що дарувати вчителю?

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем duncan, 20 вер 2012.

  1. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Огого ну вт балуєте, а не зажирно, так вітати. Вистарчає квіти та коробка цукерок на 8 березня, и день вчителя!
     
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    ...і номер телефону стоматолога:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Так, але можливо хтось з батьків є стоматологом, тай ще ух яким нервусом, може і допомогти?:)))
     
  4. Hase

    Hase зайчик

    А для чого взагалі щось дарувати??? Якщо обовязкого хочеться витратити на вчительку гроші, то тільки цілим класом, а не особисто. Відвикайте від дарунків, за якими стоять особисті бажання...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Для того дарують, що батьки думають що їхня дитина в очах вчительки краща буде та ставлення якто кажуть краще буде вчительки до дитини. Але це все всеодно є хабар!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. hrim

    hrim Well-Known Member

    Опишу свій випадок. Подарунки в садочок. Як знак уваги, із вдячності, час - від часу (релігійні свята, державні) заносив маленьку кор. цукерок, чай, каву двом вихователькам + няні. Якось помітили, що дитина змінилася, стала нервовою, зверталися до лікарів, невропатолога. Виявилося, що дитина нервує тільки в присутності однієї з виховательок, яка особливо стала прискіпливо відноситься до неї, зокрема, випоминала зломану іграшку (яку ми б давно відшкодували, якби були повідомлені). А причина була в тому, що перед тим, у мене була на роботі темна смуга, і я, якийсь час, припинив приносити передачі в садочок. Отаке. Вдячність, подарунок... корупція і розплата.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    То як собаку привчиш до кістки, то потім каші не дась!!:dntknw:

    ---------- Додано в 13:37 ---------- Попередній допис був написаний в 13:32 ----------

    І як побороти той хаус та підкупне серце та розум який тільки думає як наживитися! Чомусь за кордоном такого безладу та корупції не має, всі кажуть що за рівння життя. А я думаю що не тільки, а за рівння просто гідної людської свідомості!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Hase

    Hase зайчик

    Моя мала ходить у німецьку школу. Цікаво, що просто так зустрітися з вчителькою у нашій школі неможливо. Якщо є якись питання з боку батьків, то для цього є спіціальні години у вчителя, які він каже на батьківських зборах. Ви, як батько спочатку повинні через дитину письмово повідомити, що хочете розмову з вчителем. На слідуючий день отримуєте письмову відповідь вчителя, який пише час і клас, де ви зустрінетесь.
    Все, що дається ОСОБИСТО рахується взяткою і вчитель цим ризикує полетіти з школи, та і мати жахливу репутацію. Правда маленький подарунок цілим класом, коли цілий клас і присутьній, приймається охоче.
    Коли моя мала закінчила початкову школу ми класом подарували вчительці подарунковий талон на 50Євро у книжному магазині. Тобто витратити ці гроші вчителька могла суто на книги.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. galina s

    galina s Member

    Я считаю оптимальным подарком чай, вариаций на тему цены и упаковки очень много, каждый может подобрать что-то под конкретные условия или праздник, и это в общем-то ни к чему не обязывающий, но в то же время приятный подарок
     
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    я считаю что надзирателю в колонию строгого режима = учителю в школу , подарок делать не нужно
     
  11. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Такі подарунки є хабаром.
     
  12. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ну хіба так дійсно задобрити наглядача ! тоді сенс є .
     
  13. Kornely

    Kornely миється в бані

    Мой ребенок в этом году пошел в первый класс и через неделю у его классной руководительницы день рождения.
    Может у вас есть идеи по этому поводу? что подарить?
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    А що тут думати? Однозначно, Тойоту з салону. "Тундру" не варто, бо палива багато п"є. щось скромніше - "Камрі" для прикладу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А звідки Ви знаєте, коли у вчителя день народження? Вчитель є другом Вашої родини?
     
  16. Kornely

    Kornely миється в бані

    Родная мама в этой же школе завучем работала:)))
     
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Тоді привітайте приватно, як звичайно знайому людину, а не як вчителя. Бо поядний вчитель учням не доповідає про свій день народження і дарунків не чекає.
    З.І. а що рідній мамі у школі дарували?
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Але й не зашифровує його на своїх сторінках в соціальних мережах. Та й "Вся Украина - житєлі" ще ніхто не закрив.;)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Наш класний керівник не має сторінок в інтернеті. В "Усій Україні" ми й не намагаємося шукати. Отже, з днем народження не вітаємо.
    Чесно, не розумію, яке відношення я маю до Дня народження вчителя? Ну колеги - зрозуміло. А мені вона подруга, або хто?
    В мене є одна вчителька, якій я роблю подарунки на День народження. Але у нас особливі стосунки. Ми подружилися з того часу, як я брала в неї уроки. Тепер вона мені як мати і я можу з нею поговорити по найтаємніше. Вона була на всіх моїх важливих подіях, ми разом їздили до моря, разом ходимо у театри, приїжджаємо у гості одна до одної і т.і.
    І коли я хочу її привітати, в мене не виникає питання, та ще й до чужих людей, що їй подарувати. Бо в процесі спілкування я завжди можу зрозуміти, який подарунок для неї буде актуальним.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. prius

    prius Well-Known Member

    Гарний подарунок це привітання на словах,а якщо побажаєте їй файного чоловіка то вона облюрится від щастя
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)