Шацькі озера

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем Мих, 10 чер 2007.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    скільки витрачено було?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. smetvlad

    smetvlad Member

    на початку серпня махнули на Шацькі на 2 ночі.
    Дорога зі Львова в цілому непогана. Але перед Червоноградом 5 км - просто жах.
    Вже 3-ій раз відпочиваємо на Пісочному озері, у Мельниках. Воно менше ніж Світязь, проте береги піщані, аж до води ростуть сосни, мені подобається більше. Людей було дуже багато, житло знайти проблемно . Ціна від 2000 за ніч за котедж на березі, до 100 за кімнату далеченько від озера і з зручностями надворі.Продукти можна купити на місці чи в Шацьку.
    Можна поїхати подивитися ще на озеро Перемут і Кримне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ппц. Минулого літа далі 1000 не перевалювало ніби.
    Там нема дороги. :))) На першій передачі всі товчуться )
     
  4. smetvlad

    smetvlad Member

     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Є варіант махнути через Польщу.:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Троха велике коло вийде ) Там, в принципі, тільки в районі Червонограда зовсім погано, далі їхати можна )
     
  7. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Оооо Лісова пісня це озеро пісочне???Ми колись там теж відпочивали))Але якщо обирати між Шацьком і Карпатами я би обрала другий варіант.В Шацьку шалені комарі,а так як вони мене дуже полюбляють кусати,то я б не витримала цього.А як там доречі цьогорічні ціни,зросли напевно???(у звя'зку з ситуацією з Кримом?):uaflag:
     
  8. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Трохи зросли, але коли ми б їхали на те місце що минулого року то для нас б була таж сама ціна що й минулого року. Та що стосується комарів то там їх дійсно багато, але місцеві жителі кажуть що і бувають періоди коли нема комарів. Ми використовували засоби проти комарів, то вони нас не кусали.!:good:
     
  9. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    ой я не знаю,ті комарі то якісь монстри,гризуть жахливо:shout:то хіба весь час біля вогню сидіти в диму,щоб не кусали:)))
     
  10. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Відпочивала я цього року в Шацьку, вперше. Їхали ми автобусом з Івано-Франківська до самого Світязя. Дорога жахливо-довга, більше би автобусом не їхала. Нас було троє дівчат, знімали номер в комплексі "Нестер-Хаус", де був включений сніданок. За 7 днів заплатили біля 1000 грн, але там було комфортно і якісно, номера повністю дерев'яні, все таке екологічне. Саме озеро - це просто якесь чудо. Водичка чистенька-чистенька, пісочне дно, нічого не колить і не заважає, глибина на будь-який смак. Якщо буде машина, з радістю поїду туди ще раз.
     
  11. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    То за всіх чи за одного, і номер в вас був на 3 -ох?
     
  12. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    В нас був двохмісний номер. Це одне велике ліжко і диван. З кожного було до тисячі, точно вже навіть не пригадую. Знайшла: ми платили по 650 грн за добу, за трьох. Але ми там зустріли знайомих, то їм обходилось по 90 грн за добу, правда без душу в номері [​IMG] Тобто ціни дуже різні, можна знайти, що кому підходить. Та краще замовляти наперед, бо коли ми вже їхали, то все було зайнято, а шукати від хати до хати трохи напряжно [​IMG]
    До речі, поїсти в Світязі теж можна дешево і сердито, ми за 30 грн їли перше, друге і компот [​IMG]
     
  13. Galirtovska

    Galirtovska миється в бані

    Мрію туди попасти, чула гарні відгуки
     
  14. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Думаю що того року там буде багато людей! Так як Крим Окупований, а долар та євро курс захмарний, то більшість буде оберати оптимально-економні варіанти відпочинку!
     
  15. Malush kesha

    Malush kesha New Member

    Доброго дня. Їжджу туди вже 3 рік.. був в солотвино... ( не сподобалось... а по шацьку що можу сказати.. так - це те саме місце для відпочинку.. і ціни не кусаються! хто б що не говорив там дуже круто... і номери можна вибрати по бажаній ціновій категорії...
    остадній рік вирішили поексперминтувати і купили з жінкою 2 спальника
    Terra Incognita Asleep Wide 400. просто хотілося чогось незвичайного... на палатку грошей не хватило(( але нас виручили господарі, цієї кімнати яку ми снімали. дали на ніч палатку. це було не забутньо. а ще про спальники. в них реально зручно і тепло! (але спали ми на теплому пісочку на березі) ось характеристики якщо комусь цікаво http://rozetka.com.ua/terra_incognita_asleepwide400darkblue_right/p82865/
    Рекомендую!!! І їдьте Люди на Світязь! найкрутіше озеро) Щасливо:good:
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Таки там класно. АЛЕ!!! Особисто мені там цікаво 2-4 дні. Більше там нема що робити...
    Один день - на човні сплавати на острів, ну, оин день просто на пляжі повалятися...

    На довше мені б було цікаво хіба в сезон грибів, щоб по тих лісах пошаритися.

    Якось було - їздили з наметами (без спальників). Але то ми лиш 1 ніч там ночували. Сподобалося)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ми теж були один день на свтязі то мені особисто не сподобалося, пляж брудний, народу море, тай озеро цікаве треба пів кілометра пройти щоб зануритися, щей з бокової частини озера зарослі камешів. Мені от в Пісочному подобається, величезні пляжі по берегу озера, лісочок сосновий одразу, і народу якось менше, і більше з сімєю та дітьми, а от на Світязі більше молоді!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Ну, не зовсім 0,5км, метрів 150-200)))

    Писав :
    По дорозі попірнати з того човна на глибині (до речі, де глибина метрів 6 - ще дно з човна видно). А біля самого острова чудово купатися - людей нема зовсім)))
     
  19. putivdenis

    putivdenis New Member

а де твій аватар? :)