що може мій телефон

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Kaff, 15 лют 2008.

  1. Darcy

    Darcy Active Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  2. A_l_e_x

    A_l_e_x New Member

    ну він просто змінює телефони кожні два роки, такі умови контракту в нього, замість неї бери собі Е71, нормальний телефон! фулсайз можна так сказати) спеціально ніхто телефони не вбиває просто як то кажеться "так сі стало", в понеділок має приїхати колєги, ура новий телефон! Е-серія форева!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Cargo

    Cargo Member

    N78 нокія, котрою я користуюсь уже більше двох років, може багато чого. Для мене важливими моментами є хороша камера з фотоспалахом, ГПС навігація і хороша батарея. Звісно, будь-який телефон треба підбирати по своїх потребах, бо скажімо для роботи я б собі такий телефон ( смарт ) не взяв. Як на мене ідеальних телефонів не буває. Зрештою, кожному своє :). Є люди, котрим достатньо звичайної дзвонилки ,а є такі, котрим і айфона замало. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. karolina

    karolina Member

    а у меня трагедия, навернулася мой любимый самсунг сенсорный, что купить новое не б/у и недорогое, свой отдала в ремонт, сейчас как инвалид, не могу никому позвонить, мне уже предложили мтс 236 новый, мало стоит, а я не решаюсь, я вообще его ни у кого еще не видела
     
  5. Rak

    Rak Member

    в нас такі телефони видали на роботі. Нічого особливого, але для роботи, як на мене більшого і не треба. Вигляд нормальний, та й ціна така, що аж наш шеф розкошелився :girl_claping: Пристойний бюджетний телефон, але якщо вам потрібно чогось більше, - ви тут не знайдете
     
  6. Це мабуть під контракт? чи які там умови? І сам телефон на що здатній, є люди які користуються і можуть в деталях розповісти? Мені кум казав, що телефон цей китайський, що відбило йому юажання далі вникати у всі умови і нюанси..
     
  7. Cargo

    Cargo Member

    "Юажання" кажете відбило вашому кумові? Він мабуть сам китаєць, якщо у нього є якесь "Юажання" :) :) :) :) ..... А якщо серйозно - то що тут страшного? В мене таке враження, що скоро з роддому діти виходитимуть з бірочками "мейд ін чайна" :) :) . Нині багато чого в Китаї роблять і багато чого роблять досить не погано.
     
  8. Rak

    Rak Member

    імхо, китайське китайському не рівня. І однозначно казати, що то зразу погане, самого себе дурити.
    То нам до них ще далеко. Тим більше, виробником є ZTE, в мене є їх модем і ще ні разу не глючив. Як вони пошаманили над телефоном, то це також питання. Але на разі мій телефон ще живе і не кашляє
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. redfox

    redfox Well-Known Member

    мой телефон может все!)
    н8)
     
  10. Faradey

    Faradey Active Member

    на МТС.ком.уа пише що іде разом з стартовими пакетами. але так подивився що там тільки передоплачувані пакети, контрактних немає.

    о_О їсти готувати і хрестиком вишивати теж? беру додому за домогосподарку ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Fon

    Fon whom how

    в мене дуже гарна нокія. вона має дуже багато функцій і гарна ззовні.
    у ній є велика телефонна книжка. я туди можу записати одну тисячу телефонних номерів. це значить що у мене може бути тільки одна тисяча друзів з телефонами. мій мобільний телефон дуже аеродинамічний і коли він випадає з руки, то дуже стрімко, набагато швидше за інші моделі телефонів розбивається об землю. ще у моєму телефоні є календар. це дуже зручно для ведення справ і нагадування в майбутньому про мої плани і задуми. окрім календаря в моєму телефоні є будильник. звісно будильник можна купити механічниий чи якийсь електронний, окремий, але це дуже зручно коли я в дорозі, наприиклад в поїзді, чи на якомусь важливому, але довгому засіданні сплю. ще у моєму телефоні є картка памяті.це допоміжний обєм памяті, куди можна записувати музику і ... музику. звісно туди ще можна записувати невеличкі зображення. ці зображення можна потім використовувати для заставки на телефоні. це дуже приємно коли на заставці телефону стоїть якась хороша людина, наприклад вчитель з електромеханіки і гальваніки. але зрештую, туди можна поставити і якусь дівчину з порядної сімї, хриистиянку з рівнем інтелекту вище 150, можна навтіть у бікіні. зазвичай телефони викориистовують як засоби зязку, але мій телефон можна використовувати і не за призначенням. наприиклад у ньому є програмки-ігри. це коли є вільний від роботи час, десь так після обіду, то можна зіграти на моєму телефоні в якусь цікаву ігру, головне не захоплюватись, бо це дуже затягує. крім ігр там є камера для зйомок типу миттєвої дагеротипії. камера Carl Zeiss основна з роздільною здатністю зйомки на 5 мегапікселів дає можливість робити хороші знимки та відео. для спілкування онлайн, наприклад по скайпу на передній панелі телефону є допоміжна камера з посиленим режимом відео-роботи 15 кадрів. для зручності фотографування обєктів у темних прииміщеннях тоїть подвійний спалах, що робить фотографії максимально якісними. ще в моєму телефоні є купа всякої єрунди - ел скринька, інтернет, музикальний плейор, нотатник, конвертер, пошук, диктофон, радіо, калькулятор, розташування і джіпіес - програма реальної приисутності і карти всієї європи, включаючи мальту і кіпр. крім того на телефон можна втановлювати потрібні програми, що підвищує ефективність дивайсу у декілька разів. еле кому вото то всьо треба? все рівно я по телефону тільки звоню. так нащо платити 1800 грн замість 205 ? 0_о
    так, саме так - це панти ))
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. redfox

    redfox Well-Known Member

    ну, я вот функциями телефона пользуюсь и вообще не обламываюсь - и джипиэс и плеер, и уж тем более вордовские документы)
    просто мне он реально помогает и в инете часто его юзаю, для москвы оч актальна программа с пробками)
    так чо не все панты-панты)
    и фотки на него часто делаю, правда там камера с 12 мп
    когда фотика нет под рукой)
    особенно когда в отпуск ездила - на пляж нормальную камеру не потащишь)
     
  13. karolina

    karolina Member

    да уж)))) о телефоне как о любимой женщине))) знаю что мужчины свои машины так любят, но что бы мобилки)) куда мир катится))
    а если по сути?
    Rak скажите пожалуйста, сколько стоит телефон который вам шеф презентовал? вы довольны? он простой в эксплуатации? мне конечно важнее что бы не дорого стоил, потому что не потяну(
     
  14. Бччте який цікавий каламбур вийшов, мабуть і ми скоро будемо перебирати, запозичувати китайські слова разом з китайськими товарами. перше слово уже маємо Юажання - те чого сильно хочеться...:)))
     
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ну...а як ж ...:scratch_one-s_head:
    В тому фся фішка....:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Може форумляни поділяться своїми враженнями про смартфони, як вибрати, чи варто звертати увагу на сенсорні...
     
  17. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Якщо рідко телефонуєте - сміливо беріть сенсор.
    Він більш пристосований для програм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. syavych

    syavych копач

    Якщо берете смартфон, варто дивитись в сторону тих, що мають wifi (добре, що таких моделей багато) - без нього з смарту імхо толку мало... Ну і звичайно батарею бажано побільше. Решта - "на вкус и цвет"...
    І більш чутливий до глюків :)
    Забіжіть в сервісний центр Нокії (та в принципі й інших виробників так же) - треба в чергу ставати на заміну сенсорного екрану. Мій, на щастя, накрився за тиждень до кінця гарантії - встиг :crazy:
    Хоча, не виключаю що в новіших моделях вже відпрацювали цю технологію.
    Зато в сенсорах кнопки не стираються і не западають :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Враховуючи ринок Нокій... - такіда, але! Нокія дуже серйозно ставиться до недоліків - тому і тривалий час не виходила на ринок із сенсорами...;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. syavych

    syavych копач

    Варто було ще трохи зачекати :)
     
а де твій аватар? :)