Семена

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем vasilisafe, 24 жов 2018.

  1. vasilisafe

    vasilisafe миється в бані

    Нужно купить семена для посадки огорода в следующем году. Мои совсем перестали давать урожай.Где кто покупает. Посоветуйте.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    не знаю ніякого Семена
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. Maryland

    Maryland миється в бані

    Покупаю всегда на рынке. И хочу сказать попадались всегда нормальные. Все вырастало. И количество семян в пакетике всегда соотвествовало.
     
  4. Polinaria

    Polinaria New Member

    Не дуже товарищую із розсадою та завжди купляла на ринку готову. У цьому році спробувала сама, та це так захоплює. Эустома из семян Эустома: выращивание из семян, когда сажать на рассаду вдалася гарною. Дуже сподобалося возитися із квітами та потім бачити, як із маленьких зелених росточків вирастає красивенна квітка.
     
  5. Zambeziya

    Zambeziya Member

    Стосовно насіння, так це питання і мене зарез цікавить, хочемо посіяти в цьому році соняшники, може підкажете де їх замовити?
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А я нині купив насіння тютюну. Десь в лютому тре садити на розсаду.

    І вже почав робити файку. Просвердлив тоту головну дірку у вишневому патику. Зараз піду робити дальше.

    Маю таку захцянку - зробити файку, виростити на городі тютюн, довести його до товарного стану, сісти собі на лавці і зафайдолити файку, як справжній дід :yahoo:

    Якщо все складеться, то десь у вересні то все має получитися.
    Може...;

    зі

    Якщо хто має досвід вирощування тютюну і розкаже, то буду вдячний за підказки.

    @mypucm , то Ви любите всякі експерименти, може Ви в курсі про тютюн?

    /до вуйка гугла не посилайте, я там трохи вже читав/
     
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ну... купіть на базарі несмажене... де корми для тварин, або в будь-якому садовому магазині...
    мабуть краще спочатку пробувати на смак...
    кажуть, що дрібніші сорти (масльонка) смачніші, чим крупніші (кондитерські)
     
    Останнє редагування: 22 січ 2020
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ще бувають багатоголові, дуже декоративні :preved:
    740_331010.jpeg
     
  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    щє є соняшниковий родич - топінамбур... він багаторічний... один раз посадити клубні і все,
    така зараза... виростає щороку до 4 метрів, цвіте десь у жовтні... дуже гарно
    1.jpg
     
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    я за здоровий спосіб життя :uanew:
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так я ж також не проти здорового способу.
    Але треба файку зробити і випробувати, бо вже сниться)))
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Фі.....
    Бріар - найкращий матеріал джля люльки. Але я слабо вірю, що Ви попретеся на середземномор"я шукати той бріар)))
    Кукурудзяний качан - друга за якістю сировина для люльки. Кажуть, що Марк Твен визнавав лиш люльки з кукурудзи.
    Гадаю, що з кукурудзяними качанами проблем нема у @Gyppsy )))))))))))))
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:


    Кукурудзяний качан??? Він же згорить за пару разів, хіба нє?

    Во, вчора зробив на коліні за пару годин, з вишні.
    Поки що напівфабрикат, але вже може функціонувати, всі дзюрки зроблено, тяга є;

    Треба ще обстругати зайве, відшліфувати і заморити. Ще маю охоту відрізати від тої файки частину мундштука і поставити сигаретний мундштук, щоб булокрасіво)
    Шукаю совіцьку янтарну дзиґарнічку. Колись вони в кожному кіоску лежали, а тепер прийдеться їхати на Вернісаж.

    Часу ще багато, бо тютюн ще навіть не сіяв)
    Так що встигну.
    Може...)

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    багатоголові:)))? То самосійки, можете на них дивитись і радіти, позаяк грінки там малі і насіння нікчемне):hi:
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    та захоплює весь вільний простір, дуже швидко)
    Я бачу, ви з тих господарів, яким природа подобається сама по собі).
    Як казала одна знайома, що посадить берізки на дачі, поставить гойдалку і буде загоряти. Вона ще не знає, як полин швидко і високо росте, кропива та колючі будяки))Загоряти завжди не прийдеться, а стояти в позі "зю" - таки да.
     
    Останнє редагування: 23 січ 2020
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ми насіння купуємо в Клубі органічного землеробства. Там пересортиці нема, нема і неякісного насіння. Але можна десь купити і дешевше. Але туди все одне заходимо за препаратами та добривами, і за сіянкою цибулі підзимої та весняної (це "Радар" та "Центуріон"). Ростуть цибулинки одна-в-одну, величенькі, ні одної стрілки, то чого маятися з тою чернушкою?Там і саджанці кущів та дерев беремо. Восени купили в них та висадили яблуньку трирічну 4-сортову, коріння було добре замотане. Маю надію, деревце прийнялося.
    В великих містах цих клубів повно. Вони і навчання проводять (вебінари) по інтернету.
     
  17. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    мені простіше купити відро насіння, чим морочити голову з вирощуванням... але все одно стараюся садити... просто соняшник і топінамбур подобаються самі по собі - дуже потужно ростуть і гарні :)
     
    Останнє редагування: 23 січ 2020
  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    сьогодні працював... вантажив у зіл 125 тюків соломи... висота метрів 5... якраз сильний вітер, холодно, солома всюди летить :facepalm:таке воно, сільське господарство :facepalm:
    -----------------------------------
    знайшов живе сонечко, прикольно так... 23 січня... заніс у хату
    depositphotos_18347345-stock-photo-ladybug-on-white-background.jpg
     
  19. Malisenta

    Malisenta миється в бані


    Вам знайомий Інтернет-магазин агропродукції ЛНЗ? Справа в тому, що у них чудовий вибір насіння, соняшники у них є різних сортів, доставка через нову пошту дуже швидка. Ми в цьому магазині замовляли також добрива, та речовини для захисту рослин.
     
  20. Sachka

    Sachka миється в бані

    Із власного досвіду можу сказати, що насіння яке зібране самотушки найкраще. Або купувати насіння овочів різних виробників, а потім робити висновки, яке краще.
     
а де твій аватар? :)