Школа та освіта

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем Павлик, 8 вер 2007.

  1. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    думаю, тра про таких надзіратєлєй відкрито писати... з прізвищем, шо вчить (і чи вчить???), мо ше і директора назвати.... мо після того шось і зміниться коли нарід буде знати своїх "героїв", га?
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Re:Story

    Re:Story Well-Known Member

    Эх... надо будет сюда периодически повыкладывать наши школьные истории.
    Начну с довольно нестандартной вещи - правила учителей... в данном случае, учителя химии:
    1. Никогда ни при каких обстоятельствах не опаздывать на урок химии (опоздавший заходит с заучем).
    2. Звонок мобильного – выход к доске.
    3. Оценка без халата 50%
    4. Выполнять д.з. в тот же день, когда его задали - идиотизм, т.к. это правило НИКТО не выполняет.
    5. Никогда не пропускать урок химии.
    6. Принимать участие не только в уроке, а во всех мероприятиях обязательно.

    Урок литературы. Обсуждение Ромео и Джульетты.
    Учительница:
    - За что Ромео полюбил Джульетту?
    Ученик:
    - Ради секса.


    Физика. Пишем контрольную. Диктуют, как подписывать листочек: Ученика/ученицы... (нормальные люди пишут то, что им надо. само-собой, я пишу ученицы)
    Один пацан начинает угорать, читает то, что он написал: ученика ученицы ...
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Мій тато там колись працював. Звільнився і перейшов до іншої.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Миху, зі школи треба в ліцей фіз-мат, або в якусь гімназію перевести...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То була колись хороша школа... за часів директора Івана Івановича, а зараз.....

    Напевно ви праві. Я так і хотів зробити. Є у Сихові ліцей ім. Шептицького. Мій сусід віддав свого малого, але не надовго, скоро забрав, бо казав, що там у нього вимагали гроші - 2000 грн. на рік і взагалі, зле він відзивався про той ліцей, правда у Львові то не єдиний ліцей, тре розвідати буде....
     
    Останнє редагування модератором: 16 жов 2008
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Та вона ще за нього псуватися почала.

    Кажуть, що то вже не той ліцей, що раніше. Он най вам Зануда скаже, може, чула які відгуки також.
    Мій Роман теж там вчився. Казав, що то були кращі роки його життя, але зараз то вже не те...
    Багато людей із Сихова возять дітей до гімназії при університеті ім. Франка. Вона на Пороховій здається.
    Туди мій тато і перенісся. Я там теж працювала. І брат мій там вчився. Тато дуже хотів, аби його саме туди забрати.
    Є плюси, є мінуси. Є вчителі трошки стукнуті, але загалом рівень хороший і рівень культури теж пильнують. Є відпрацьована система доган за непристойну та погану поведінку. Ну, таке. Ви дивіться, що вам ближче й краще. ;)
    Але якщо треба, можу в пп дати татів телефон, то він скаже свою думку. Він у самій системі вариться, тому краще знає. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    На форумі вже писали про гімназії, треба пошукати, про гуманітарну добрі відгуки були.

    В ліцей менедж. не раджу ні за що віддавати!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    ну не вимагали, певно... то є так званий "доброчинний внесок" і є він і у фізматі і в гуманітарній. Правда, в фізматі він є "плаваючим" і залежить від оцінок, а в гуманітарній і в Шептицького "сталий"

    боронь боже... тіко один негатив
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. zirka

    zirka Well-Known Member

    В мене була така ситуація, на місці цієї вчительки я. І таких "Назарчиків" половина класу і так кожного уроку, а потім треба виводити якісь ітогові оцінки бо ж треба цих дітей якось зі школи випускати. А ще з них треба вибрати тих, кому можна "виписати" медалі, бо яка ж то школа без медалістів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. charus

    charus New Member

    Я , мама учня , який навчається в школі №ХХ ,де директором працює ХХХХХХХ.
    Після розмови з ХХХХХХ , яка відбулася зовсім недавно , я ледве прийшла до тями !Як заявила мені директор школи – оцінки ,поведінка ,атестат з будь-яких предметів залежать тільки від фінансів . Якщо є бажання ,щоб все було добре з її слів , то я маю платити особисто їй . Тоді навіть не має значення, що він може не знати деяких предметів , чи мати погану поведінку .Все буде добре , якщо я заплачу .На питання , чи вона не боїться так заявляти ,відповіла що «ні» ,тому що в неї прекрасні стосунки з вищим керівництвом освіти Львова . А пан ХХХХХ взагалі її покровитель . Так що , можу гроші нести навіть з поміткою «хабар» ,їй все рівно нічого не буде .Після цієї розмови , переговорила з іншими батьками .І виявилось ,що це все правда ,інакше неможливо пояснити ,як людина будучи вже давно на пенсії , не проводячи жодного уроку , не маючи ніякого контакту з дітьми на протязі багатьох років – продовжує працювати директором школи ,займаючись виключно фінансами ! Відкриваючи «липові» тренажерні зали в підвальних приміщеннях з грибком і поламаними тренажерами ,займаючись «очковтирательством» і т.д.і.т.п. І це все в центрі міста ,під пильним оком керівництва зверху .Невже у Львові все так страшно ?! Прізвища я не називаю , тому що переживаю за наслідки .Але обіцяю ,і прізвища ,і решта фактів я викладу в Міністерстві освіти України ,п.І.Вакарчуку І в центральній пресі та телебаченні в Києві !
     
    Останнє редагування модератором: 21 кві 2009
    • Подобається Подобається x 7
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ось за це я Вас щиро поважаю.
     
  12. Нема слів... Садити треба таких "учителів".
     
    Останнє редагування модератором: 21 кві 2009
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Як Зварича.... той теж думав, що "нєуязвімий"....
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Molv

    Molv New Member

    Якщо Павлик пропонує про освіту, то най буде про освіту.

    З точки зору практика вона, та освіта, тепер не надто вигідна і переважно фіктивна ("дуже вже заочна" - як казав один ректор, у вузі якого навчався один з проффесорів).
    З точки зору теоретика вона, тобто освіта, тепер не модна. Модно мати диплом, але не модно мати знання, не модно бути освіченим.
    Зате модно невіглаством хвалитися, за темноту боротися (хабарами, "тракторами", різними довідками та іншими способами).
    Найсмішніше (було би смішно, якби не було так плачевно), що сприяють тому ду-у-у-у-же інтенсивно... батьки чад, що навчаються. Охороняють своїх діток від світла - себто від освіти - титанічними зусиллями. Бо ж треба гроші заробляти, то нема коли вчитись.
    Є, правда, розумні батьки, що виховують розумних (безвідносно до тих оцінок, які вони отримують) дітей. Попри насмішки "друзів" та знайомих.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. NIK

    NIK Well-Known Member

    Це хоробрий вчинок але наврядчи ефективний.
    Розповім історію із свого життя. Багато років тому колишній мій однокласник вирішив також боротись за справедливість - взяв та з батьком підняв питання що у школі все купляється, все продається. Опублікували статтю у газеті Факти. Вчителям та директору школи було не легко, але всі перевірки закінчилися, порушень звичайно вони злісних не виявили, майже всі діти з тієї школи поступили до ВНЗ, що свідчило на думку районо про дуже високий рівень підготовки, а мого однокласника колишнього, незважаючи на його розум і на те що ц нього і медаль була не прийняв жлдний ВУЗ Києва - зважаючи на його славу. Були вказівки ректорів за жодних обставин його не приймать. Ну рік він втратив а на наступний поступив до Бауманки Москва. Висновок: боротись з коррупцією у школах та ВУЗах необхідно не лише з допомогой прокуратури та міліції, а й підвищенням заробітної плати і престижу викладацької роботи. А так коли в родині 2 вчителі вищої категорії , або 2 викладача ВНЗ- і на 2х вони заробляють менше в 5 раз ніж пересічний торгівець квітами у переході то про яку "чистоту", "моральність" та "відповідальність" можно говорити. Їсти усі хочуть. І щоб діти були вдягнені не гірші за інших були...
    Так що треба до цієї проблеми підходити комплексно.
     
  16. Molv

    Molv New Member

    А нащо боротись?
    Тихо-мирно, за горнятком кави скзати, між іншим: "Знаєш, Олександровичу, Твої добрі наміри клерки від освіти геть спаскудили. Вони як запам'ятали відверто оголошений з телеекранів заклик попередніх міністрів освіти, що вчителі самі повинні думати, як гроші заробити (ніби то вони не на державній службі, ніби то не уряд про їх зарплату голова боліти повинна була), то дотепер так вдосконалились...
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Цей вчинок ефективний буде тоді, коли хочаб з десяток батьків підтримали починок.
    То є перше.
    Друге. Тре йти поступово по ієрархії, а не зверху починати.
    Набагато ефективніше, домовитися з СБУ, або відповідною міліцією. Щоб зафіксувати хабар. А далі... ворожка на двоє ворожила....
     
  18. NIK

    NIK Well-Known Member

    И так буде, поки вчителям не буде забезпечено достойне життя.
    В США та Канаді вчителі хабарів не беруть. І не будуть брати, бо заробіток в них вище ніж в торгівлі і не нижче ніж у середнього приватного підприємця. Тому їм не має про що думати. А зараз кожен хоче жити.

    Не десяток, а сотня, а то і тисяча. Десяток погоди не зробить.:dntknw:
     
    Останнє редагування модератором: 7 тра 2009
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То не зовсім так...
    якщо мені не хватає грошей, то я навряд чи піду займатися вимаганням, чи рекетирством.... і вислів "достойне" теж розтяжиме
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. NIK

    NIK Well-Known Member


    Ну так отримувати 1500 грн - це дуже достойно для вчителя вищої категорії.:sad:
    За ці гроші і поїси і одягнешься і машину з квартирою купиш.

    Єдиний вихід в даному випадку звільнится і перейти на іншу роботу.
    В Києві і так вже не хватає вчителів з провідних предметів у звичайних школах, а середній вік вчителя далеко за 40 років....:scratch_one-s_head:

    Хоча це ж мова йде не про всіх. У Києві є кілька десятків приватних шкіл. Там хабарів не беруть, до дітей ставляться поважно, гарно харчують і всі діти поступають до ВНЗ. Вартість навчання у таких школах доходить до 160 000 грн за навчальний рік. Так там і вчителі отримують пристойну заробітну плату :good:
     
    Останнє редагування: 7 тра 2009
а де твій аватар? :)