ключова думка поста а продукцію шкідливого виробництва можна закупляти вже у готовому вигляді в того самого китаю, розплачуючись коштами з продажу інтелектувального продукту, але це мрії, мрії, мрії....
За словами Василя Буртника, в. о. директора Львівського обласного центру зайнятості, існує критична ситуація із працевлаштуванням молоді. Нині на Львівщині 90 тис. офіційно зареєстрованих безробітних, і більшість – це молодь віком до 35 років із вищою освітою. Він розповів, що центр зайнятості пропонує багато вакансій робітничих професій, однак кількість випускників професійно-технічних училищ навіть на половину не покриває потреби. Натомість службу зайнятості штурмує молодь із дипломами про вищу освіту. За словами посадовця, їх майже половина серед усіх безробітних, однак вакансій за такими спеціальностями лише 20-30%.
У Львові нажаль ніц не виробліють, але то байка, бо ніц не виробліють у всій Україні, лиш перепродуют одне одному китайське барахло та й так жиют.
Як на мене, то хай будують. Це ж не в центрі міста. Така практика багатьох (якщо не всіх) прогресивних міст і Європі (та й не тільки, я так підозрюю). Так, шкідливо. А що тепер корисно? Так хоч люди будуть мати де працювати. Чомусь мені видається (можливо, я помиляюся), що іноземні підприємства ставляться до питань екології відповідальніше, ніж наші, відповідно, не думаю, що рівень шкідливості двох аналогічних заводів-виробників у Львові і десь в Європі, відрізняються. Плюс податки. Спростуйте, якщо що. Щось в цьому напрямку робиться, але нам ще бігти і бігти... Виробництво послугам не заваджає абсолютно. Я за виробництво. Шкода тільки, що за 20 років розбазарили практично все.
За проектною документацією, кількість працівників на виробництві - 9-15 чоловік. От тільки не знаю, кого на роботу взяли, львів'ян чи турків. Цю базу побудувала турецька фірма, яка робить ремонт доріг у Львові.
це точно. Наших вже ніякі турки на роботу не візьмуть. Бо асфальт буде їхати не на дороги, а на дачі...
Є таке. Турки нас випереджали по розвитку ще з Османів. А заре їх інфраструктура на рівні Італії-Іспанії. Наша ж на рівні Придністров'я, Албанія пішла вперед.
Можете навести цифри, відсотки? Не претендую на 100%ну правоту, але з того що я зустрічала якраз виробництва виносяться за місто, але рівно на стільки, щоб було звідки наймати кваліфікованиі кадри (некваліфіковані всюди є, в селі теж). Чи Ви Китай маєте на увазі? Бо я не так глобально роздумую. Малувато буде.
То ви всіх відкинули якраз, крім сербів, то теж страшні люди. А Албанію судіт самі: http://tema.ru/travel/albania/
Ая, гірша. Фото №3 - Європа-Європов. №4 - "хрущівка" не викликає затєжної депресії. Взагалі цікаво було би створити окрему тему "Албанія vs Україна", але ні для кого не таємниця шо то однаковий рівень і на Україну я би не ставив. За рік в Україні оборот приватного бізнесу разом з усіма олігархами - 100 млрд.$. То є оборот однієї (!) американської компанії, котра на 12 місцю у списку Форбса.
http://tema.ru/travel/albania/IMG_2289.jpg це фото номер три не європа-європов, в якийсь Жидачів з вбитою дорогою і машинами 80-х початку 90-х ---------- Додано в 16:37 ---------- Попередній допис був написаний в 16:32 ---------- І наприклад Київ
Та ну, наприклад незрозуміло шо. Повставліти склопакети аби блищіло - більш ніц не навчилисі. Або я в Києві не був, то азіопське місто, ївропеускість за вуха кєгнут.
Дивлячись шо порівнювати. Хочеться сучаснов архітектури - то є Берлін, а хочеться колориту - то Сардинія або Корсика, село селом, але то все в одних рамках, європейська культура не склопакетами сі вимірює.