Шенгенська віза

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Grek, 23 тра 2008.

  1. maksymtryt

    maksymtryt Active Member

    Дякую.треба і собі з'їздити

    ---------- Додано в 12:21 ---------- Попередній допис був написаний в 12:19 ----------

    В яке місто їздите?
     
  2. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Я, в принципі, їду, як турист. Закупи - побічне.
    Варшава, Гданськ, Лодзь, Краків. Зараз - коротко: Перемишль та Жешув.
     
  3. maksymtryt

    maksymtryt Active Member

    До Нового року зїжджу в жешув.і відпишусь що і як.
     
  4. Olenall

    Olenall миється в бані

    так, але ще треба отримати той паспорт. Зараз проблем немає, кажуть Польша буде видавати на 2 роки. були б гроші, та страховка _Страхування під час перебування за кордоном! передбачаює можливість отримати медичний, адміністративний, юридичний та технічний асистанс.
     
  5. maksymtryt

    maksymtryt Active Member

    Польща при своїх розвинених законах і юридичній базі + підтримки з евросоюзу вводила біометричні паспорти 3 роки.ви уявляете скільки нам потрібно часу щоб це зробити?чи ви дальше вірити в казки про европу?народу
    кидають косточку а в цей час крадуть як крали,взятки беруть.що помінялось?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. maksymtryt

    maksymtryt Active Member

    Хочу купити авто польських номерах для користування в україні.маю змогу раз в тиждень їздити до польщі.якщоикомусь потрібно щось привезти на продаж звертайтесь.
     
  7. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Це ви кому тут, місцевим хворумлянам?! Їх думаючих на весь хворум штук шість.
    А більшість вже з нового року по безвізовому режиму в Європу збирається, а новососію закатрубили ще в серпні. Так шо не гоніть тут, всепропалик, всьо буде.)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. maksymtryt

    maksymtryt Active Member

    Збиратись по безвізовому і поїхати-2 різні речі.візи ще ніхтотне відміняв.6 думаючих а решта хто?

    нада нада нада нада робити ДОБРО
     
  9. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Де ви їх надибали, разкажіть )
    Зараз в діапазоні від 50 до 300 і більше злотих. Множимо на 5. Сьогодні прокаталась в Жешув
    Але все одно виходить дешевше, ніж брати в Україні, то так
    Є розпродажі і знижки до Миколая (нормальні, як всюди в Європі на 70-80%, а не на 20-30, як в нас))
     
  10. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    я вже давно поїхала по безвізовому режиму, що тут дивного
     
  11. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Тутка брав.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Наш Дубневич зареєстрував законопроект - змінити термін на місяць з іноземними номерами.
     
  13. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Їду в понеділок раненько. Перемишль, Жешув.
    Може знаєте там якісь автомобільні гуртовні? Треба свічки для двигунів для наших зеніток на фронт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Я там літом була, спеціально заїхали, але не купила нічого. Дуже багато чула про цей новий аутлет, але по факту розчарована ним (
     
  15. Marison

    Marison Member

    Нажаль, НІ.
    Біометричні паспорти наразі не відрізнятимуться нічим від звичайних - така сама книжечка, тільки в обкладинку буде вшито чіп, який міститиме відбитки пальців та оцифровані фото та підпис. Але так само потрібно буде і отримувати візи, і ставити на кордоні штампи при перетині.

    Лише в травні 2015 року на якомусь там самміті в Різі лише НАЗВУТЬ ДАТУ, з якої в Україні лише ПОЧНУТЬ впроваджувати процедуру безвізового режиму. Як не секрет для всіх, хто розуміє, як швидко діють такі спрощення - навряд раніше 2016 року цей безвізовий режим буде впроваджено.

    Для тих, хто сумнівається - я думаю, вже всі відчули, як останніми місяцями "спростилася" процедура отримання навіть закупівельних віз. Тому особисто я не сподіваюсь на такий легкий перехід бо безвізових поїздок - в реаліях він буде ще нескоро, незважаючи на видачу біометричних паспортів. Тому я собі спокійненько роблю річний шенген, поки поляки не придумали чергових додаткових умов, які той процес ускладнять.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Два моменти.
    1. Не стільки поляки, скільки вимоги Шенгену. Поляків просто заставляють їх потрохи дотримувались.
    2. Ну і "звинувачувати" в цьому потрібно насамперед себе самих. Подивіться чи на Лугандон, чи на наших контрабандистів на західному кордоні. У більшості, оцій всій ваті чи вишиваті я б взагалі віз не давав.

    Поки ми не займемось самі собою - нема що вимагати у ЄС.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Marison

    Marison Member

    Я прекрасно це розумію. Як і те, що якби так просто нашій країні хотіли погодити спрощення потрапляння в країни Шенгену - це було б швидше, прозоріше, простіше. Останній раз я робила візу влітку, наразі подаю документи і дізнаюсь про ускладенення, а не спрощення процедури. Розумію, що це "відсів" небажаних елементів, але трохи якось... всупереч безвізовій політиці. Моя інтуіція мені підказує, що ЄС і так має велику проблему з дикою кількістю нелегалів, і відкрити кордон з Україною - то нерозумне рішення, бо саме ця вата і хлине нестримним потоком. А Польща - то ніби буферна зона між такою зараз неспокійною Україною та країнами ЕС, в яких і в кращі часи українців не дуже й хотіли. Тому вимоги ці я чудово розумію і не чекаю ані спрощень, ані безвізового режиму, ані нових паспортів. Тихою сапою роблю візу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. sashahomaa

    sashahomaa Member

    Виробляла туристичну шенген візу в Болгарію у візовому центрі Гарант (Городоцька). Фірма хороша, надійна! скільки їздила - проблем ніколи не було! директор і персонал-привітні прості люди. думаю багато хто мене підтримає. Стосовно документів потрібно було: закордонний паспорт; укр. паспорт; фото. Віза обійшлась мені в 55 евро, послуги по оформленню 450 грн. Кому беде цікаво ось перехід на ціни центру.
     
  19. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    В мене мами подружка недавно собі таку візу відкривала.То їй відкрили на 2 роки.Класно так:good:
     
  20. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Всі візи робив самостійно. І з принципу, і для економії грошей, і з небажання годувати і розмножувати трутнів. Звісно, важче, ніж дати комусь бабла. Зате... зараз маю третій польський мультик на рік з одним виїздом на день в Польщу. Перед тим був грецький разовий Шенген і подорож, потім разова польська на закупи. Всюди їжджу на авто. Зараз в Чорногорії. Багато чув про поганих угорських митників і т.п., які не впускають в Угорщину з польським мультиком. Жодних проблем і питань не виникало. Навіть Букінгів і т.п. не питали. "Куди їдеш? Чого?" - і все.
    Ну а пункти дорожніх зборів по Європі - суттєво презентабельніші та обладнані ніж внутрішньо-європейські митниці. Повернусь - закину десь фото.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)