Щастя

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Silver bullet, 20 бер 2015.

  1. mailme

    mailme Well-Known Member

    Це цікава ідея! Я вже не пам'ятаю, коли востаннє ходила в незнайомі місця. Завжди одна й та сама стежка, робота - дім. Спробую!
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Olexandrapoli

    Olexandrapoli Member

    Доброго вечора. В мене були проблеми з везінням. Щастя немов покинуло мене.. я не знаю в чому була справа.. поки не звернулась до ворожки. Вона змогла мені допомогти та очистила карму. Виявилось що справа саме в цьому. Дуже вдячна цій жінці, вона принесла мені вдачу у життя! Рекомендую! Телефон +380681259803
     
  4. solweig

    solweig Слухачка тиші

    Ворожки принесуть щастя... Тільки не вам, а собі - з вашими грішми. :scratch_one-s_head:
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Сьогодні поїхали раненько в Святогорську Лавру. Від нашої дачі усього 1 година їзди.
    Була там, мабуть, 5 чи 6 раз, і ще не раз поїду.
    Там рідкісна краса природи і відчуття щастя і покою, як там побуваєш.
     
  6. solweig

    solweig Слухачка тиші

    Де це?
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Донецька область, зараз українська територія підконтрольна територія.

    [​IMG]
    Свято-Успенська Святогірська Лавра
    [​IMG]
    Свято-Успенская Святогорская Лавра – Официальный сайт
    Був час, коли там охорона була з казачків - в папахах, в чоботях, з нагайками.
    Вони дивились, за порядком і щоб жінки, що відвідують територію Лаври були вдягнені скромно, бо це чоловічий монастир. В брюках жінок не пускали, треба було якось драпіруватись. Виглядали казаки дуже екзотично, але потім ми узнали ціну цій екзотиці (.
    Зараз охорона звичайна, теж роблять зауваження, дають платки чи шарфики.
    Ці вимоги і в Почаєвській Лаврі.
    Почаєвська Лавра теж дуже красива, але відмінність Лаври на Святих горах в надзвичайній красі цих міст - високі крейдяні скали над Сіверським Донцом.
    Печери, по яких сторіччя назад ходили іноки з храму до храму в середині гір, і зараз доступні для екскурсій. Вчора і день був пречудовий - теплий, навіть спекотний, золоте бабине літо. Машину нікуди було поставити, хоч ми приїхали до 9 ранку - від туману річку було зовсім не видно.
     
    Останнє редагування: 21 жов 2019
    • Подобається Подобається x 2
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    • Смішно Смішно x 1
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Смішно Смішно x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    гарне яке теля, молочко любить))добре,що цеберко невелике, а то б і в вухи набрав.
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Artberg

    Artberg миється в бані

    Файні вірші,проте ще є над чим працювати.Якщо ви з Дрогобича,то приходьте на наші місцеві читання
     
  13. Riona

    Riona Member

    це так
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Одного разу антрополог запропонував дітям африканського племені пограти в гру. Він поклав кошик зі смачними фруктами і сказав: «Перший, хто добіжить до дерева, отримає кошик».

    Коли він подав їм сигнал для старту, то був здивований тим, що діти йшли разом, тримаючись за руки. Вони разом дійшли до дерева і розділили фрукти порівну!

    Коли він запитав у них: «Чому ви так зробили, адже кожен з вас особисто мав можливість отримати всю корзину цілком!»

    Діти з подивом відповіли: «Убунту! Тобто, як можна бути щасливим, поки інші нещасні?»

    «Убунту» - на їхній мові означає: «Я є, тому що МИ є».

    Це плем'я знає секрет щастя, втраченого у всіх суспільствах, які їх перевершують і вважають себе цивілізованими…

    Вадим Карелін

    6 год
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Масковскій Патріархат грєєт ваше сердце?
     
Tags:
а де твій аватар? :)