Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 1 січ 1970.

  1. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    Безумовно. Логіка дуже проста - якщо поновляться смерті - буде парочка випадків - то повернемося тоді до щеплень...
    Чого я про ту громаду згадав - у них дитяча смертність була аж надто висока. Зате - ті, що вижили - були здорові.
    Ви б мали знати, що саме така вартість "здорового покоління".
    ==
    Ви, обидвоє - смерть від правця бачили? А ЩЕПИТЕСЯ?!
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    Ну-у-у..
    Ви собі повертайтеся...
    Я не питаю конкретні цифри: то журналістські "цифри"... :)
    Ні. Ні.
     
  3. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    А хто Вам сказав, що щеплення захищає від правця? Ви спитайте любого травматолога, чи він ризикне не колоти щепленій людині анатоксин у разі анаеробної рани?

    Своїх дітей не щеплю. від правця в тому числі.
    А Ви бачили як помирають від того щеплення? в моєї масажистки сина ледве відкачали.
     
  4. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    8050 6100093 Богдан
     
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    Ггг...
    Швидка юридична допомога? :)
     
  6. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    Ось я попросила одну людину (мама двох дітей, прихильник вибіркового щеплення) проаналізувати подане за цим посиланням.
    -----------------------
    По поводу ссылки:
    в сети я не нашла работ, на которые они сслылаются. Я вижу только цитаты, надерганные без всякой связи с текстом работ. Надерганные не для того, чтоб проанализировать ситуацию с дифтерией, а для того, чтоб создать антипрививочное впечатление.
    Что же на самом деле:
    во первых (и в самых главных!) - прививка от дифтерии не защищает от дифтерии, не создает никакого коллективного противоэпидемического иммунитета, никакой индивидуальной защиты от болезни, защищает она только от осложнений на ЦНС, которые вызывает дифтерийный токсин - не сама бактерия дифтерии, а тот токсин, который она вырабатывает - он-то и может даже к смерти привести непривитых.
    Теперь цитаты по вашей ссылке:
    1)"Сравнивая статистику исследований 1953 года (до введения всебщей вакцинации) и 1993 года видим:
    - заметно увеличилось количество тяжелых форм болезни:
    * токсических форм - в 3,2 раза"


    По цитате непонятно, почему рассматривается именно 1993 год - год эпидемии дифтерии и 1953, когда эпидемии не было. Эпидемии дифтерии накатывают с периодичностью в тридцать лет - и не зависят от охвата прививками (нету же от дифтерии коллективного иммунитета). Так вот если - расспотреть неэпидемический год в сравнении с эпидемическим - естественно, что в эпидемический будет и случаев болезней больше и тяжелых форм больше. А если и была какая-то вспышка в 1953, то все-равно надо сравнивать в процентах или относительных величинах - отношение количества тяжелых форм к общему числу заболевших. Может в работе и сравнивается - по цитате этого не видно. А во вторых - по цитате непонятно, у кого тяжелых форм было больше в 3,2 раза в эпидемический год. Если у всех скопом - то в эти "все" вошли и люди старше 40 лет, не привитые вообще, и люди старше 30 лет - не ревакцинированные, и младенцы, которых еще просто не успели привить по возрасту, и непривитые по медпоказаниям дети.
    Для сравнения можно рассмотреть другую ссылку : исследование осложнений ТОЛЬКО В ДЕТСКОЙ группе вовремя привитых и ревакцинированных в сравнении с непривитыми детьми же:
    http://disser.com.ua/contents/22216.html
    "Однією з характерних ознак епідемії дифтерії в Україні останніми роками є збільшення захворюваності серед щеплених. За нашими даними, серед захворілих на дифтерію 227 (74,4:wacko: дітей були щеплені відповідно до віку, 41 (13,4:wacko: – щеплені з порушенням графіка та не повністю, а 37 (12,2:wacko: хворих на дифтерію не щеплені. Відмічається залежність між щепленнями та тяжкістю захворювання. Так, легку форму дифтерії діагностовано у 160 !!! (86,5:wacko: щеплених та у 2 (1,1:wacko: не щеплених,
    тоді як тяжку – у 3 (7,7:wacko: та 33 (84,6:wacko: дітей відповідно (3 щеплених та 33 нещеплених).
    У 181 (59,3:wacko: випадках перебіг дифтерії був ускладненим. Частота та характер ускладнень залежали від тяжкості захворювання. За легкої форми ускладнення зустрічалися у 86 (47,5:wacko:, за середньо-тяжкої – у 57 (70,4:wacko:, при тяжкій – у 39 (100:wacko: хворих. Найчастішим ускладненням дифтерії був міокардит, який діагностовано у 168 (55,1:wacko: хворих, при легкій формі дифтерії – у 85 (45,9:wacko:, середньотяжкій – у 51 (63,0:wacko: та тяжкій – у 32 (86,5:wacko:. Слід зазначити, що тяжка форма міокардиту зустрічалась тільки при тяжкій дифтерії.
    Токсична нейропатія мала місце у 9 (3,0:wacko:, при легкій формі дифтерії – у 1 (1,2:wacko:, середньотяжкій – у 2 (3,5:wacko: та тяжкій – у 6 15,4%. Токсичний нефроз – у 13 (4,3:wacko:, які відмічалися при середньотяжкій та тяжкій дифтерії у 4 (7,0:wacko: та 9 (23,1:wacko: відповідно. Комбіновані ускладнення, тобто поєднані ураження серцево-судинної системи з ураженнями нервової системи чи нирок діагностовано також тільки при тяжкій дифтерії у 19 (48,7:wacko:."

    Идем дальше по вашей ссылке:
    "- значительно увеличилось количество бактерионосителей (в 22,3 раз!) особенно в очагах заболевания;"

    Это никак не зависит от прививок, прививка не защищает от болезни, ТЕМ БОЛЕЕ она не защищает от бактерионосительства. Естественно, что в очагах эпидемии и бактерионосителей было больше.

    "- особенности поражения сердца и нервной системы, которые ранее считались преходящими, сейчас могут сохраняться годами, прогрессировать и даже приводить к инвалидности."

    Вот именно -ранее считались, теперь не считаются, теперь наконец заметили, что они длятся годами.

    "Среди особенностей заболеваемости дифтерией в последние годы важным есть возможность возникновения заболевания у вакцинированных, большое количество т.н. «нетипичных форм». Именно эти факторы, наряду с низкой настороженностью врачей первичного звена, приводят к несвоевременной диагностике болезни, отдаляют сроки госпитализации больных и начало специфической терапии.Факт вакцинации, с точки зрения врачей первичного звена, исключал возможность развития дифтерии."

    перевожу с русского на русский - Врачи первого звена (тетки-педиатры в поликлиниках) не знают того простого факта, что привитость от дифтерии не защищает от заболевания дифтерией (потому что педиатрам вакцинопрофилактику в мединституте преподают аж ТРИ часа - и тетки не желают на эту тему читать дополнительную литературу). И вот эта низкая настороженность теток первого звена приводит к тому, что они вместо дифтерии ставят диагноз "ангина" или "фарингит" или "ОРЗ" всем привитым от дифтерии. И не назначают правильного лечения - что может привести к осложнениям даже у привитых. Потому что дифтерию все-таки надо лечить. прививка от дифтерии берет на себя только "первый удар" - для непривитых обязательно введение в первый же день лошадиной сыворотки по жизненным показаниям - по жизненным - это значит, что им введут сыворотку даже если проба покажет риск анафилактического шока - введут при развернутой реанимации, рискуя, что пациент помрет от сыворотки - но этот риск меньше смерти непривитого от дифтерии - поэтому все-равно введут. А привитым таких крайних мер не требуется, но правильный диагноз и лечение требуется все-равно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває


    Я то знаю.... але то не надовго.....
     
  8. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    є пожиттєвий імунітет
     
  9. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    коли перехворів якоюсь хворобою, тоді так, буже пожиттєвий. А щеплення не всі дають пожиттєвий. Наприклад, щеплення від кіру та краснухи (це точно знаю) діють 6-7 років (максимум 10) по схемі згасання. А потім дія закінчується.
     
  10. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    Таке я бачила тиждень тому в дитячій інфекційній лікарні на пекарській, !
     
  11. хельга

    хельга Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    імунітет від щеплень не пожиттевий. Тоді б не робили повторних щеплень.
     
  12. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    Ось від віспи роблять один раз викликаючи пожиттєвий імунітет
     
  13. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    Власне фокус в тому, що цього не знає не лише нижня ланка. Мухарська в прямому ефірі на всю країну кричала про те, що дифтерія викликана відмовами від щеплень. А коли їй практично слово в слово повторили викладене тут, підняла істерику про некомпетентність.

    Власне то є офіційний міф про спалах дифтерії, спричинений відмовами - тому ці цитати і виклали на сайт.

    Додано через 8 хвилин
    Тут є одна прихована статистична хитрість, котра не дозволяє використовувати ці дані для аналізу. Основна маса нещеплених дітей - за медичними показами, тобто це діти з важкими хронічними захворюваннями, імунними розладами тощо. Недивно, що такий контингент дає більший відсоток ускладнень. Для нормального аналізу потрібно використовувати цифру серед здорових нещеплених, а такої статистики немає. В той же час число щеплених включає в себе і прихованих нещеплених (куплені довідки) здорових дітей. Скільки їх - можна хіба що гадати. Тому наведена статистика - нажаль нічого не показує...

    Додано через 39 хвилин
    По-перше - введуть і щепленим, навіть не питати не будуть, бо лікарі-практики знають ціну тим щепленням.
    А оце: правильный диагноз - ключовий момент. Якщо є запис про щеплення, на дифтерію подумають в останній момент (знаю навіть з власного досвіду, мала страшну фурункульозну ангіну, мазок взяли аж через тиждень хвороби, і то в 90-ті, в умовах епідемії). Крім того, щеплення сильно міняє картину перебігу, і не дуже досвідчений (та й досвідчений теж) лікар не завжди зможе вчасно поставити діагноз. Додайте сюди вбитий тією ж АКДС імунітет...
     
  14. хельга

    хельга Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    А хіба від віспи ще роблять?
     
  15. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    так, але вон7а зараз не є обовязковою
     
  16. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    то від необовязкової віспи - імунітет пожиттєвий,
    а від обовязкових прививок - який ?
     
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    Ніяких. бо немає обов'язкових. :)
     
  18. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    От-от. Але цікаво, що ж скаже Масік :)
    Вона мені ще й про некомпетентність Дегтярьової не відповіла.
     
  19. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    Ксані, у нас же не суперечка заради суперечки. Ми просто намагаємось донести до людей інформацію...
     
  20. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення не підвищує імунітет, а навпаки, його вбиває

    Мені справді цікаво простежити хід думок опонента.
     
а де твій аватар? :)