що може мій телефон

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Kaff, 15 лют 2008.

  1. sani

    sani Well-Known Member

    та в них ще є червоненька кнопочка, яка його вимикає нафіг! ;)
    Але ж треба бути на зв"язку, і чути коли хтось подзвонить.
    А ото телефонне пищання то зло, блін!
     
  2. storozh

    storozh глухому хірургу наркоз не потрібен....

    ну насмішили з машиною........:good:good:
    особливо батарейка запасна - зачёт!!!
    редактор мабуть покурив добряче.....

    у мене телефон на 2 картки і може все..... а тільки гратися нема часу, з 1 січня загальна кількість розмов 67 годин.......
    хто більше ????
     
    Останнє редагування: 14 тра 2010
    • Подобається Подобається x 1
  3. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    А мій слухає і говорить.
    Ще годину правильну показує :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    О!!!!!То точно,особливо,коли в 6.30 будильник, а ше ,як мій його настрояв,цитую:"Вставай українцю,москаль вже годину не спить",то ладен тим телефоном об стінку шкварнути.
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Тю..з січня? У мене за місяць більше виходить:))Якщо говорити по 5 годин щодня(або щоночі)...от і порахуйте:))
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. storozh

    storozh глухому хірургу наркоз не потрібен....

    так тереба і деяку роботу зробити в перервах між розмовами:mocking:, а і по обідати встигнути:blush:
     
  7. A_l_e_x

    A_l_e_x New Member

    в мене Нокіа смартфон, але використовую його функції відсотків на 20% ) зате він дуже живучий! мільйон разів падав, весь час в пильній кишені зі мною на риштовці) все таки Е-клас Нокії найкращі телефон, зараз в мене Е50, але скоро буде Е61і
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Все встигаю..:)
     
  9. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    HTC Touch HD:
    чого тільки ним не творилось. починаючи від набирання смс/ммс/e-mail до Аудіо/Відео дзвінків :).
    А в сему проміжку лежать:
    -Фото/відео зйомка
    -WiFi інтернет юзання (skype, Opera, QIP, Mail)
    -Компактний WEB сервер, + редактор php коду (нажаль MySQL не зміг поставити)
    -Remote Desktop (ну просто найнеобхідніша тулза :))
    -Будильники/Записники/календарі/планувальники
    -Ігри (благо процесор тут витягує гарний 3д, а в купі з акселерометром, можна ганяти NFS просто повертаючи екран в ліво вправо як руль (хоча іноді так кумедно виглядає))
    -GPS - також одна з незамінних функцій, виручав мене уже доволі багацько разів, як безпосередньо карти IGO так і звичайний компас, який працює також через ЖПС. Задав йому точку призначення і він тебе воеде стрілочкою (Зручно на малі відстані)
    -Book Reader (дуже зручно читати, великий дисплей, ставиш великі літери і жоден ТЗ не страшний). Для порівняння в мене немає часу читати, а завдяки КПК за останні 2 місяців перечитав більше 10 книжок :) в середньому по 500 сторінок об'єму.
    -Пульт дистанційного керування компом (не плутати з Remote Desktop-oм). На пульт винесені основні функційні кніпки: Управління WMP, Volume, Рухання курсором щура і таке інше. Незамінне при прослуховуванні/споглядані медіа контенту і одночасному валянні обабіч компа, десь на канапі.
    -мп3 плеєр - в коммунікатор 3,5 дюймовий вихід на вуха, тому купляю собі яку хочу наголівну акустику. і не треба юзати стандартне, що на заводі впарять :). В основному Windows Media Player не закривається на телефоні, всі ці речі робляться паралельно оскілько то Windows підтримує багатозадачність.

    з основних нібито все. Другорядних функцій у телефона також немало, але то вже не основне :)

    Sony Ericsson K750i.
    Старий добрий, він теж ще активно використовується з наступними функціями:
    -Телефон
    -Ліхтарик

    Отака от, паралель
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Вільні руки? ;)
     
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    То є велика річ... Я,як йду де,до паради,до гбираю си на вухо тотой "йоханий бабай"...як то по мудрому... А,в лісі чіпаю на шию навушники. Але,но в лісі. Бо чорні шось сі поламали і лишилисі єдні білі. А то є великий встид і гАньба...мені...і в білій гарнітурі...О...
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    Soni Ersksson K800i Cyber shot також старий і добий.Батарея до нині тримає тиждень,тягне в любій ямі,не погано відтворює музику.А ось так не кожен може

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Мої вітання :) Маю цей агрегат вже два роки, але й досі в тому ж захопленні від нього, як і коли купляв.

    ЗІ: матимете вживаний чи новий? Їх же не випускають давнесенько.
     
  14. A_l_e_x

    A_l_e_x New Member

    вживаний звісно, від колєги по роботі, йому якраз прийшов час міняти телефон по контракту, він хоче собі Е71. Як на мене всі телефони Е-серії починаючи з Е71 вже не такі які ті перші, кніпочки малесенькі і падіння з риштовки вони не переживуть) а Е51 пережила! )))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Ну,у меня сейчас ASUS P535,три года уже точно.Использую не на все 100. В-основном,как телефон,проигрыватель аудиокниг ну и GPS-навигатор
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Ну,мой тоже кой чего могёть:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Мой телефон может звонить, оказывается!! Не сразу я у него эту функцию нашел, не сразу!! Но когда нашел - все остальные отключил, нафик! :)))
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Колись собі такий хотів :)
    Тепер би хотів X6 Nokia, але телефон вже маю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Darcy

    Darcy Active Member

    Мій телефон до вчорашнього дня міг все, а тепер не може ніц.... Навіть ввімкнутись нормально не може... Підозрюю, що злетіла прошивка, несу в ремонт... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Даремно міняє, імхо. Але йому не кажіть, а мерщій забирайте айку :crazy:

    Екран менший, акумулятор скоріше розряджається, та й загалом -- компроміс, причому не найкращий. Чого Nokia перелякалась, я не знаю -- айка абсолютно нормального розміру, навіть у дівочих руках (спеціально спостерігав, коли давав знайомим дівчинам розмовляти або просто поглянути на девайс).

    Ну, таких експериментів я не проводив наразі, дякувати богу :mocking: Але витривалість непогана: окрім подертого навікея (загальна хвороба моделі), усе інше в доброму стані навіть після двох з гаком років.

    Тож ще раз вітання із вдалим вибором :preved:
     
  20. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    навіть ціхо ціхо?жєль.:scratch_one-s_head:
     
а де твій аватар? :)