Школа та освіта

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем Павлик, 8 вер 2007.

  1. ENNI

    ENNI Well-Known Member

    Дякую! Завжди стараюсь чимось зацікавити дітей. І дати щось новеньке.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Не ебуду цитувати тих шановних форумлян,які висловилися вище,але погоджуся з Пері,Енні та Михом.Мені просто не вистачає цензурних слів,щоб говорити про стан нашої освіти.Це просто без коментарів.
    Свіжий приклад: в школі немає підручників з іспанської мови.Жоднісінького!Діти змушені вчитися по копіях(які вони успішно гублять,нищать,рвуть,десь забувають,бо доводиться їх носити у великих папках),та й я,вчитель,всі підручники маю ксерені і переплетені в палітурному цеху.Дзвоню нині в Київ у видавництво,щоб поцікавитися наявністю книжок і чи будуть їх друкувати цього року.Знаєте,що мені відповіли?Їх не друкуватимуть,бо це НЕРЕНТАБЕЛЬНО.Ці книжки не користуються попитом і вони на них не зможуть заробити.На моє питання,по чому ж тоді мають вчитися діти,жінка промовчала.Просто нервів бракує.
    А ці безкінечні папірці,за які тебе взувають на кожному кроці,які нікому сто років не треба,але мають бути...Не встигла зайти до школи ,а йди друкуй якийсь черговий звіт..
    а зарплата..Молодий вчитель отримує стільки ж,як і прибиральниця...
    А вічна гризня за години..
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То спеціально робиться так, щоб українську освіту вбити. Темними легше керувати.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. ovod

    ovod Well-Known Member

    ну так, в основному це гроші, тільки не завжди....
    медикам простіше проходити всякі там огляди і обстеження поза чергою...
    вчителі займаються репетитерством без сплати податку, тобто неофіційно...
    а зараз ще й на заказ роблять всякі там курсові, дипломні...
    водії, службовці.... і так дальше можна продовжувати...
    кожен на своєму місці якимось чином його використовує...
    просто це стало нормою і ніхто від цього відмовлятися не буде...тому що всі так роблять.... а я що гірший?
    тому корупція не буде подолана...всіх не подолати...
    п.с. сам користуюся в обхід закону послугами медиків і водіїв...ну і тепер вчителів...

    ---------- Додано в 11:08 ---------- Попередній допис був написаний в 11:01 ----------

    для цього якраз є неофіційний підзаробіток....
    який є навіть вигіднішим..
     
  5. ENNI

    ENNI Well-Known Member

    А що робити, якщо хочеться жити (більш-менш пристойно). Забезпечити дитину хоча б тільки самим необхідним....
    Я б ніколи не займалася репетиторством ( це важко, коли після роботи у тебе продовжується робота) , якщо б у мене була достойна зарплата. І ніколи б не взяла коробку цукерок за 20-30 грн. Бо мені здається, що потім за неї я маю відробити на всі 200 грн.
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. ovod

    ovod Well-Known Member

    як правило, вже відробляти нічого і не тре багато просто підігнати потрібну оцінку...
    хоча може ще зараз хтось хоче вчитися... тоді так...
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Репетиторство не має ознак хабаря. Хабар є тоді, коли чиновник, посадова особа, держслужбовець надає послуги, виходячи з своїх службових можливостей і отримує за це винагороду(будь-яку, необовязково гроші).
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. ENNI

    ENNI Well-Known Member

    Ніколи цього не робила ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. ovod

    ovod Well-Known Member

    немає то немає.....

    по всякому буває....
     
  10. ENNI

    ENNI Well-Known Member

    Згідна....
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    мене от що вбиває.
    прїжджає перевірка, допустимо з райвно у школу на перевірку. І що перевіряє?

    як підлога напуцована, чи двері нові, чи вікна пластикові, а більш їх не цікавить.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Жиди? Масони?
    Чи жидо-масони?
     
  13. ENNI

    ENNI Well-Known Member

    Просто погані люди!!!

    ---------- Додано в 16:54 ---------- Попередній допис був написаний в 16:53 ----------

    Ага... Або питаються, що ви придбали за навчальний рік? Так і хочеться сказати:- А що ви дали? (але директриса дивиться косо).
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Peri

    Peri Well-Known Member

    Миху, " Ревізор" відпочиває порівняно з тими горе- перевірками))
    Знаю( думаю, що не одна я) що і як перевіряти, щоб мати правдиве враження про навчальний заклад.;)При цьому , без жодних образ і наїздів. Лише справа у тім, що перевірячим то не треба, в них інші " пріорітети" перевірок:sad:
    До речі, райвно ще дАААлеко не найкрутіша перевіряюча інстанція. Ризикнула б сказати, що там таки трапляються порядні фахівці.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. так от, щоб це змінити, треба виховувати змалечку. за 20 років виростає вже досить доросла відповідальна людина.
    Дай Боже сил і здоров'я нашим викладачам (теж маю погляд із середини і розумію, як їм нелегко).
    а що робить влада? те, що їй потрібно: їй не потрібно добросовісних, думаючих і розумних людей. (
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. ovod

    ovod Well-Known Member

    виховання також і від батьків залежить....
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ENNI

    ENNI Well-Known Member

    В більшій мірі від батьків. А ми можемо тільки підкоректовувати.
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Причому не давши жодної копієчки не те що на нові вікна-двері, а навіть і на крейду. Це все вчителі різними правдами-неправдами повинні виклянчувати чи вимагати в батьків. Дивуюся, як тільки тим перевіряючим не повикручує морди за таке блюзнірство.
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Peri

    Peri Well-Known Member

    ...а мені дивно, як їм " не повикручують морди" батьки...( про перевіряючих - контролюючих мова)
    Повірте, не завжди виклянчують в батьків....часто мовчки купляють самі...
    Не всі, бо є такі, що за кавалок крейди, батьків напряжуть....
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Не те що вірю, але знаю. Бо в мене дружина вчителька (маємо таке нещастя) :) І по вечорах вдома малюю різні стенди, виготовляємо різну наочність (за власні гроші зі свого матеріалу), постійно ходжу в школу щось фарбувати, ремонтувати. Бо дружина не має совісті випрошувати і вимолювати все це в батьків.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)