село чи місто

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем duncan, 20 бер 2010.

?

чи хотіли б ви жити в селі?

1. о, так!!! це моя мрія!

53,3%
  2. бррр... я люблю асфальт та запах бензини.

46,7%
  1. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

а чого тоді ти бігаєш за мною? я кусаюся.
    Біжи з цієї теми, поки не нашмагали.

2. Rabinovich

Rabinovich Well-Known Member

Так я про это и говорю . Для мелкой работы с мелкими ветками электрическая удобна, особенно на батарейках . А вот пилить стволы для последующей колки дров нужна бензопила

• Тупо Тупо x 1
  3. Good man

Good man Обычный человек

У тебя паранойя.:))):))) Я просто общаюсь. Людям в жизни может быть интересна не только политика, если ты не знала.;)

4. Capitoshechka

Capitoshechka Наймоскальніший москаль

та якраз таки...
    Телефонує мені брат на позаминулому тижні:
    - в тебе бензопила на ходу?
    - на ходу
    - терміново треба твоя допомога на дачі...
    Приїхали... Під час буревію впало дерево (в'яз). Вивернуло з корінням. І впало на паркан - зламало паркан, перекрило повністю дорогу. Шина в мене 40 см на бензопилі. Найбільші пні були десь приблизно по 40 см в діаметрі - якраз на довжину шини. І брат з сусідом деякі з них навіть підняти не змогли - щоб у двір принести. Цікаво, аби оце в нього електропила була - скільки б він з ним промудохався? Мені вистачило 1,5 літри бензину і десь трохи більше години роботи - щоб розібрати все це на запчастини.
    А іншому брату дрова привезли з лісгоспу - по 3 метри. Дуб. В нього електропилка є. Доки він електропилкою одну палку перепиляє 15 см в діаметрі - я своєю дві по 40 зроблю...Так шо не скажіть

5. Good man

Good man Обычный человек

Ты село неасфальтированное, у тебя совсем другой случай. Это как сравнивать необходимость автомобиля в городе миллионнике и в селе на тысячу домов с двумя магазинами.

6. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

От таке зараз в мене за городом в кущах соловейко витворяє ;)

Юрій Оробець

7. Good man

Good man Обычный человек

Люблю город. За городом значительно больше глупых, необразованных людей.

8. KARABIN

KARABIN ukropenFuhrer

дебіл він і в місті дебіл....
    якось так

• Подобається Подобається x 1
  9. Capitoshechka

Capitoshechka Наймоскальніший москаль

Ох-тьох-тьох і тьох-тьох-тьох
    Соловей щебече.
    Він свою всю пташину
    До гніздечка кличе.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Good man

Good man Обычный человек

Мир не чёрно-белый. Гений уровня Эйнштейна из любой дыры пробьётся. Значит ли это, что вуз нужен один на всю страну? Нет. Дебилы - другая крайность. В среднем на селе люди глупее. Не зря переехавшие в город селяне в 99,99% случаях добиваются результата за счёт любых других качеств, но только не ума.

11. Gyppsy

IMG_20220705_070037.jpg

• Смішно Смішно x 1
  12. KatrinBy

KatrinBy Active Member

Незважаючи на брак багатьох благ цивілізації, село - це місце, де можна бути ближче всього до природи. Мальовничі пейзажі, спокійна атмосфера, чисте повітря, можливість перезавантажитись ... Заради цього хочеться мати свій "будиночок в селі", місце для того аби побути в тиші. Але якщо обирати саме місце де жити, то однозначно "місто".

13. Sharfshtein

Sharfshtein За мир во всём мире

Сейчас я бы в село переехал из города. Никаких обстрелов, безопасно. Лучшие сёла сейчас на востоке ЛДНР.

14. Gyppsy

а де твій аватар? :)