Що зараз відчуваю....

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Templar, 26 бер 2011.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Продаю соляру по 30 гривень. Коли купляють на 200 гривень - відчуваю дискомфорт. Бо виходить 6.66 літра і починається " русская рулетка"... То колонка мене грабує diablo:, то я виграю :tongue:.
     
  2. Anna Melnyk

    Anna Melnyk Ультра Мама

    Ого, буває ж таке =)) Смішна незручність

    Я відчуває дике бажання спати й осінню хандру. Скоро вже йти додому, але там готувати.
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Спочатку є така незручність, але "клін кліном вишибають" тому починається програш, але після трех двухсотих (( починається виграш. А вчора взагалі був день трьохсотих. Тобто майже по 10 літів купляли (300 гривень).
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Відчуваю бажання відірвати шланг з пістолетом у одношлангового бандита (так прозвав колонку для заправки соляри). Дістав не тільки він, але ще й ті, хто цінами крутить. Тільки призвичаєшся до ціни, так крутять, туди- сюди... а той бандюк тільки дере з мене гроші. Не багато, але дере...
    Та й з усіх, хто до нього ходить та їздить.
    От , наприклад, всюди ціна 30-60, а на деяких 31, але з карткою дисконтною - на 40 коп знижка. Яка різниця? Вкрали у того, хто без картки і хваляться, що добро роблять.
    А даси 150 грн на бензин - вони чек на 149,85 вибивають.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Капєц... навіть не хочу казати, що я зараз відчуваю... бо я навіть і не знаю :)))

    тільки що на форумі прочитав фразу:

    "він вже в мавзолеї лежить, а отруїв його Христос в образі Сталіна"

    ще раз:

    " а отруїв його Христос в образі Сталіна"

    ...............

    :suicide:
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Ну да, все сущее происходит по воле Его и заведомо известно, следовательно сталин травил по божьему замыслу... по-моему так
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Якщо вважають Леніна за антихриста, то хтож його спровадив у пекло? Навіть Крупська хотіла Троцькому передати владу, а той Сталін випередив....
    Але мені здається, що то було написано для того, щоб показати помилковість уявлення людей про антихриста, за якого приймали Леніна. Той справді, можна відчути, як дехто вириває слова не тільки із контексту, але й з теми...
    Написав би ще " ... а отруїв його Христос...".
    Так в оригіналі:
    Якби критик знав би щось, то може виправив би дещо, а так сам не панімаєт і інших за носа водить.
     
    Останнє редагування: 28 лис 2018
  8. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    В таком случае да, но стоит заметить, что как только антихристом называют реального человека это выпадает из околорелигиозного обсуждения, а так - лайка, назвал бы сразу - му
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дивіться..
    Ісус народився людиною. Потім невідомим для всіх чином став близьким до Бога, але називаючи себе сином людським і якого потім назвали сином Божим.
    Він був такою же людиною, як і ми.
    В історії багато було лжецарів та королів - лжеДимитрії, лжеПавли тощо... Тобто реальний варіант лжехриста - буде людина, але з надзвичайними здібностями. Звідки вони в нього будуть - про те я вже трішки казав.
    --------
    А ось в часи Єремії було сказано, що помазаник Божий - цар вавілонський Кир полонить іудеїв, виселить їх до Вавілону на 70 років, Ієрусалим і храм зруйнує. Потім в один день паде Великий Вавилон і іудеї повернуться додому на якийсь час.
    Тобто, ніби кат Кир і поганий, але виконував задум Бога.
    Не бачите схожесть Кир - Сталін, Вавилон - СРСР, майже однакові 70 років... ? Є над чим замислитись.
    Відчуваю, що ми багато чого побачимо і взнаємо скоро. А також хто є хто...
     
    Останнє редагування: 28 лис 2018
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Коммунарец, ви тут байки не розказуйте.

    Я прочитав у вашому дописі #28 " а отруїв його Христос в образі Сталіна".
    Тобто, по вашому розумінні Сталін - це уособлення Христа.

    @Коммунарец, якщо хочете, то послухайте пораду - кидайте нахер ту бензоколонку. Бо ви дихаєте тими випарами і вам мусет то трохи шкодить.
     
    • Смішно Смішно x 2
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви що, українську не розумієте? Там же ЧІТКО запитується:
    "Чи гадаєте, що він вже в мавзолеї лежить, а отруїв його Христос...?"
    Нащо ото вам та ганьба?
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    До чого там Христос?
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То запитуйте там, де про те говорять, а не бігайте, як мала дитина по всій хаті з мискою манної каші)
     
  14. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Это противоречит православной и католической концепции насколько я знаю, впрочем концепцию троицы я постичь не могу тут надо быть каким-то особохристияннутым.
     
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Да ну, поулыбатся аналогии - да, но воспринимать ее серьезно, даже с точки зрения библии - кощунственно, так как там описаны конкретные события про конкретный период, и бог был бы возмущен такой самодеятельностью теоретика
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У мене дві племінниці у віці 12-14 років були такі набожні, що ну-ну... Бігали з зошитами і літературою , а тепер воюють з бабою. То всі в 12 років проходять етапи наближення до Бога. Одні продовжують, інші живуть як всі.
    Нічого особливого до 27 років ніхто не чув про Еммануеля. А зараз люба мати може розказати, яка була в неї слухняна або видатна дитина.
    Чому я так сказав, що Ісус був звичайною людиною? Особистий досвід каже мені і ще дехто. Даремно, чи що, мене небеса водили святинями? Не тільки молитися і вчитися терпінню, але й знань набратися.
    Пророки. І святі теж не народжувалися святими і провидцями. На то і є задум Бога. Має жити з людьми, а потім приходить час ...
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Кожний пророк приносив щось нове - про месію, про покарання, про майбутнє тощо. І всі люди їх ненавидили, проганяли і тільки з часом, як відбувається пророцтво після забиття пророків їх робили святими... ніякої аналогії...
    Сам Ісус такого наговорив, що взагалі перевернув світ. А ви про якісь аналогії.
    Ладно, то все таке.... Але.
    Дивлячись на єврейський народ, на його страждання і неслухняність, треба побачити аналогіїю між ними і нами.
    Не треба повторювати їхні помилки, щоб не було аналогій з ними!
     
  18. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    я вас прошу, у нас своих ошибок хватит на 4 еврейских народа, но они судя по уровню жизни какие-то выводы да делают а мы судя по уровню жизни - нет.
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Что они не делают, не идут дела.
    Видно в понедельник нас мама родила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тут натрапив на ось таке..
    .
    Відчуваю, що треба ставити крапку на цьому питанні. Колись незабаром.:ok:
     
а де твій аватар? :)