Шацькі озера

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем Мих, 10 чер 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Готель "Сихів" у Сихові підійде?
     
  2. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Так є, але не факт, що будуть місця! Якщо Ви машиноб, то можете спочатку заїхати на Гряду, якщо не буде, тоді в селі Світязь будуть точно!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Honda

    Honda Well-Known Member

    Ще виникло таке питання. Які ціни на продукти в магазинах, ринках в Шацьку? Такі самі як тут, чи вищі?
     
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Вищі, краще все брати з собою по- максимуму. А от поїсти-попити є в Шацьку барчик такий дерев"яний, то дуже навіть і недорого і смачно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. MaksymK

    MaksymK Active Member

    На Пісочному є супер база на півострові напроти медика (по дорозі на Лісову пісню), називається "Полісянка", супер місце якщо хочеться тихо і спокійно відпочити. Нажаль контактів немаю, але можна в неті пошукати думаю знайдуться!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. SAndriy

    SAndriy New Member

    в Шацьк на авто

    У В А Г А !!! В ШАЦЬК на АВТО !!!!!
    Всім Привіт!!!
    Планую 22-24 серпня відпочити на Шацьких озерах під наметом.
    Їду зі ЛЬВОВА один на мінівені.Можу забрати з собою 4-5 чол.,в обидва напрямки за заправку бензином.
    Деталі: тел. 050-716-99-40
    P.S.-можливий також виїзд в неділю 21.08.до обіду.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Listroviy

    Listroviy Member

    жаль що тільки що довелося прочитати мені це повідомлення, я б з радістью:sad:
     
  8. SOLODKA

    SOLODKA Active Member

    Поясніть мені різницю між тими озерами-Світязь,Пісочне,Велике Чорне ,Згорани...Вже геть розгубилася...Що маю вибрати ,щоб підійшло для всіх членів сім!ї..
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Давно сі збираю відвідати ті краї, але начитавсі відгуків про тоті рагінські санаторії, про тотой совок нелєканий. Просто на озеро цікаво сі подивити, але то день-два максимум. Їхати компанійов, шоб там тупо квасити - не обов'єзково так далеко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. SOLODKA

    SOLODKA Active Member

    Ми не їдемо компанією- сім"єю.Тому потрібен варіант з власною кухнею,неглибоким і нехолодним озером...ну і для чоловіка рибалка...То є можливе за розумну ціну??????????
     
  11. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    На Світязі львів'яни переважно відпочивають ))) Принаймні значний відсоток )
    То вам до Європи, а як будете обирати готель, то добре вважайте, шоб не нарватись на росіян чи українців ))) А то ще попадете на бидло.

    ---------- Додано в 18:49 ---------- Попередній допис був написаний в 18:38 ----------

    Ми вже два чи три роки їздимо на одне місце на Світязі. Не сказати, щоб там все бездоганно, але якось звиклось і ліньки шукати шось нове... )
    База знаходиться в лісі приблизно посередині між селом Світязь і пансіонатом "Шацькі озера". Не з боку озера, а з протилежного, власного пляжу в них немає. Треба трохи ножками топати. ) ІМО то не страшно по хорошій погоді і чистому повітрі. ) Ми ходимо на пляж пансіонату, там більш-менш чисто, лежаки принаймні здаються і т.п. Той пляж, який знаходиться в самому селі Світязь, страшнуватий. ) Запущений, ніц там не роблять і то сумно. )
    Номери (де ми відпочиваємо) двох категорій - вони їх називають люкси і напівлюкси. ) Номери розміщені в двохповерхових дерев'яних будинках. На території є пісочниці, качельки... можна смажити шашлички на мангалах і тп. Тобто для відпочинку з дитиною норм. Сам номер (люкс, на 3 людини ми берем, я з чоловіком і донька)) складається з кімнати, в якій одне двоспальне і одне односпальне ліжко, є кабельне тв.; туалетної кімнати (душ, туалет) і якоїсь такої комірки з холодильником. Все дерев'яне. Кухні окремої по номерах немає, є загальна кухня внизу, де можна готувати їсти. Я би сказала, шо номери тіснуваті. Але знову ж таки, кому шо треба. Я там тільки сплю. )) Весь день на пляжі. Коштує то все 350 грн. за добу (не з людини, а за номер). Принаймні коштувало позаминулого і минулого літа.
    Обов'язково і цього літа знайдемо час, щоб вирватись на Світязь (кіко там їхати))). Вода в озері чиста і дуже корисна, не розказуйте тут страшилок. ))
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не розумів ніколи в чому прикол.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    В сонці і водичці ;)
    Але якщо ніколи не розуміли, то вже й не зрозумієте )
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну супер. Тільки як провтикати з ранку до вечора на одному місцю. Неймовірна нудота.
     
  15. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Тре вміти відключатись від оточуючого світу )
     
  16. iso

    iso Well-Known Member

    Шацк крім води і пляжу - риболовля і прекрасний на багато кілометрів сосновий ліс
     
  17. SOLODKA

    SOLODKA Active Member

    Ну то порадьте,куди мені їхати -Світязь чи Велике Чорне...А ті хвойні ліси є там і там...чи як??
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Пісочне.......
     
  19. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    А чому має бути прикол, коли їдеш на озеро. Просидіти в кафе з пивом?

    ---------- Додано в 22:12 ---------- Попередній допис був написаний в 22:06 ----------

    Гряда - шумне місце з багатьма ресторанчика, кафе та ресторанами. Переважнобази різних підприємств(шахт, заводі, комбінатів), хоча коменданти здають вільні кімнати без проблем. Пляж широкий, до глибини метрів з 20, добре з дітками.
    Світязь - менш шумне і більше приватних будиночків. Пляжі не такі широкі та розчищені як на Гряді. Зіхід - також мілкий.
    Згорани - з дітками важко, так як зразу глибина, більш спокійний варіант, мало розваг.
     
  20. Blake

    Blake New Member

    Допоможіть, будь лааааска :):):):)

    хочу поїхати в Шацьк з компанією. читала, що найкращий двіж в Гряді.

    потрібне житло більш-менш нормальне до 50 грн. без харчування. порадьте, буду вдячна))) :ThankYou::ThankYou::ThankYou::ThankYou:
     
а де твій аватар? :)