Ще одне порівняння!Металочерепиця чи Керамічна черепиця,яку вибрати?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем tato, 9 бер 2011.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Зважуючи на усі аргументи,я б обрав

  1. Металочерепицю

    7 голосів
    50,0%
  2. Керамічну черепицю

    7 голосів
    50,0%
  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Наразі не заглиблювався. А які виробники є і яка принципова різниця між ними?
     
  2. Torro

    Torro Member

    Чесно кажучи особливо не заглиблювався в тему бітумки,оскільки притримуюсь думки "Для чого мені асфальт над головою!?!?".Основна причина з якої я Вам поставив ці запитання полягає в ціні,яку Ви готові заплатити за цей матеріал.Н аскільки мені відомо ціна самої бітумки може коливатись від 90 до 200 грн/м.кв.+суцільний настил під неї (ОСБ плита) вартість якої 40-50 грн/м.кв.Якщо просумувати ці витрати,можна сміло задумуватись над покупкою "кераміки".
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Давайте тоді вже для порівняння, який бюджет м.кв кераміки і який бюджет м.кв металочерепиці
     
  4. Torro

    Torro Member

    Ок,вартість металочерепиці може коливатись від 48 до 220 грн,її монтаж в середньому буде коштувати від 100 грн/м.кв. (в залежності від складності покрівлі).Вартість якісної кераміки Німецького виробництва коливається від 150 до 560 грн/м.кв (в залежності від моделі,кольору та типу покриття),вартість монтажу керамічної покрівлі починається від 160 грн/м.кв та в залежності від складності покрівлі може збільшуватись.
    Висновок:в середньому стартові витрати на керамічну покрівлю будуть відрізнятись в 2,5-3,5 рази,але якщо орієнтуватись на довготермінову перспективу і врахувати при цьому термін експлуатації металочерепиці (від 5-15 років),то за той термін,що безпроблемно прослужить Вам кераміка,дах з металочерепиці доведеться поміняти мінімум разів 6.Рахуйте правильно!!!!!!І це тільки економічна складова.Не будемо забувати про естетичний вигляд та в рази кращі експлуатаційні показники кераміки.
     
  5. Torro

    Torro Member

    Увага!!! Стережіться неякісної продукції!!![​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Я б сказав це проблема замовника, яка проявляється через деякий час. В мене проявилась через 30 років приблизно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Torro

    Torro Member

    На жаль в цьому мушу з Вами погодитись,в нас чомусь від монтажника практично неможливо домогтись якоїсь компенсації за неякісно виконану роботу і всі його прогріхи стають проблемами власника.Плюс великою проблемою є те,що у нас практично відсутня навчальна база по покрівельній справі,але позитивні зрушення у цьому напрямку є-у Києві функціонує єдина на даний момент "Школа покрівельників України".Досить часто майстром-покрівельником називає себе кожен,хто ще вчора просто подавав матеріали!!! :russian_ru:
    Переформатую свій попередній коментар:ця проблема викликана неякісним монтажем та немає жодного відношення до черепиці!!!

    ---------- Додано в 15:32 ---------- Попередній допис був написаний в 15:30 ----------

    Обираємо керамічну черепицю.

    Керамічні або теракотові вироби з’явились більше двох з половиною тисяч років назад, точніше сказати ніхто не може. Наприклад, недавні розкопки в Японії виявили цілу армію воїнів, виготовлену з кераміки. Які находились в землі більше двох тисяч років та збереглися в первинному вигляді. Звичайно всі ми бачили старогрецькі амфори в історичних музеях, з багатовіковою історією.

    Теракота – в перекладі з старогрецького – обпечена земля, якщо точніше розібратись – обпечена глина. Сьогодні говорять або теракотова черепиця, або керамічна, або глиняна. Основні її відмінності від інших матеріалів – це безперечна довговічність, надійність, нешкідливість, естетичність у виробах.

    І по сьогоднішній день індустрія кераміки розвинена, її використання має великий попит. Покрівельна керамічна черепиця – це той матеріал, який випробуваний тисячоліттями і сьогодні є кращим покрівельним матеріалом.

    Очевидність переваг в наступному:
    · Довговічність виробу, оскільки він не боїться ні сонця, ні води, ні морозів;
    · Естетичний зовнішній вигляд і багатство форм, колірних рішень, так як до обпечення матеріал дуже пластичний, легко формується, з природним барвником у всій масі;
    · Теплий в мороз і прохолодний в спеку, оскільки він масивний і відповідно має велику інертність в температурі; тихий в дощ або град із-за товщини матеріалу;
    · Спрощене обслуговування, оскільки міняти можна не всю площину, а окремо взяту черепицю;
    · Стійкий до сильних поривів вітру, підривань, завдяки своєму тягарю і відсутності цілісності покриття;

    І нарешті, створення власного стилю, дизайну, екстер’єру, де завдяки кольору і фактурі отримати гармонію в цілому.

    Технологія виробництва з часом змінюється і в деяких випадках не в кращу сторону. Важливо розпізнати якість, так як неправильний вибір може обернутися новими витратами через 5-10 років. Практично вся керамічна черепиця постачається в Україну з країн Євросоюзу. Й так як в союз Європи входять держави різних кліматичних умов, то й застосування черепиці також ділиться на регіони. Наприклад, якщо виготовляється черепиця на заводі в Італії, отримавши сертифікат якості не міжнародний, а своєї кліматичної зони, її не використовують в Австрії чи Польщі, тому що черепиця не випробовувалась на морозостійкість чи інші вимоги більш північної кліматичної зони.

    Є особливості застосування черепиці, що була виготовлена скажемо в східній Європі.Дані заводи не завжди орієнтовані на якість, скоріше на об’єм виготовленої продукції та на її вартість. Різниця в технології виробництва. Для отримання низької собівартості продукту, виключається додаткова обробка і підготовка сировини, а також економія енергії при випаленні, що робить черепицю не відповідною для кліматичних зон півночі Європи і України.

    Знайти на Україні якісну черепицю, виготовлену по столітнім технологіям можна, наприклад, Німецький завод «Jacobi» с 150 річним досвідом виробництва, і вартість відносно не велика, від 15 євро. А для гурманів стилю і неповторності – Французький концерн «Terreal». Лінійка пропозицій це 60 всіляких форм і більше 300 рішень кольору.

    Вимагайте інформацію у продавців покрівельних матеріалів чи у професіоналів покрівельників. Логічно и дешевше застосовувати черепицю зі строком служби від 60 років, так як Вам не доведеться ще раз витрачати час, засоби на ремонт чи повну заміну покрівлі у похилому віці.

    Бажаю добротного даху на Вашому будинку!
     
  8. Torro

    Torro Member

    Хочу представити аудиторії кілька зображень в класичному оформленні екстерєру (керамічна покрівля+вентильований фасад з використанням клінкерної цегли)[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Torro

    Torro Member

     
  10. vkk311

    vkk311 комбриг Симпсон

    Інформація для роздумів, з приводу порівняння металевої та керамічної черепиці -
    Що краще, вухастий "Запорожець" з кузовом 1973 року чи БМВ Х6?

    Якщо вам подобається металочерепиця, то вам до вухастого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Torro

    Torro Member

    Хочу також додати,що різниця в ціні між керамікою та металочерепицею дааааалеко не така як між "вухастим" та Х6!!!!!!!!!!!!:) Метал 60-95 грн м. кв.,якісна кераміка починається з 150 грн м.кв.
    Звісно є металочерепиця дорожча ніж 95 грн м.кв.,і,якщо чесно,я не розумію тих хто її купляє!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Torro

    Torro Member

    Ще кілька зображень покрівлі під керамікою.Це "середземноморська" черепиця[​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. vkk311

    vkk311 комбриг Симпсон

    На мою думку, в малоповерхових будинках головна прикраса це дах. Якщо збудувати поруч два однакові будинки, але покрити їх один керамічною черепицею, а інший металевою, то різниця у зовнішньому вигляді буде дуже велика.

    Багато хто вважає що металева легше за керамічну і це , крім коштів, є головною перевагою. Це маячня. Всі типові дахові конструкції розраховуються на сніговий тиск, а це десь 80кг. на метр кв. Звичайні дерев'яні стропіла, які мають в перетині 200х40 чи 220х50 з кроком 900 витримають будь яку керамічну черепицю + сніг.
    До того ж дахова кераміка дихає, на відміну від металу. А метал, як би гарно його не фарбували, з часом втрачає колір і це має поганий вигляд, як бруд ( а стара кераміка з часом виглядає ще краще, тому що це природній матеріал, а не фарба)

    Так що, шановні, не вагайтесь, - краще переплатите 70-80 грн на метрі, зате будете мати красоту і довговічність.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Torro

    Torro Member

    Хотів би доповнити та уточнити: на покрівлю крім снігових (вони доречі трохи вищі ніж 80 кг,а точніше 180-260 кг./м.кв. в залежності від регіону України) діють ще й вітрові навантаження,що теж коливаються в залежності від регіону від 40 до 80 кг/м.кв.Якщо просумувати снігові та вітрові навантаження то різниця у вазі 30-35 кг/м.кв між металочерепицею та керамікою абсолютно нівелюється,тобто дах (що має конструкторський розрахунок) можна накривати будь-яким матеріалом.І власне ЯКІСНА КЕРАМІКА є на сьогоднішній день найкращим покрівельним матеріалом по співвідношенню ЦІНА - ДОВГОВІЧНІСТЬ -ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ПОКАЗНИКИ - ЕСТЕТИЧНИЙ ВИГЛЯД.Вибір за Вами!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Враховуючи що їй більше 30-ти років то ту без варіантів. "Сделано в СССР"
    Тільки що прикинув точніше - виявляється та черепиця стоїть на даху уже ~41 рік.
     
а де твій аватар? :)