Справа в тому - що всі візи - "шенгенські". В тому числі і національні. Анкета так і називається - на "візу шенген". А ось тип візи - може бути і національна, тобто, яка дає можливість перебування тільки в країні, яка видала таку візу... Маю надію, що саме національна довгострокова віза буде давати можливість коротких виїздів до інших країн Шенген. Думаю, докладна інформація скоро з"явиться.
Ця інформація вже є: REPORT on the proposal for a regulation of the European Parliament and of the Council amending the Convention Implementing the Schengen Agreement and Regulation (EC) No 562/2006 as regards movement of persons with a long-stay visa (COM(2009)0091 – C6-0076/2009 – 2009/0028(COD)) ...In order to facilitate the free movement of third country nationals - holders of national long-stay visas within the territory of Member States fully implementing the Schengen acquis ("Schengen area") – further measures should be taken. ...Therefore, a third-country national holding a long-stay visa issued by a Member State should be allowed to travel to the other Member States for three months in any six-month period, under the same conditions as the holder of a residence permit. The rules regarding the conditions for issuing long-stay visas will not change. This Regulation shall enter into force on 5 April 2010 and should be published in the Official Journal of the European Union. Можна почитати на сайті Європарламенту: http://www.europarl.europa.eu/sides...T&mode=XML&reference=A7-2010-0015&language=EN
Чи не виникне проблем якщо залишитися на ніч в аеропорту Мілану (оскільки літак прилітає близько півночі), при цьому шенген виданий польським консульством (рейс з Польщі)?
Моя сестра виходить заміж в Іспанії за литовця,якщо вони зроблять мені запрошення,чи є шанс отримати іспанську візу, так як знаю,що це одне з тих посольств,де візу отримати дуже складно.Моїй подрузі сестра робила запрошення на весілля в Англію візу без проблем відкрили їй та батькам, от правда її сестра виходила за англічанина, а вмому випадку жоден є громадянином Іспанії, мабуть це також має вагоме значення?
С 5 апреля вступает в силу визовый кодекс Евросоюза. Он касается как стран ЕС, так и третьих стран, в него не входящих, а значит, и Украины. Идея кодекса — систематизировать процедуру получения и выдачи краткосрочных шенгенских виз, которые выдаются на срок до 5 лет, с возможностью пребывания в шенгенской стране 90 дней за полгода. Для этого ЕС создает информбазу (VIS), в которой будут собраны данные всех иностранцев, въезжающих в «Шенген». http://www.segodnya.ua/news/14121858.html
привіт усім, я ото хотіла б на пару днів в Польщу поїхати, де зупинитись там є, і хотіла б відкрити візу без турфірми, але оскільки потрбіна резервація готелю, то виникло питання : а чи можна забронювати готель\хостел на час відкриття візи а потім зняти бронь ? (знаю там втрачається передоплата, але просто якщо маєш де жити там в польщі то не хтілось би переплачувати). Хтось про таке думав, чи можливо робив? дякую наперед за відповідь!
Хостел навряд чи заканає. Краще готель. Є такі, що дозволяють знімати бронь без втрати передоплати, але треба враховувати, що консул також може про це знати, і відмовити у видачі, розуміючи що бронь суто для візи.
дякую зі відповідь, хоч і не втішно що хостел може не заканати. Як ж студентам виїжджати тоді до Польщі?!) цікаво ще чи іде якась нотифікація консульству у випадку коли знімається бронь з готелю, не знаєте такого?
дякую! а не підкажете, які може є в Кракові чи Вроцлаві, або як шукати в інтернеті такі штуки? (бо щось спробувала -не вийшло знайти)
nirvanka і Agaton - дуже дякую!!! а ось ще виникло питання, що потрібно, щоб отримати шенгенську візу для мами з дитинкою до року?
Сьогодні на сайті консуляту Польщі в Києві (думаю, в інших містах також) з"явилась важлива інформація про зміну правил подачі візових анкет, а також нові анкети. Напевне, ця інформація з"явилась і в посольствах інших країн, бо вона стосується всього Євросоюзу. http://www.kijowkg.polemb.net/index.php?document=286
Прийшов на одну турфірму, мені сказали, що при оформленні візи через них вимагається не то що бронь готелю, а 100% передоплата. В разі неявки в готель вони можуть передати цю інформацію консулу і будуть проблеми як у туриста, так і у турфірми.