На ці запитання тут вже по десять відповідей написано. Але приходить хтось новий і запитує те саме знову і знову.
Вибачте, можливо мої поради для вас не будуть корисними, але я напишу як заповняла я. Звичайно, важливим є той факт який буде тип візи (вони були подані раніше на цьому форумі) і яке в вас запрошення. Я писала,що основна країна це Польша (ви ж в Польське консульство йдете), а потім перший пункт перетину є для Вас-Польша, а після неї вже Єврозона і коли мене польські митники запитували куда я їду і до кого-то я сміливо сказала, що в Німеччину (я їхала поїздом), але перед тим в мене була поїздка в Польщу.
треба попросити адміна, щоб усім новим юзерам видавав блюдечко з голубою кайомочкою для складування персональних відповідей по суті.
Доброго дня! У мене питання. В вересні планую поїхати на виставку в Італію (службову). Візи немає. Але запрошення на виставку з німецького офісу. В яке консульство потрібно звертатися? Обов'язково в італійське, чи можна в німецьке?
Перекладіть запрошення з Німеччини на італійську мову і подавайте (вже зараз) всі інші документи, які вимагаються, в посольство Італії. Ви ж бо збираєтесе їхати в Італію - то до чого тут німецьке посольство і їх віза?
Точно не знаю, але мені казали в відділі справ іноземців, що змінюються закони щодо проживання і працевлаштування іноземців в Польщі. На жаль, не в нашу користь. Наприклад, ввели обов'язкову перевірку іноземців, які подали заяви на отримання дозволу на проживання. Перевірки з поліції місцевої і прикордонної. А все тому, що в Польщу масово їдуть працівники зі сходу (не тільки укр-рос-біл, але й китайці та інші). А поляки не хочуть іноземців, бо ми ніби в них роботу забираєм. Хоча вони ж не хочуть тут за такі гроші працювати і виїжджають далі на захід в Європу чи Великобританію, США.. Але то таке, чутки і здогадки.
в мене сестра їздить на роботу до Польщі і я прочитавши інформацію на форумі, що візи відкривають тільки до кінця року їй звичайно це сказала. тоді вона зателефонувала до своїх роботодавців до Польщі і запитала що і як, то вони їй скзали, що це залежить від печатки яка є на запрошенню, що має бути кругла печатка ( я в принципі в цьому взагалі не орієнтуюсь) і тоді все буде добре і візу відкриють на довше
Пропоную користуватись офіційною інформацією, а не чутками і здогадками, і водночас вимагати точного виконання законів щодо нас, як того вимагають від нас.
При мені працівниця відділу справ іноземців розказувала чоловікові, який хотів виробити запрошення для 20 іноземців, які мали б приїхати до нього на роботу, про те, що в нього нема шансів, бо зараз біржі праці переповнені безробітними поляками. Куди ще офіційніше? Хіба то секрет, що поляків швидше на роботу беруть, ніж іноземців? Вийнятки - якщо іноземцям треба менше платити. Але то вже оффтоп.
в мене є віза D польська-видана 17.12.09- на рік і право перебування 100 днів...ціль виданя 05- чи можу я з цією візою їхати в країни шенген?...поможіть будь ласка...
А в чому Вам допомогти? Для відповіді на Ваше питання про поїздки читайте цю тему, про візи типу D вже писали...
Подорож до Польщі, візи - офіційна інформація українською мовою. http://www.e-konsulat.gov.pl/ ****************************************************************** Чому секрет? Згідно з офіційно діючим польським законодавством, аналогічно - українським законодавством (про працевлаштування іноземців), правом першочергового працевлаштування в країні (в Польщі чи Україні) мають громадяни цієї країни, а не іноземці. Роботу треба давати насамперед своїм, а потім, при найменшій змозі - чужим. Чому це може дивувати чи обурювати? Має бути по-іншому?
DIDIO Це логічно. Але не треба казати, що то чутки і вигадки По закону мене мають право взяти на роботу. Але практично в першу чергу візьмуть поляків. Це не образливо. Хоч і сумно. Якби я була шефом у Львові, то б поляків теж би не брала на роботу. Тому наші і виробляють польське чи інше громадянство при можливості. Хоча суть то не міняється. Працівник же такий самий
Дали відказ , при цьому поставили штамп в паспорті і сказали, що сумніваються в меті моєї поїздки. Це перша моя віза. А я мала запрошення і їхала на роботу. Що робити далі? Чи є сенс звертатися через інше посольство для відкриття робочої польської візи?
Ви науковець. Невже не можете сформулювати питання нормально, щоб люди не ламали голови? До речі - питання як до хіміка - потрібен міцний термопластик, поверхня якого була б імпрегнована речовиною, яка б мала антимікотичну та бактеріостатичну дію. У вас там в шухляді не валяється такий? То попрацюємо.
Не можеш допомогти, вігньою не забивай мені голову. Поможіть добрі люди. Чому зараз на польську робочу візу дають відкази???
Відмови дають і давали завжди і в будь-яких консульствах... а чому? тому що... телепати у відпустці викладіть сканкопії усіх документів і тп, може тоді хтось вам щось підкаже.. а то яке запитання така і відповідь
Усім привіт! Хтось може поділитися досвідом подорожі по шенгенці з польською робочою візою або просто польською націонаною візою після 5 квітня? По закону проблем не має бути, але цікаво як на практиці. Буду дуже вдячна!!!
Куда можно поехать без визы "Если Вы не планируете поездку в совсем далекие края, можно посетить Грузию, Египет, Россию, Турцию. На летний сезон не нужна виза для поездок в Хорватию: при наличии действующего заграничного паспорта визовый режим с этой страной временно приостановлен с 1 апреля до 31 октября 2010 года. О воем намерении отменить визы для краткосрочных поездок заявляла также Черногория. Длительность перелета в эти страны не превышает трех часов. Если Вы собрались чуть дальше (длительность перелета более трех часов), Вы можете посетить: Барбадос Доминиканская республика Камбоджа Коста-Рика Маврикий Малайзия Мальдивы Мьянма Сейшелы Таиланд Фиджи Шри-Ланка Ямайка Полный перечень стран, которые граждане Украины могут посетить без предварительного получения виз (безвизовые и условно визовые страны) Азербайджан Антигуа и Барбуда Албания Армения Бангладеш Барбадос Беларусь Боливия Мьянма (Бирма) Буркина-Фасо Бурунди Гаити Гватемала Гренада Грузия Доминика Доминиканская республика Джибути Египет Замбия Иордания Иран Коста-Рика Кабо-Верде Казахстан Камбоджа Кения Киргизия Коморские острова Кувейт Острова Кука Лаос Ливан Маврикий Мадагаскар Македония (до 15.10.2010г.) Малайзия Мальдивы Микронезия Молдова Монголия Намибия Непал Никарагуа Ниуе ОАЭ (процедура получения визы по прибытию крайне сложна, не рекомендуем) Палау Парагвай Перу Россия Сальвадор Самоа Сейшелы Сент-Винсент и Гренадины Сербия Сирия Таджикистан Таиланд Танзания Тимор Того Тувалу Тунис Турция Уганда Узбекистан Фиджи Хорватия (до 31.10.2010г.) Черногория Шри-Ланка Эквадор Эритрея Ямайка Также на подходе (еще не безвизовые, но скоро должны таковыми стать) Босния и Герцеговина Бразилия Мексика Израиль http://delo.ua/biznes/rynki/strany-kotorye-ukraincy-mogut-posetit-bez-viz-polnyj-spisok-143982/