Щоденно з Ісусом

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 лют 2011.

  1. Levko

    Levko Well-Known Member

    А все таки сильне це місце:
    Пс.104:37
    И вывел [Израильтян] с
    серебром и золотом, и не было в коленах их
    болящего.


    Мільйон чоловік і ні одного хворого!!!
    Але ж напевне, до тієї ночі, коли Бог наказав заколоти агнця були люди і хворі і скалічені? Уявляю, яка радість була в них після тієї ночі, коли каліки, котрі не могли самі пересуватися, враз стали на свої ноги і пішли самі, чи сліпі враз прозріли, чи в кого була яка інша болячка, враз став здоровим...! Як я раніше не бачив цього місця...?
     
  2. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Бачите, Левку, тут я не зовсім з вами згідний. Написано, "чого не попросите ПО ВОЛІ ЙОГО, буде вам". Якби так всі оздоровлювались, то серед християн не було б хворих, та й ми ніколи б не вмирали...
    Але, вірю, Христос нам готує щось набагато важливіше, ніж те коротеньке життя, нехай і в здоровому тілі.
    Зрештою, Павло просив три рази про оздоровлення від якоїсь недуги. Про відповідь Христа ви знаєте...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я й зараз дивуюся, звідки ви взяли цифру: мільйон. Напевно, дуже хочеться побачити те, що хочеться, незважаючи нінащо.

    Тим не менше, Спаситель прийшов спасти людину, її душу, не тіло.
    Звичайно, Ісус оздоровляв хворих, але не це була основна ціль.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Levko

    Levko Well-Known Member

    Вих.12:37-38
    І вирушили Ізраїлеві сини з
    Рамесесу до Суккоту, близько шости сот
    тисяч чоловіка піхоти, крім дітей, а також багато
    різного люду піднялися з
    ними
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Левко, ми говоримо про Ісуса і фізичне оздоровлення, а ви, будучи не великим прихильником цитування Старого Завіту(мягко кажучи), цитуєте Вихід, Псалми... Хочете переконати мене у тому, що Бог може лікувати всі хвороби і багато людей?
     
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    Та ні не хочу вас переконати. Ви запитували звідки я взяв цифру мільйон- от я і навів її...:)
    Хоча думаю, там більше було, ніж мільйон абсолютно здорових людей, котрих Бог повністю оздоровив лише за одну ніч...! Хіба не чудо?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Та звичайно, чудо! Що тут сказати?

    Бог - Творець всього, наш Отець і Спаситель!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Levko

    Levko Well-Known Member

    Миху, хотів спитати вас дещо, щоб вияснити для себе.
    Давно зауважив, що як тільки у нас з вами мова заходить про зцілення, то ви чомусь дуже активно протестуєте. Ніби розумію, що ви знаєте і розумієте, що Бог зціляє, а чомусь у розмові говорите протилежне. Тому я собі подумав, що може ми просто не розуміємо один одного- я вас, а ви мене, може маєте якесь упередження стосовно цього, і думаєте, що я так думаю, коли може насправді є зовсім по-іншому. От наприклад, з останньої розмови, я навів опис чуда про те як Бог за одну ніч зцілив більше мільйона людей, а ви спочатку все заперечували, а потім в кінці сказали, що "так звичайно то було чудо". Питання - про що сперечалися?
    З чим конкретно ви не згідні з того, що я говорю про зцілення?
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я вважаю єресю, що кожен може лікувати.
     
  10. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я також так вважаю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Levko

    Levko Well-Known Member

    Чого ми тоді сперечалися?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Левко, я додивлюся футбол і все напишу, але ж ви нетерплячі:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Levko

    Levko Well-Known Member

    Сьогодні відвів дитину в школу і по дорозі назад почали приходити думки. Думаю собі: "Як добре тим дітям, ні про що не турбуються, не думають про те, як заробити гроші, що їсти, що пити, мама з татом все приготують подадуть, відведуть в школу, відведуть на гуртки, живуть собі в радості... Благодать одна! Взагалі ніяких турбот"... Роздумував собі так і тут чую посеред цього всього тихий Божий голос, Котрий каже, що я є такою дитиною у Нього!

    Я так втішився від цього! Був сильно підбадьорений цими словами!!!
    Можливо когось це також підбадьорить...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Не знаю наскільки правда те, що Ви чули, але те, що Ви кажете, дійсно відповідає Істині і реально проявляється в житті віруючої людини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. plastic

    plastic Well-Known Member

    Недавно читала книгу пророка Даніїла. Він молився 3 рази на день в любому випадку. Хоча був дуже зайнятою людиною. Я помічаю за собою що в останні роки справ стало більше, якось складніше стало. Часто думки і різні проблеми відвертість увагу від Бога. Але я зрозуміла що саме в цих проблемах , справах, ділах ми маємо бути з Богом. Ми маємо навчитися бути з Ним і коли нам легко і коли тяжко. Не концентруватися на проблемі, а довірити її Богові. І не тревожиться. В мене це незавжди виходить.
    В біблії написано:

    26:3 Твердого духом Ты хранишь в совершенном мире, ибо на Тебя уповает он.
    Я кожен вечір перед сном думаю про Ісуса. Що мені дуже хотілося Його побачити своїми очима. І водночас я думаю про те щоб не постидатися
    перед Ним.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Эксперты воссоздали лицо Иисуса Христа, изучив древние черепа

    Группа судебно-медицинских экспертов Антропологического университета Манчестера смоделировала вероятный облик Иисуса Христа. Для этого ученые изучили форму черепа и лица других мужчин, живших в то же время, что и Христос, они и воссоздали его внешность, пишет The Independent.

    В результате исследований доктору антропологии Ричарду Ниву удалось при помощи новейшего компьютерного оборудования и современных технологий создать модель лица, согласно которой у Иисуса была довольно смуглая кожа, темные курчавые волосы и достаточно широкое лицо.

    По словам Нива, осложняло работу то, что не сохранилось никаких костных останков Иисуса, а также нигде в Новом Завете не описывалась его внешность, есть лишь некоторые фрагменты в Библии.


     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. plastic

    plastic Well-Known Member

     
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    один Дзеко знається на справжніх дивах ...
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    У Бразилії встановили нову найвищу статую Христа (відео)

    На півдні Бразилії, у штаті Ріо-Гранді-ді-Сул, встановлено нову найбільшу у світі статую Христа.

    Новий шедевр архітектури вищий за збудовані дотепер пам’ятники Ісусові в Бразилії, Польщі та Португалії.

    Нова статуя Христа Покровителя, встановлена у місті Енкантадо, на 5,5 м вища за пам’ятник Христа Спасителя в Ріо-де-Жанейро і має висоту 43,5 м.

    Авторами найвищого в світі монументу Ісуса Христа, є архітектори з Бразилії Дженезіо Ґомес Моура та його син Маркус Моура.

    Згідно проекту всі оздоблювальні роботи всередині скульптури будуть завершені до 2023 року.

    Зокрема передбачається будівництво магазинів та ресторанів біля підніжжя пам’ятника.

    Нагадаємо, що найбільша в Європі статуя Ісуса — пам’ятник Ісуса Христа Царя Всесвіту в м. Свєбодзінє (захід Польщі) збудований 2010 р., заввишки 36 м.

    christ-1536x864.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)