Шини

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем iwik, 26 жов 2010.

  1. iwik

    iwik Member

    Як відрізнити літні шини від всесезонних (за маркуванням, а не за м'якістю резини)?
    Питання, можливо, смішне, але для мене, автолюбителя-початківця, дуже важливе. Купив літом машину, тепер прийшла пора задуматись над зимовими шинами. Попитав ціни на них - прозрів: від 500грн/штука. Маю надію ще що в мене всесезонки, але як точно взнати?
    Допоможіть!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я такий самий автолюбитель, але наскільки мені відомо, на всесезонках би мало бути маркування M+S...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. sani

    sani Well-Known Member

    а у вас яка резина(марка, модель) - подивіться в інтернеті її опис, характеристики тай будете знати...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    http://koleso.topof.ru/information.php?pID=13
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. iwik

    iwik Member

    Про це маркування я теж знаю ("болото+сніг"), тому в мене і появилась надія. Не може бути снігу літом, тому логічно, мали б бути всесезонні.
    Дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Мене це змусило поритись в неті (десь я чула саме про це маркування всесезонних), знайшла поміж всім іншим отаке

    http://www.michelinua.com/model/shiny-michelin-4x4-O/R&lang=ua

    Можливо, у цьому випадку це маркування дійсне тільки для цієї марки, але думаю, що стандарти мають бути...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. iwik

    iwik Member

    Я так зрозумів з цього форуму, що M+S - маркування на зимових шинах?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Не економте на власній безпеці бо вийде дорожче

    По-перше всесезонна резине дає гірше зчеплення з зимовою дорогою ніж зимова. По-друге, ви знаєте, скільки на тих колесах попередній власник від"їздив і в якому вона стані?

    Я купую зимову гуму тільки нову, ніякого беу, і роблю це раз на два роки, тобто я не їжджу на одному комплекті більше двох зим. При тому в другу зиму я вже насторожено ставлюся до цих коліс і намагаюся бути вдвічі обережнішим.

    А ви хочете, наскільки я розумію, без водійського досвіду в першу ж зиму виїхати на якійсь сумнівній всесезонці, яка невідомо скільки років по сухому асфальту їздила і не знати чи взагалі якісь "зимові" властивості ще зберегла.

    Вистачило грошей на машину, то потратьтеся вже й на зимові колеса. Життя дорожче
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Так!
    Oll season - всесезонна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. sani

    sani Well-Known Member

    all season - всесезонна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Максим

    Максим Well-Known Member

    Якщо захочете на всесезонних гумах їхати за кордон, майте на увазі, що, хоча тут закони в різних країнах різняться, але на загал їх використання в якості зимових допускається за умови залишкової глибини протектора не менше 4 мм.

    Похвальна поведінка. Якщо хтось захоче наслідувати МАРТІНІ, варто звертати увагу на дату виготовлення гум: означення DOT хххх, де чотири цифри означають тиждень і рік виготовлення. Гума старіє незалежно від того, чи нею їздили, чи ні.

    Ну і, кожен це знає, але повторити не зашкодить, навіть найкраща гума від дурості на дорозі не рятує.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. iwik

    iwik Member

    Ну, стан гуми досить задовільний, протектор зовсім не зношений.

    Знали б ви, в яких умовах я вчився їздити і по якій дорозі здавав їзду - мама дорогая!
    Їзда припала на кінець листопада-початок грудня. Вечірній час (17-19 год, час пік в місті), бо вдень на роботі. Здавав їзду в екзаменатора при видимості дороги приблизно 50-100 м, сніг ліпив, на дорозі просто скло. Оце був екстрім. Машина не та, на якій вчився (а вчився на 9-ці практично новій), а страренька "копійка" з розбитою коробкою і ніяким зчепленням.

    Дякую всім за допомогу і поради. Порився в неті, виявилось, що в мене зимова резина, причому досить непогані відгуки про неї (Matador MP56, Eskimo S2)

    ---------- Додано в 11:20 ---------- Попередній допис був написаний в 11:14 ----------

    Але чому на зимовій гумі немає позначок у вигляді сніжинок?! Принаймі, на моїй.
    Хіба це не обов'язково?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Все правильно.
    Але якщо зимові колеса в досить хорошому стані, на них можна виїздити літом, хто не дуже гасає, і якщо грошиків обмаль.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Настав і мені час купляти зимові шини до свого Актіона.
    Це буде мій перший досвід в тому плані.
    Планую купляти якісь хороші не надто дорогі шини і перевзувати колеса.
    Отже порадьте де краще купляти, якого виробника?
    Зараз в мене стоять KUMHO 225/75 R16.
     
    Останнє редагування: 1 лис 2010
  15. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Був сьогодні на автобазарі що заді Гетьмана. так там взагалі шини максимум 205/65.
    Думаю такі мені замалі будуть. мені хоча б 205/75, або 215/65 чи 215/75.
    То де у Львові є хороший вибір шин?
     
  16. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    По Зеленій на автобазарі шин побільше. Правда є багато магазинів (великих), що займаються автотоварами. (думаю можна і в неті пошукати :) )
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Mypaxa

    Mypaxa New Member

    Кілька разів купував біля Південного - цілком задоволений. Ще регулярно
    туди заїзджаю литі диски після наших "автобанів" рівняти. (то як від ВАМу по
    Виговського в бік Кульпарківської їхати, з правого боку в один зі
    скнилівських провулків, по моєму другий поворот, там ще реклама висить..)

    п.с. пишіть в приват - в мене десь був їх мобільний... ))

    п.п.с. Шини вибираю по тестах ADAC, там все гарно розписано, правда - по німецьки :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Їздити на зимовій літом теж саме що на літній зимою. Основна властивість гуми (окрім рисунку) це твердість/м'якість в залежності від температури навколишнього середовища. Зимова гума починає працювати від +7 і нище, саме тоді треба перезуватись, а не тоді коли сніг пішов (+8...+5, снігу нема, а літня резина стає така як з пластмаси, ні зчеплення не забезпечує, так ще й зношується ДУЖЕ активно). Відповідно літом коли асфальт має +40...+50 то зимова гума липне до нього як розжована жуйка, отже і знос ДУЖЕ активний і гальмівний шлях довгий. Саме по цій причині всесезонна резина є гімном для всіх сезонів )) Як для зими так і для літа. Треба використовувати спеціалізовану. нехай не саму круту та дорогу, але призначену саме для конкретного сезону.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    В мене зараз гума літня (мабуть. Не знайшов ніяких сніжинок M+S чи All Seasons), але навіть при 0 на дотик досить м'яка.
    Мабуть літні шини різних виробників мають різний нижній поріг температури.
    Взагалі на дотик можна визначити чи гума придатна для такої температури?
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Якщо гума йшла в комплекті з авто то 99 % що то літня. А взагалі найпростіше подивитись марку шин на сайті заводу виготовлювача, там буде вказано що то за шини та їх швидкісні характеристики (шини мають різну максималку, якщо хтось не вкурсі)


    :))):))):haha::haha::)))
    Мдя...
    А 92-гий від 98-го на смак відрізнити зможете? А синтетику від напівсинтетики чи мінералки на язик? Га?
    Більше коментувати нічого.


    Так мають. Особливо Ваші. То просто тільки лохи зимову купують. У Вас супер-пупер стокова всесезонка, яка не зношується, а тільки стирає асфальт.

    :)))

    Не жлобтесь. Купіть резину, так безпечніше.

    Можна, але до того екзамену допускаються тільки ті хто вміє на смак відрізнити бензин.

    :))):)))
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)