Що наші діти вчать у школі...

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Iriska, 26 січ 2012.

 1. Locke

  Locke невиправний реаліст

  !8 годин - це тільки чисті уроки, по яких нараховується зарплата. Решту - підготовка, педради, перевірка зошитів, складання різних планів та інша дурка. Якщо рахувати підготовку вдома з написанням конспектів на кожен урок, розробкою кількох варіантів самостійних чи контрольних робіт і прочая, прочая..., то вийде більше ніж 40.

  ---------- Додано в 23:15 ---------- Попередній допис був написаний в 23:14 ----------


  Бачите, ми з Іспанкою не змовлялися, а написали одночасно те саме. Телепатія, блін...
   
  • Подобається Подобається x 3
 2. Іспанка

  Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

  А ще всякі семінари, курси, тренінги:crazy: А всякі додаткові навантаження типу класного керівництва чи гуртка..А заповнення журналів..Локе правий, то більше 40 - ка годин на тиждень працюєш. Он яка година - а в мене робочий день в розпалі:)))
  Ой, не кажіть...То таке життя...
   
  • Подобається Подобається x 3
 3. Saszko

  Saszko Well-Known Member

  Левку, дозвольте мені висловити свою критичну думку. Я переконаний, що слово "неповноцінний", котре Ви вживаєте тут, недоречне і неправильно його тут вживати. Очевидно, що немає повної чи неповної цінності студента, а є певний рівень цінності його навчальних здобутків (успішності), котрий він своєю працею і талантом засвідчує.
  А Ви пропонуєте варіант несправедливості — щоб і хороший математик, і поганий математик мали однакові оцінки. Це зло. Кожен має бути оцінений справедливо. А як хтось скривджений тим фактом, що не вміє малювати, чи співати, чи швидко бігати, чи розв'язувати математичні рівняння, чи писати художній твір, то хай апелює до Бога.
  Я думаю, що про цінність студента як людини взагалі говорити не варто, бо вона є очевидною і незаперечною, і однаковою для всіх людей. Це фундаментальна засада — однакова цінність для суспільства життя і гідності кожної людини.
  А говорячи про цінність успіхів студента як студента (того, хто виконує певну роботу, демонструє певний результат), не можна триматися принципу рівності, бо тоді нівелюється система оцінювання і весь навчальний процес взагалі.

  ---------- Додано в 02:31 ---------- Попередній допис був написаний в 02:09 ----------

  У нас було так. Є низький рівень — 1 бал, 2 бали, 3 бали, середній рівень — 4 бали , 5 балів, 6 балів, достатній рівень — 7, 8, 9, високий рівень — 10, 11, 12. Спочатку дають комплекс завдань, що охоплює всі рівні. З часом, коли стає видно, хто якого рівня, діти самі вибирають, які завдання їм рішати, отже хтось не брав собі завдань високого рівня і був задоволений 9 балами, хтось не брав собі завдань достатнього рівня і мирився зі своєю шісткою, а хтось брався за високий і теж щось там мав. Практикувались перездачі контрольних робіт з будь-якої теми.
  Так і робилося у нас — кому труднішу, кому легшу, але жодної мови про однаково високу оцінку. Звичайно, можна було говорити про врахування вчителем різних обставин, як то кажуть — "піти на зустріч учневі", оцінки натягувались, знаходились компроміси, але не большевицька уровняловка.

  ---------- Додано в 02:36 ---------- Попередній допис був написаний в 02:31 ----------

  А чому дитина не може подивитися правді в лице і сказати — так, я в математиці слабкий. А тлумок — то образа, а не оцінка учня. Прикро, що пані таке слово до дітей стосує.
   
  • Подобається Подобається x 3
 4. Ука

  Ука сова на посаді жайворонка

  ще можна до психолога :)

  в мене воно не образа, а якраз оцінка знань :) І стосую я його до себе і до своїх дітей - їх воно теж не ображає :)

  інтеграли якщо і є в шкільній програмі, то в 11 класі
  о так! болюча тема :sad:
  а крім того буде за дякую набирати, сканувати, друкувати, шукати, складати розклади, презентації, ремонтувати техніку, заправляти картриджі, рятувати після "я нічого не робила, воно само" і т.д. "Ти ж компутерщик, тобі ж не важко"
   
  • Подобається Подобається x 4
 5. Saszko

  Saszko Well-Known Member

  Щоб Ви не казали, а тлумок це образа.
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. Tutuka

  Tutuka Well-Known Member

  Ага, що абстрактне, то факт. Ніколи не забуду завдання у зошиті з першого класу: типу намальовані два листочки - три пеньочки і знак питання збоку. А чого власне у задачі хочуть - це вже як мама здогадається. І розмальовки-розмальовки-розмальовки: з математики, з письма, з християнської етики, охорони здоров"я, з англійської... Починала мала, а я вже докінчувала, коли у неї нерви здавали. Я у дитинстві стільки не розмалювала, як за перший клас моєї дитини.

  В епоху динозаврів, коли я вчилася, математику викладали інакше: все поступово, нікуди не гнали, якщо бралися за якусь тему, то вже капітально, якщо теорема - то з доведенням, як має бути. Знань цілком вистачило, щоб набрати при вступі до технічного ВУЗу максимальну кількість балів. Від того, що вищу математику вчила в інституті, абсолютно нічого не втратила.
  А зараз вчать ніби всього багато, але якось поверхнево. Ну хоч стріляйте мене, але не розумію, для чого 8-річній дитині вчити про атоми-молекули-рух електронів, фотосинтез, типи корисних копалин, гази-рідини і хімічний склад ґрунту, причому все галопом? Та не розуміють вони того! Що ж тоді буде у старших класах? Поглиблений інститутський курс хімії?


  От що мені більше подобається в теперішній школі, так це те, що вчителі краще ставляться до дітей. Бо у мене в класі було декілька тихих дітей, яким важко йшла наука, то вчителька з самого початку ставилася до них як до якихось недорозвинутих, відповідно, однокласники їх також затюкували. Зараз діти більше впевнені в собі. (деколи аж забагато :) )
   
  Останнє редагування: 30 січ 2013
  • Подобається Подобається x 2
 7. Levko

  Levko Well-Known Member

  Можливо ви і праві... Не знаю...?
  Може, то просто говорили мої якісь комплекси з далекого дитинства...?
  Перепрошую за категоричність...
   
  • Подобається Подобається x 5
 8. Un.Known

  Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  Я з цим, як мама, повністю погоджуюсь, особливо з першою половиною "спонукати дитину працювати". А якщо розум дитини дозволяє - завантажувати її ще більше. І вважаю, що навіть якщо дитину не зацікавлять хімія чи література, то заклади вона повинна знати.

  А от коли згадую уроки алгебри, як учениця, то знову плакати хочеться. Бо не моє - навіть не так, вороже мені.
   
  • Подобається Подобається x 4
 9. Saszko

  Saszko Well-Known Member

  Помилка, треба: що б. Окремо.
   
 10. viktoria

  viktoria Active Member

  зараз вчать ніби всього багато, але якось поверхнево. Ну хоч стріляйте мене, але не розумію, для чого 8-річній дитині вчити про атоми-молекули-рух електронів, фотосинтез, типи корисних копалин, гази-рідини і хімічний склад ґрунту, причому все галопом? Та не розуміють вони того! Що ж тоді буде у старших класах? Поглиблений інститутський курс хімії?

  Для мене ті її домашні - гірше каторги: "Мааааам, а що утворюється в процесі фотосинтезу? Мааааам, а які бувають царства природи? Маааам,а що таке гномон?" І мама починає згадувати, перериває в гуглю у пошуках ілюстрацій, вилазить зі шкіри, щоб пояснити (мама педагогічного хисту позбавлена начисто, нерви також не на місці), і це все ввечері, після моєї роботи і її гуртків. Мала, звичайно, багато схоплює з того, що вчителька встигає сказати у класі, але цього недостатньо. І предмет ніби для загального розвитку, особливих знань не вимагають, тільки виходить, що коли його вчити так, як треба - у дитини часу на відпочинок не залишиться, а закривати очі і бімбати зараз, у молодших класах - де гарантія, що з часом вона не звикне робити уроки абияк?  +100. мої думки.
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  вбивають тягу до навчання.

  а ще - не палять в школі.
  Моя ітак схильна до змерзання... не ходить, може вдарять морози - включать опалення, а так...
   
 12. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Ну а хоч пиво пити дозволяють? :mocking:
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. Romko

  Romko Дуже важлива персона

  С 12 ноября по 12 декабря 2013 года в украинских школах пройдет мониторинговое исследование качества общего среднего образования. Проверять будут учеников 5-11 классов. Предметы выбираются тоже «интересным» образом — пятиклассники будут сдавать тестирование по предметам, которые преподавали в младшей школе, а старшеклассники за весь период обучения в школе. Проверять их «творчество» будут учителя младших классов, пишет Golos.ua.

  Комплект сборников заданий для учащихся 5-х классов обойдется семейному бюджету минимум в 35 грн., а для учеников 10-х классов — в 94 грн.

  Это при том, что решения задач уже продаются в книжных магазинах. Государство заработает на этом около 37 миллионов гривен.
   
а де твій аватар? :)