DN.DEPO.UA Муженко подтвердил, что Семенченко сдал маршруты вывода войск из Дебальцево Невже й Муженко бреше.... Тіко Семенченко - правдун.
"Класний" аргумент, що до Семена Семенченка. Прямо в точку. Ок. А як ви відноситесь до такого: Ісус Христос за одним столом з Юдою Іскаріоцьким: просто цікаво.
По темі: Зараз по Ньюзван Ігор Мосійчук, Ківа, Шуфрич і ще кілька свідків і учасників тих подій розказують, як в 14 році наші Верховні і просто Головнокомандувачі ЗСУ здавали Донбас і зраджували українських воїнів. Їхні розповіді перекликаються зі словами Семенченка. Головний висновок: Порошенко і Ко зрадили і сподівання Майдану, і взагалі зрадили державу. Розслідувати, судити, покарати всіх зрадників - завдання для нової влади. Якщо і вони цього не зроблять, то їх (теперішню владу) просто-напросто лінчують.
Ківа, Шуфрич, Мосійчук, Медведчук - громадяни України. Вони мали і мають великий вплив на життя нашої країни. Для мене вони не авторитет, але якщо їхні дії і висловлювання не засуджені українським судом - значить вони не порушують українських законів і говорять правду. Путін хуйло.
А де ви виділи, щоб суд когось засудив за свої висловлювання, якщо це не зізнання по справі? Якщо ці люди для вас неавторитет, то чому ви вірите неавторитетним людям? Ви вірите лише впливовим людям, навіть якщо вони не мають авторитету? Наприклад, Лєнін, Сталін, Гітлєр - дуже впливові люди.
Головнокомандувачі ЗСУ захистили значну частину Донбасу і України. В 2014 розпочалася агресія Росії, яка планувала захопити 10 українських областей. Але, в тому числі, завдяки діям командувачів, Росії (другій армії світу) вдалося захопити лише окремі райони Донбасу. Так кажуть хуйлята.
Звучит чертовски ободряюще - только не один год уже эти страсти жуют, и все безрезультатно. Видимо, кому-то крепко наступает на мозоли.
Я вже був відповідь написав на допис того пана. Але згадав про його репутацію на форумі, та й видалив