Щоденно з Ісусом

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 лют 2011.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мені однаково як це називається.
     
  2. Vnebo

    Vnebo Well-Known Member

    Слава Господу!
    Маю велику радість від Господа-моя рідна сестра Валюша,та її донька Марина учора (в неділю) прийняли водне хрищення!!! ,,Через це то й ми з того дня,як почули,не перестаємо молитись за вас та просити,щоб для пізнання волі Його були ви наповнені всякою мудрістю й розумом духовним,щоб ви поводилися належно щодо Господа в усякому догодженні,в усякому доброму ділі приносячи плід і зростаючи в пізнанні Бога,зміцняючись усякою силою за могутністю слави Його для всякої витривалості й довготерпіння з радістю,..."!!! (Кол.1:9-11)
     
  3. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    В мікву занурювались?
     
  4. Vnebo

    Vnebo Well-Known Member

    Пробачте,а що то є-міква?
     
  5. Levko

    Levko Well-Known Member

    Цікаве місце з Писання Господь відкрив як ще один доказ того, що в Ісусі окрім прощення провин ми також маємо і зцілення нашого тіла.

    Є в книзі Вихід опис того як Господь виводив Свій народ із Єгипту.
    В ніч перед виходом, Бог повелів кожному єврейському дому заколоти агнця і намастити кров"ю косяки дверей, а самого агнця спекти і з"їсти. Коли ангел-губитель винищував кожного перворідного, то той дім на котрому була кров агнця, він обминав.
    Далі написано, що шістсот тисяч чоловіків (це без жінок і дітей, з ними, то напевне було більше мільйона людей) вийшли з Єгипту.
    Що мене вразило і торкнуло в цій історії це те що із цього мільйона людей не було ні одного хворого!!!

    Пс.104:37 И вывел [Израильтян] с
    серебром и золотом, и не было в коленах их
    болящего
    .

    Заколений агнець був прообразам Ісуса Христа.
    Тому, кожен хто в Ісусі, хто "споживає Його тіло і кров Його п"є" є захищеним Його кров"ю, а також такій людині належить і зцілення, належить звільнення від хворіб і життя в здоров"ї!!! Слава Богу!
    Мене особисто сильно підбадьорило це місце з Писання!
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Мене теж, особливо, як згадаю ваші слова: ви що, Миху? Старим Завітом живете, чи Новим?

    Я вірю в те, що між духовним і тілесним зціленням є прямий звязок. Вірю, що від духовного стану душі залежить фізичне здоровя і не вірю, що від тілесного залежить духовне здоровя. Бо я бачив здорових атеїстів. І хоча така залежність існує, вона не є абсолютна і чітка. Фізичний стан здоровя не є прямопропорційний духовному стану.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Levko

    Levko Well-Known Member

    Iс.53:4
    Направду ж Він немочі наші узяв і наші болі
    поніс
    , а ми уважали Його за пораненого,
    ніби Бог Його вдарив поразами й мучив...
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Духовні немочі і болі, чи фізичні?
     
  9. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я також в це не вірю...
    Ис.53:4
    Но Он взял на Себя наши немощи и понес
    наши болезни
    ; а мы думали, [что] Он был
    поражаем, наказуем и уничижен Богом.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вислів "поніс хвороби" скоріше відноситься до до душевних хворіб.

    для мене понести хвороби душевні є більш зрозумілі, ніж фізичні хвороби тіла.
    Є ж такі вислови: зранена душа, хвороблива душа, душа теж потребує лікування.

    Ви вірите, що всі, хто хворі - є безбожниками? Ви вірите, що хвора людина - значить вона не вірить Господу?
     
  11. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ну так, можуть бути і душевні хвороби, так як ви кажете, але ж тут НЕ написано, що тільки душевні хвороби. Написано, що Він поніс наші болі. В російському прямо написано- "болезни". Боліти може однаково як і душа, так і тіло. Правда? То чому вислів, "поніс хвороби" не може стосуватися хвороб тіла?
    Та й Ісус в час Свого земного служіння зціляв не тільки душі, але і тіла людей також...:)
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Але зауважте, не всі люди, що зверталися до Ісуса причиною хвороби був гріх.
    І ще, всі, хто зверталися, жоден не сказав: полікуй мені душу. Всі, хто звертався, всі хотіли вилікувати тіло, тому Ісус й лікував їх фізичні недуги, хоча ми бачимо, що часто Ісус перше відпускав гріхи і вже потім заберав фізичну недугу.

    Другий важливий момент у ракурсі того, що ви пишите і про що ми дискутуємо.

    Сказано, що Ісус поніс наші хвороби. Тут спокійно можуть бути і фізичні недуги, але питання: коли?
    А тоді, коли матимемо нове життя у новому тілі!!! Дійсно, після воскресіння і після Суду праведники житимуть без всяких хворіб.
     
  13. Levko

    Levko Well-Known Member

    Про причини хворіб зараз не говоримо. Говоримо про те, що Ісус поніс наші як душевні болі і недуги так і фізичні, згідно того як пише пророк Ісая...
    Але було й без цього. Правда? Було таке, що Ісус просто зціляв фізичні недуги і при тому нічого не говорив про відпущення гріхів. І до речі, таких випадків більшість у НЗ...
    Однозначно, що в нових тілах не буде хворіб. Але я думаю, і переконаний в тому, що кожній людині, котра приймає Ісуса як свого Господа, тобто коли народжується згори має також перемогу і над хворобами. Основою мого переконання в цьому є знову ж таки слова пророка Ісаї:

    Iс.53:5
    А Він був ранений за наші гріхи, за наші
    провини Він мучений був, кара на Ньому
    була за наш мир, Його ж ранами нас
    уздоровлено!

    Ісая пише, що Ісус вмер за наші гріхи і що кара на Ньому була за наш мир. Він узяв на Себе наші гріхи, зробив нас чистими через свої рани і через Свою смерть. І далі, написано, що цими ж самими ранами ми є уздоровлені.

    Хоча я розумію вас чому ви так кажете...
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви не правильно розумієте цей текст.

    В першій половині тексту йдеться про наші гріхи і про наш мир, то чому в другій ви вважаєте, що йдеться про фізичне оздоровлення?
    З ваших слів виходить, що люди грішили, мали провини, а Він прийшов і дав всім... здоровя. Нон-сенс!!!
    Оздоровлено - означає відпущено гріхи і знято провини!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Було, але ми не можемо стверджувати точно, чи Він відпускав гріхи перед фізичним оздоровленням, чи ні. Він просто про це нічого не говорив, або говорив.
     
    Останнє редагування: 5 кві 2013
  16. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ви не правильно розумієте цей текст.(с) :)

    Поясню чому так вважаю.

    Iс.53:5
    А Він був ранений за наші гріхи, за наші
    провини Він мучений був, кара на Ньому
    була за наш мир...

    В першій половині вірша говориться про якісь провини, і про якісь гріхи людини.
    Наприклад, якийсь злочинець сидить в темниці і чекає кари за свої провини і за свої злочини, чекає своєї смертної кари за них. Той злочинець в темниці місця собі не знаходить від того, що знає на що він приречений і що його чекає. Але раптом, в камеру заходить наглядач відкриває двері перед тим смертником і каже, що він може собі виходити і йти куди хоче, каже що хтось вирішив понести кару замість нього. В того злочинця є два варіянти- або повірити в те що він є виправданим і вийти на волю, або ж залишитися в камері. Він вирішує повірити цій новині і невпевнено виходить з камери. Опинившись на волі серце того злочинця враз наповняється миром, він розуміє, що направду є виправданим. До нього знову повертається втрачений мир.

    Тепер щодо другої частини вірша:
    "Його ж ранами нас
    уздоровлено!"Iс.53:5

    Той колишній злочинець, котрий повірив в те, що він є невинний, що провини його прощені дізнається, що йому ще й до того належить фізичне зцілення. В нього є два варіянти- або повірити і прийняти точнісінько так само як він повірив і прийняв своє прощення, або відкинути це.

    Миру людина може не мати як від усвідомлення того, що вона є грішною і на що приречена, так і від фізичного болю.
    Не можна мати повного миру, повної радості терплячи хворобу. Ісус звільняє нас як від першого так і від другого і все через нашу віру.
     
  17. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Мих, чому Ви говорите про це в минулому часі. Все це робить Ісус і на даний час. Для мене Він жива Особистість, як ми з Вами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Levko

    Levko Well-Known Member

    100%!!! Ісус є живим, таким самим як і дві тисячі років тому!!!
    Як колись прощав гріхи, так і тепер прощає, як колись зціляв фізичні недуги, так і тепер їх зціляє!
    І все це як колись так і сьогодні відбувається через віру людини!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Я відчуваю це і бачу результат постійно. Якщо людина щиро звертається до Ісуса Христа, як до живої Особистості за допомогою або робить щось во Ім"я Ісуса Христа і якщо це прохання не перечить Христовій науці, то вона отримає 100% позитивний результат через інших людей або від Самого Ісуса.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То називається: так не можна... ну але як дуже хочеться, то можна.
    Левку, Толкінг не вартує вам ремінець розвязати на сандалі... респект за фантастику. Пророк Ісая напевно й сам не очікував що він написав.

    Без образ, але таким способом можна довести що завгодно.

    ---------- Додано в 22:05 ---------- Попередній допис був написаний в 22:02 ----------

    тому що ми говоримо про події, описані в Біблії, тому в минулому часі.
     
а де твій аватар? :)