Секонд-хенд заборонили

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 1 січ 1970.

  1. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Тупий крок. Зрозуміло навіть невігласу, що потрібно ввести суттєві податкові пільги вітчизняним товаровиробникам, тоді їхня продукція буде конкурентноспроможною і дешевшою, а відтак користуватиметься попитом.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    А якіснішою?
     
  3. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    У нашому місті є швейна фабрика. Невеличка, разів у 5 менша, ніж була за "совєтів". Працює біля 60 швей, плюс обслуговуючий персонал, всього біля 100 людей. 100% працює на давальницькій сировині. Відповідно, реалізація 100% за кордоном (Німеччина, Франція, Англія, ще кудись). І ТАМ купують! То які проблеми з якістю?
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    згоден.... невже секонд хенд може конкурувати з вітчизняним виробником? якщо так, тоді нащо нам таке вітчизняне вбрання, яке боїться секонд хенду.

    Я думаю, що справа проста, як двері. Хтось з тих, хто возить НОВЕ вбрання із-за кордону дав на лапу, щоб прикрили секонд хенд, а вітчизняний виробник тут зовсім ні до чого.....
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Все це зроблено через світову кризу. Читали, що депутати затягнули пояси..... від Версачі?
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Як а внекдоті:
    італійська сеньора має 7 трусів - на кожний день тижня.
    Француженка - 6. Чоловіку подобається, якщо в неділю вона труси ненадягає.
    Совєцкая жэнщына - 12
    Січень
    лютий
    . . . . . .
     
    • Подобається Подобається x 13
  7. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Одяг "секонд-генд" заборонили ввозити до України - так вирішив уряд. На своєму засіданні міністри ухвалили проект Постанови "Про заборону ввезення на митну територію України як давальницької сировини одягу та інших виробів, які використовувалися". Про це повідомила прес-служба Міністерства економіки з посиланням на главу міністерства Богдана Данилишина.

    Можливо, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, яка носить одяг відомих світових брендів, особливо не переймається забороною ношеного одягу, але найнижчий прошарок населення урядове рішення на тлі постійних криз і недостачі відчує дуже гостро.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    молодець, грамотно все по поличках розклав! :good:
    :wacko1: може давайте ще планову економіку повернемо?!!
    не маєте бажання купувати на південному чи північному чи ще якомусь -- не купляйте!
    відкрийте свій магазин, і продавайте з 5 %-ою націнкою....
     
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Я зрозумів!
    Тепер торгуватимуть нашим Секонд-хендом!:cool:
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Бачу речі made in Ukraine , тут в Канаді.В основному верхній одяг. Демосезонні і зимові пальта/куртки.Чомусь більше жіночих....
    На етикетці пише , що італійська/шотланська шерсть і українське виробництво.Ціна від $150 і до $300 (приблизно)
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я так розумію тут є хтось з Південного))) плюс до того криза робить всіх знервованими...) не треба все сприймати на свій рахунок, на кожен товар є свій покупець... тьотінькі, які навіть не знають скільки тисяч є в них в гаманці купляють речі де їм хочеться без будь-яких застережень.. а є люди що не можуть собі це дозволити.
    Я сама скуповувалась на Південному доки куплений мною костюм не побачила в магазині втричі! дешевший, а то дуже таки немалі гроші! Тому свої слова вважаю цілком справедливими!
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Пупере, а де ви виділи безпланову економіку?
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Які пільги ? Чуть не шо зразу пільги всім і на все ... Пільги бізнесу - то корупція. Будуть користуватися пільгами, а продавати той одяг у Європу.
    Хай ті, хто хочуть мати продажі в Україні уважно вивчають попит, потреби споживачів.
    Виробляти треба те що купується (потрібно), а не продавати те, що виробили.
    Чому добре продаються, наприклад, червоноградські шкарпетки ? Бо нормальна якість і адекватна ціна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. mirawoo

    mirawoo Well-Known Member

    Я сама декілька разів відвідувала секонд, там можна знайти абсолютно НОВІ речі - собі я придбала сорочку відомого бренду і светра (до речі, не дешевше, ніж в магазині цього бренду). В магазині можна знайти сумнівної якості речі, вироблені в Китаї, чи Тайвані, а там я знайшла справжні речі "Мейд ін Італія"...До речі, стару колекцію Шанель (нові речі) там також можна знайти. Я проти заборони секондів!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Шкарпетки з секонду? Бавовняні? Прикольно...
    Хліб теж, кажуть продаєцця добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Клас! +1000!:good::good::good:

    ?????????????????
     
    Останнє редагування модератором: 12 лис 2008
    • Подобається Подобається x 1
  18. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    не з секонду .... то я до того, що можна виробляти і продавати нормальні нові речі без державної підтримки, яку пропонує Степанич і без обмеження закордонного секонду, яку пропонує уряд
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. illia

    illia Well-Known Member

    Ви собі уявляєте речі укр. в-ва, які могли б попасти в секонд?
     
  20. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Не знаю.
    Між новим телевізором "Elektron" і вживаним "JVC" Ви б що вибрали?
    то ж для нормальної конкуренції наш "новий" мав би дешевше коштувати.
    Нє?

    З одягом "середньої" якості - аналогічно.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)