Що станеться з християнством, коли настане епоха Зрілості

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Orest G, 9 лис 2019.

  1. Orest G

    Orest G Member

    Що станеться з християнством, коли настане епоха Зрілості, або досконалість, згідно слів ап. Павла?

    «…апостол Павло писав, що коли настане час зрілості, відбудуться серйозні зміни: «Ніколи любов не перестає! Хоч пророцтва й існують, та припиняться, хоч мови існують, замовкнуть, хоч існує знання, та скасується. Бо ми знаємо частинно, і пророкуємо частинно; коли ж досконале настане, тоді зупиниться те, що частинне. Коли я дитиною був, то я говорив, як дитина, як дитина я думав, розумів, як дитина. Коли ж мужем я став, то відкинув дитяче. Отож, тепер бачимо ми ніби у дзеркалі, у загадці, але потім обличчям в обличчя; тепер розумію частинно, а потім пізнаю, як і пізнаний я. А тепер залишаються віра, надія, любов, оці три. А найбільша між ними любов»! (1 Коринтян 13:8-13, також дивіться у перекладі Хоменка).


    Тут він говорить про знання, як щось часткове, неповне, недосконале, яке зупиниться та буде скасоване з приходом зрілості або досконалості. Він пояснює, що ми як ті діти з дитячою, тобто тоді вже з юнацькою свідомістю, сприймаємо духовні речі у формі християнства, але коли станемо дорослими, як загалом людство, ми це «відкинемо», «позбудемось», «покинемо». Звучить доволі радикально, чи не правда? Залишиться тільки любов, яка є результатом набутої зрілості. Також Павло, в якості наочного прикладу використовує дзеркало, щоб підкреслити, що в часі досконалості усе буде абсолютно зрозуміло, так ніби ми дивимось обличчя в обличчя а не в дзеркало*, де не має чіткого ясного зображення.


    *Примітка: тут скоріш за все йде мова про металеве дзеркало.


    Хоча ап. Павло до кінця не пояснює, що насправді означають його слова, бо буде «потім» у часі зрілості, а «тепер» залишається те, що відповідає його епосі, а саме: «віра» - віра у викупну жертву Христа і Бога, «надія» - надія на спасіння та бути з Христом на небі (для членів символічної Невісти), та «найбільша між ними любов» - любов до ближнього, Бога й Христа…»


    Більш детально на стор. 37-38:
    ТАЄМНИЦЯ СВАСТИКИ КОЛА ЗОДІАКУ.docx
     
а де твій аватар? :)