ЩО там, за кордоном?

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем Mazerati, 17 чер 2010.

  1. Вражає одразу на границі порядок. На нашій стороні митники бігають, скачуть, плюються, матюкаються, їх ніхто не слухає, з ними всі спорять, дають взятку поводяться як з наволоччю якою по суті вони і являються. Та тільки переїжаєш нейтральну зразу порядок. Всі їдуть по черзі і криве слово митнику зразу в кінець черги або з поворотом додому. Рівні дороги те що кидається в очі в перші хвилини перебування. Чистота всюди, в Чехії мене вразив велитенський міст для переходу звірів через дорогу))) Міст зроблений так, що звірі і не помічають що це штучно створено, на мості росте трава, дерева, є звичайно огорожа, але крім неї нічого не нагадує про втручання людей.
    Ще вражає ставлення в усіх магазинах, в усіх) Куди не зайдеш, всі добрий день, раді бачити, приємного дня, будем раді бачити знову, ... Ну дуже приємно. Ще вражає транспорт, це взагалі окрема тема. Та вдумайтесь тільки, в них як і у Львові(зробили недавно) окрема лінія для транспорту. От тільки в Європі на зупинках є таблички з номерами транспорта який тут курсує і ПО ХВИЛИННИЙ ГРАФІК. При чому маршрутки приїжають рівно в той час коли НАПИСАНО, і жодного разу я не бачив щоб один автобус перекривав другому дорогу, тай взагалі щоб їх підїзджало два. Завжди вчасно приїжає потрібний номер, через хвилину по графіку другий, ще через хвилину по графіку третій і так всюди. Це просто супер, в нас такого не зустрінеш ніде.
    Ще дуже вражає доступність якісного одягу та їди. В Польщі до прикладу за 200-300 злотих можна прогодувати сім'ю з чотирьох людей місяць. А заробити ці гроші можна за два-три дні. В Україні для цього потрібно 3000-4000 грн мінімум (400-500злотих) а це для багатьох пів місяця роботи. Та і при цьому якість тих продуктів що ми їмо бажає кращого. Доречі при нагоді хочу подякувати цій фірмі StarWay | "Зоряний шлях" - Світ без кордонів! саме з ними я вже давно подорожую і працюю за кордоном. Тільки зараз про це подумав. Ну ось так коротко
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Щось я таких крезі митників не бачила. Чого їм плюватися та матюкатися.
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Бувають) Допис того пана є, в основному, цілком вірним. Я, навіть, хотів йому поставити "Погоджуюся", але те все він написав виключно заради реклами якогось там ресурсу)))
     
  4. А ти як часто на таможні буваєш?
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Ще один з Адєси?
     
    • Смішно Смішно x 2
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А я поставила, бо якби усі так рекламу підносили, то фік з нею, з тою рекламою :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Йой, як каже Юрко. Можна ще лайкнуть цьому хлопцю в темі "Чи варто йти на програміста". Там він теж той сайт рекламує.:) В кожному меседжі.
    Розвелося заробітчан інтернетських як собак нерізаних.
     
    Останнє редагування: 27 січ 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Ви з данєцка?
     
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Працює в Інтернеті багато людей. Моя донька працює, бо сидить з дитиною дома.Так то ж праця, а це примітивне засмічування форумів. Тому і "заробітчанство". Може є і краще слово, не знаю. Якби людина раз написала, то була б реклама, а то пішов зразу спамити по темах.
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Як казала одна цікава жіночка, прибиральниця на одній із минулих робіт: "Нічого, нічого! Ваші сліди - мої гроші."
    Модераторам теж потрібна робота ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Друзі, сталася подія величезного значення!
    З мису Канаверал приватною кампанією SpaceX був зроблений пуск SpaceX Falcon Heavy, 1420 тон (надважна ракета) з корисним вантажем (червоненький Tesla Roadster, з якої упродовж усього польоту звучатиме Space Oddity Девіда Боуі!)
    Два прискорювачі якої повернулися на землю в точно позначене місце, третя ступінь вивела Теслу на орбіту і та з швидкістю 10000км\год летить на Марс. Камера на ній стримить прямо на Ютуб. Все можна подивитися.
    Вартість - усього &98млн. По низькій затратности нема рівних. Проекти NASA, європейські проекти істотно дорожчі. А Роскосмос можна взагалі закривати.
    У цікавий час ми живемо!

    Весь світ це обговорює. А про рашу кажуть, що і їй пора Ладу-Каліну до якого-небудь моря запустити.:haha:
    У SpaceX плани на Марс - в 2020 і в 2025 вже з людьми і матеріалами для наукових експериментів (чи вже для колонізації Марсу, не знаю))
    Країни по 50 років займаються космічними проектами, спалени шалені гроші, все ракетоносії горять в атмосфері, а тут 15 років - і такі результати.
    Тесла з манекеном випущена на орбіту:

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    несе ракета в космос грузи
    із манекеном за кермом
    а наша баржа пре арбузи
    дніпром
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Да, електрокар з таким пробігом вже наврядчи продадуть...
     
  15. svat

    svat миється в бані

    Полный список лиц «кремлевского доклада» и новые санкции Вашингтона против России
    promdevelop.ru/news/kremlevskij-doklad-i-novye-sanktsii-vashingtona-protiv-rossii/
    Как говорится , пофиг пляшем.
    Ну куда Рашка дотанцует то ?
    Мне кажется еще один сезон Путина и будут крах страны
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @svat, а які у вас прогнози на рахунок України?
     
  17. За кордоном, залежно від країни, свої звичаї та порядки, які можуть вам сподобатись або ні. Податки на території ЄС, наприклад, вищі ніж по Україні. Знайомі з Берліну постійно скаржаться, що доводиться економити воду, світло, бо дуже великі рахунки приходять. І вони не те щоб жебракують, можна сказати, емігранти, що пробилися до середнього класу. Робота більш оплачувана (цілком логічно), ніхто не буде змушувати вас перероблювати у неробочий час, але у Германії усі люди виконують свою роботу як можна якісніше та продуктивніше, це їх менталітет. Раджу з'їздити, можливо по каучсерфінгу, пожити з україномовними емігрантами, щоб повністю відчути що там.
     
  18. UstinovaEkaterina

    UstinovaEkaterina миється в бані

    Була у Фінляндії, на ягодах - пекельна робота, але оплачувалі добре
     
  19. EvgenjaE

    EvgenjaE миється в бані

  20. Orestt

    Orestt New Member

    Загорівся одним телефоном після перегляду огляду на ютубі, по ціні він в нас трохи дорогий.
    Цікаво скільки за границею коштує Huawei Mate 20 Pro
     
а де твій аватар? :)