Школа танців?

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем ЮрКО_П, 25 лис 2007.

  1. Nitti Palermo

    Nitti Palermo Member

    Останнє редагування модератором: 4 вер 2009
  2. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Ти ба які люди ;)

    П.С. А якісно хіба швидко буває ???
     
  3. Nitti Palermo

    Nitti Palermo Member

    Під пильним наглядом і турботою викладача-професіонала - можна багато чого досягти. За досить короткий термін. Викладання базується не на механічному завчанні окремих рухів - а на комплексному розумінні танго як способу самовираження, самореалізації, розкритті у собі нових талантів. :)
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    а якщо не секрет де ви навчались танцювати танго, і скіки вам це заняло часу? в вас є якісь дипломи, сертифікати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Nitti Palermo

    Nitti Palermo Member

    Навчався в танго-клубі "Люди вулиць". Займаюсь 3 роки. Замість дипломів і сертифікатів волію демонструвати танець...
     
  6. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Навчався в тому числі і у мене :))) :))) :)))
    а дипломи , хм дипломів з танго немає , основним дипломом для партнера є те що партнерка погодиться іще раз з ним танцювати, а для партнерки що її запрошують ті партнери з якими вона хоче танювати (правда тут є торохи доля кабасео ;) )

    Відносно ж візуальної сторони, то з боку все може виглядати дуже гарно, але ось для партнера(чи партнерки) бути дуже некомфортним

    В танго основним є не те що бачать глядачі, а те що партнери відчувать. під час танцю

    П,С . До речі Нітті по середам знову проводимо музичні заняття, приходь , знайдеш багато нового і цікавого
     
  7. Nitti Palermo

    Nitti Palermo Member

    "Навчався"...
    І справді - смайли в повідомленні дуже доречні. Як же не похвалити себе любиму - і не покритикувати візуальну сторону ;)

    А дипломи - ну вони всетаки існують. Хоча нажаль в жодного львівського викладача їх не має.


    П.С. На музичних заняттях почали вже нарешті розказувати про контратьємпо ??? Чи це і надалі незручна і непотрібна тема ???
     
  8. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Палермо не заривайся, а то я можу бути і не така лагідна

    а відносно контратьемпо - ну приходь покажу , розкажу

    П.С а відносно дипломів - а нафіга воно треба ?????? , проте як пече я тобі намалюю в фотошопі
     
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А Вам відео недоступне?
    То ж показано, що в підземних переходах. Як в шапку на вечерю назбирав - диплом!
    Нє?
     
    Останнє редагування: 7 вер 2009
  10. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Левандівко, я таки буду плакати, а чому мене нема :cry:

    Як Палермо з Мартою фоткати так зразу і файно, а як мене на танцполі, то тікмо кавалок попи , я вджей сало скинула і зачіску зробила а фото не є :cry::cry::cry:

    а то для кого написано; 8), як для мене то марно, я ж і так тя знаю , а як для форумлян то їм то все одно ніц не скаже в то му сенсі як ти хотів
     
    Останнє редагування модератором: 8 вер 2009
  11. Nitti Palermo

    Nitti Palermo Member

    А в кількох словах хоча би - про "контратьємпо" - щоб відразу визначити йти чи не марнувати часу
     
  12. Moron

    Moron Member

    А що, для тебе все, що "не про контратьємпо" - то змарнований час?
     
  13. Nitti Palermo

    Nitti Palermo Member

    А що - я такий популярний що заради мене потрібно реєструватись ? ;)))))
    Хотів запропонувати громаді навчитись танцювати гарного танцю - а у відповідь ???

    Та то не про змарнований час йдеться - а про рівень викладання. Шановна Натагідра натякнула що я у неї вчився. То нехай і так. В ті далекі часи я про озвучений термін від неї не чув. Зараз вона пропонує знову навчити мене - от я і намагаюсь визначити чи знову не потрачу здоровя і сили, і певно грошей намарно ходячі на оті заняття.
     
  14. Moron

    Moron Member

    Не тіш себе, просто не люблю анонімних постів. І які там натяки - так і було: ми викладали, ти ходив на уроки, ходив стабільно і слухав уважно...
    До речі, ніхто особисто тобі нічого не пропонує, і тим більше вмовляти не збирається. Ти серйозно вважаєш, що під час тих уроків потратив марно здоров'я, сили і гроші?
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    уууууууууууу... пахне розборками......
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Палермо, розкажи мені в кількох словах як робиться болео ;)
     
  17. Nitti Palermo

    Nitti Palermo Member

    Стабільно я ходив в клуб - а не на ваші заняття. І не завжди був від них у захваті.
    Якщо у тебе є музична і танго освіта - тоді ти мені розкажи значення поняття.

    І... розкажи будь добрий чи ти викладаєш ще у клубі ??? ;))) Бо щось давненько там тебе не бачив.
     
  18. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    а внас просто тут Аргентинськи страсті :crazy:
     
  19. Nitti Palermo

    Nitti Palermo Member

    Болео робиться вільною від ваги ногою парнерки за допомогою зворотньо-поступальних обертальних рухів корпусу партнерки навколо її осі. Що передається за допомогою компресії в парі.

    Які ще питання ??? ;))))
     
  20. Moron

    Moron Member

    Ніяких розборок :)
    Втім, щоб розставити крапки над "і" - поясню (Nitti Palermo, слідкуй за думкою):
    музичність у танцюванні - тема дуже широка і не має жорстких рамок. Різні люди вкладають у поняття музичність різні речі і подають їх на своїх уроках, але звичайно "затанцювати музично" від одного семінару неможливо. Тому ми з Натагідра подаємо то як курс (набір занять) - з метою поступово піднімати рівень людей вище і вище.
    Щодо "контратьємпо" - цей принцип не є специфічним для танго. В різних музичних культурах гра з акцентами, сильними і слабкими долями є одним з основних. Фламенко, джаз, рок... Тому не треба робити слово "контратьємпо" магічним - ніби від одного його вимовляння раптом зміниться якість танцю... До речі, хоча і не оперуючи тим терміном - роботу з акцентами ми і раніше давали... Можливо, ти неуважно слухав, або не був саме на музичних заняттях.
     
а де твій аватар? :)