Шини

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Мих, 3 тра 2015.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якщо би мене запитали сьогодні як вибирати шини, то я б радив звернути на дві речі.

    1. не купляв би старих шин.
    2. міцний бортик
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Міцний бортик рулить
    Якось колєга демонстрував на своїй машині, спустив колесо повністю, а воно хоть би шо, навіть на сантиметр не просіло. Каже можна так до 100 км їхати на пробитому колесі
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так. Якось я купив зимові шини Бріджет Стоун. За зиму дві сливки і ще дві наступної і більше не ризикнув на них їздити, хоча протектор ще був ого.
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Гума з твердою боковиною дуже жорстка і не комфортна на наших дорогах)) Але з іншої сторони неї є і плюси вищеописані)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Дивлячись де. Інколи краще взяти беушні добрі шини, але фірмові, ніж нові китайські приміром.
    Ну але наші реалії звичайно, в Україні шо нові шо беушні - всюда на "варьонку" нарватися можна, зі всіх сторін розвести можуть.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я їздив на корейській. Задоволений.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    В мене були, більше не хочу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Вам і не треба. Дороги в Європі хороші.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Найбільше мені вони заважали саме в Україні - з сімнадцятками колесами відчувала кожний камінчик.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    у мене теж 17-тки, я не чую камінців. Мене коробить від того, що на мокрій бруківці вони як лижі - погане зчеплення.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Romanshyna

    Romanshyna миється в бані

    Згідний шини це безпека. Ще й на вантажному авто. Але шини бувають різні!! Якщо порівнювати нові китайські із гальмівним шляхом 25метрів із 100 км і вживані Мішелін або Бріджстоун і гальмівним шляхом 15 метрів і 100 км. Тоді питання навіть не стоїть. 100% краще вживані брендові. Якщо порівнювати вантажні вживані і китайські нові. То також питання не стоїть навіть. Тому що тут безпека на дорозі. І фура в якої може вистрілити передне колесо вилітає на зустрічну. далі не буду коментувати. пробіг в два рази довший і ще й не потрібно забувати про перегрузи які возять наші перевізники. По 40 тон грузу із допустимими 22тони. Але все відносно вживана вантажна як і легкова також має бути належної якості. Я купляю бу шини на шиномонтажі на Рясній Руській
     
    Останнє редагування модератором: 9 чер 2017
    Reason for edit: видалено посилання
  12. Kushchiy

    Kushchiy New Member

    Міцний бортик)
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Рясне-Руське, тому сайт для кацапів?
     
  14. Stanlock

    Stanlock Active Member

    особисто я вважаю, що взагалі мало які запчастини в авто можна ставити Б/У. як-неяк, але це не тільки ваша безпека, але і інших участників дорожнього руху. тому будьте розумничками - купуйпе нове і якісне. магазинів повно, що завгодно знайти - справа трьох кліків.
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Заказав собі через нет мішелін енерджі чого то там, а вони, курва, кацапські :crazy:
     
    • Смішно Смішно x 2
  16. DenisMerkushko

    DenisMerkushko миється в бані

    Ставив собі на попередні зими, як і зараз хочу нешиповану резину Nokian Nordman RS 175/70 R13 як там atl.ua/shiny/zimnie-r13 купую вже пару років підряд. Дуже комфортні для руху по засипаній снігом дорозі і найбільш короткий гальмівний шлях серед тих шин, якими я користувався. Плюс, те, що майже не створює шуму у салоні. Проте, непевно поводить себе на вологій дорозі, але це чисто суб’єктивно.
     
  17. Galirtovska

    Galirtovska миється в бані

    Теж користувалася резиною Nokian та Yokohama, в цілому задоволена, особливо подобається зимній варіянт.
     
  18. Orestov

    Orestov миється в бані

    А мені більше подобаються покришки від таких визнаних брендів як Continental та Pirelli. Нещодавно якраз купив якісну зимову резину на цій дошці оголошень. Тепер готовий зустрічати зиму у новому автомобільному взутті)
     
  19. Bogena

    Bogena миється в бані

  20. ComisarRex

    ComisarRex Member

    Нокіан вже не ті а йокогаму хорошу важко знайти, легше та краще на зиму брати гудиер тут ултра гріп 8 або 9, в мене поки що 8 але на наступну зиму точно буде 9
     
Tags:
а де твій аватар? :)