногами".

  А ви готові сприйняти таке динамічне танго - як спосіб вираження емоцій ??? Якщо готові - приходьте на заняття - навчу...
   
 3. hrobak

  hrobak Well-Known Member

  йой. пане Палєрмо, ледве дочитала Ваш останій допис. направду, сиджу заведена і вже майже спакувала-м торбинку йти до Вас в учениці. єдине, що мене зупиняє - це Ваша самозакоханість. мені здається, що людина, яка настільки себе любить, ніколи нікого не навчить, адже буде в той час милуватися собою.

  а щодо калатання серця - то попросіть партнерку 20 разів присісти, або троха покачати прес, і послухайте, як закалатається її серце..
   
  • Подобається Подобається x 3
 4. Nitti Palermo

  Nitti Palermo Member

  Милуюся я не собою - а плодами своєї праці. І на занятті я вчу розкривати себе як особистість, вчу вчитись і працюватинад собою. Позбуватись умовностей і обмежень, стереотипів і рамок. А інструментом на цих заняттях - є танець.

  Кому подобається калатання серця від качання пресу і присідань - всі на фітнес ;)
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. hrobak

  hrobak Well-Known Member

  собою, результатами своєї праці, - в тому, погодьтеся, є багато спільного :)

  Ви вчите людей в танці розкривати себе, якщо я правильно розумію. а що Ви робите, коли людина розкриває-розкриває себе в танці, а зі сторони той танець ну аж ніяк не танго? чи у Вас, такого досконалого викладача, це неможливо і будь-який танець яко віддзеркалення моєї особистості-почуттів-відчуттів буде обов"язково танго?
   
 6. Nitti Palermo

  Nitti Palermo Member

  Результат праці - в даному випадку - людина котра гарно танцює. Я нею милуюсь.

  А розкривати себе можна будь в чому - хоч в живописі, хоч в співі, хоч в танцях, хоч в програмуванні.

  Крім танго - мені багато інших танців подобається - з індивідульних степ (ірландський степ), з парних соціальних - також сальса.

  Навіть танцюючи стриптиз - можна просто повертітись з виглядом - як ви мене усі замахали - а можна вкладати в танець емоції.
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. hrobak

  hrobak Well-Known Member

  я так і не отримала відповіді на своє питання, тож повторю - що Ви робите з людиною, якій просто неприродньо танцювати танго? невже таких людей не є? невже кожен, навчившись у Вас розкривати свою особистість в танці, розкриє її власне в танго?

  до речі, сальса як танець мені не подобається. якось занадто багато дуже дрібних кроків і рухів як на мене. але я не танцюристка, може воно насправді гарно як на тому розумітися.
   
 8. Nitti Palermo

  Nitti Palermo Member

  Що я роблю ??? Напевно або відшмагаю ремінцем - або поставлю в куток... :haha:
  Це все жарти... Наш викладач колись казав - якщо людина навчилась ходити то і навчиться танцювати. Просто в когось цей процес буде тривалішим, а хтось швидше навчиться. І що означає "неприродньо танцювати танго " ??? Приходьте на пл. Ринок у неділю - біля фонтану "Діана". Там з 19 год танцюють люди від 18 до 60 років. Любої статі, любої комплекції і любого соціального статусу.
  Питання так гостро не стоїть - що тільки танго - розкриє особистість. Танго - це один з багатьох інших способів себе розкрити.
  Мова про танго йде тільки тому - що я ним займався. І мені кортить передати свої знання і уміння.
   
 9. hrobak

  hrobak Well-Known Member

  а ще Вам кортить передати їх так, аби втерти комусь носа - так виглядає принаймі :)

  біля Діани не питаю як Вас впізнати, бо так розумію з Ваших дописів, що Ви будете неодмінно найяскравішим танцюристом і коло Ваших ніг буде купа напівзомлілих дівчат...
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. Nitti Palermo

  Nitti Palermo Member

  Приємний такий діалог утворився... :) Все про мене та й про мене...
  Насправді втирати носа намірів не маю - щоб ненароком не вимаститись зеленою субстанцією ;)

  Просто у Львові з атгентинським танго така ситуація - що кожен тракторист рахує себе викладачем танго сходивши на 5-6 занять до львівських викладачів, і на 2-3 заняття до заїжджих...

  Тому мене дивують зверхнє ставлення і насмішки отаких псевдо-викладачів...

  А про себе... Я просто мовчки займався і старався зрозуміти принципи і основи взаємодії в парі, природу динаміки рухів, обдумував сказане викладачами - і дивився на реакцію учнів. От і виробилось своє бачення навчання і викладання. І коли на занятті до мене підходили такі ж учні як і я - і просили ще раз пояснити чи показати що робив викладач - я зрозумів що пора себе реалізовувати у викладанні, тому і запропонував свою допомогу охочим навчитись танцювати...

  А біля Діани - все просто... Гарна музика, гарні пари, приємна атмосфера... Таким романтичним красенем Львовом можна тільки пишатись ;)
   
 11. levandivka

  levandivka Не демократ, однозначно.

  Бракує продавців пір'я [​IMG]

  ЗІ: зробив аватарну версію: [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. hrobak

  hrobak Well-Known Member

  ну Ви ж самі казали, що кожен може танцювати, ну то чого львівські трактористи мають стояти осторонь?

  а щодо різниці між "вважають себе викладачами" і "викладають" - так це, НМД, поняття суто суб"єктивне, і як то не Ваш рівень або не Ваш стиль, ще не значить, що то взагалі не рівень і не стиль.
   
 13. Натагідра

  Натагідра Well-Known Member

  Запрошую усіх, хто танцює сьогодні з 21.00 до 22.30 на музичне заняття
  адреса Винниченка 30, клуб Леофіт .

  приходити можуть і ті хто танцює танго і ті хто не танцює, будемо розбирати загальну концепцію танця, інтерпретацію музики , музичність
   
 14. Nitti Palermo

  Nitti Palermo Member

  Якщо уважно читати - я писав:
  Тому я не проти жодного викладання - просто глянувши на те все - я вирішив що і я можу викладати. А в людей з"явиться можливість вибору
   
 15. Mellow

  Mellow New Member

  Порадьте будьласка школу бальних танців десь поблище до центру міста , мені 21
   
 16. dana

  dana Member

  А хто може надати індивідуальні заняття? Навчити танцювати і допомогти з постановкою танцю в сучасному стилі, танець-соло.
   
 17. Lika20

  Lika20 Well-Known Member

  танц.зал ул. Винниченка, 30

  Вторник, Четверг
  преподаватели Леся Чолий, Вадим Козак
  1) средний уровень LA Slyle
  19.15 - 20.15

  2) высший уровень LA Slyle
  20.30 - 21.30

  Среда, Пятница
  Преподаватели - Андрущенко Оксана, Козак Вадим
  1) средний уровень сальса LA Slyle
  19.15 - 20.30

  2) начальный уровень сальса LA Style (новая группа)
  20.45 - 21.45

  Суббота
  1) Руэда - начальный уровень
  17.00 -18.30


  ул. Театральная, 22 дом офицеров (4-й этаж)

  Среда, Суббота
  преподаватель Леся Чолий
  1) начальный уровень LA Ladies Slyle
  18.30 - 19.30

  2)начальный уровень LA Style (пары)
  19.30 - 20.30
  преподаватель - Леся Чолий, помощник - Денис
  (Перепрошую що росiйською:) )

   
  Останнє редагування модератором: 16 жов 2010
  • Подобається Подобається x 1
 18. dana

  dana Member

  LIKA 20 дякую, обов"язково звернуся.
   
 19. Meat Loaf

  Meat Loaf New Member

  Я хотів би навчитись танцювати джаз-модерн. Мені 14 років, 9 клас. Де б це було можливо в нашому місті?
   
 20. Slavchuck

  Slavchuck Member

  дівчинка 16 років хо4е записатися на бальні танці(весела і пласти4на);). може хтось щось запропонуватии?)
   
а де твій аватар? :)